2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 20 Nisan , 2011, 16:52:21
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Nisan , 2011, 16:48:33
Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 20 Nisan , 2011, 16:44:14
amaaaaaaan boş ver be ayten... çatlasın valla napalım. o kadar krem kullanıyoz,yağlanıyoz ama hiç bişiy kar etmiyo. yani bünye meselesi.  :laughing7:

çatlamasında değilim ama acayip acıyo  :y25: geriliyo resmen cildim kızarmış bide  :sad1: yağ sürüyorum ama nemlendirmek için yoksa çatlağa bir faydası olmadığını biliyorum

anladım canım... sen normalde çok zayıftın değil mi hamilelikten önce. belki o nedenle gerilme çok oluyodur.

evet zayıftım. şimdi 9 kilo almışım ama birden almadım yavaş yavaş aldım. zaten nette bakıyorum 8 11 kilo arası alınırmış bu haftada benim kilomda olan birisi için çok iyi yazıyo. ben kiloyuda dert etmiyorum ama canım acıyo yaaaaa  :cildir:

°•.ℓανιηуα.•°

uufffff. geçmiş olsun canım ya. aldığın kilo gayet normal. bi de zayıf hamile kalmışsın sen. eminim daha da güzel yapmıştır seni hamilelik  ;)

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 20 Nisan , 2011, 16:57:35
uufffff. geçmiş olsun canım ya. aldığın kilo gayet normal. bi de zayıf hamile kalmışsın sen. eminim daha da güzel yapmıştır seni hamilelik  ;)

ya güzelliği geç geçç  :ehi: dün beni bir arkadaşım görüyo aa naber nasılsın güzelleşmişsin yüzüne kan gelmiş kilomu aldın sen biraz? dedi 6 aylık hamileyim canım :) dedim

kızın surat ifadesi  :honk:  :-ooo   ???

aynen öyle  :ehi:

insanların bu suratlarına hasta oluyorum ya  :toothy10:

°•.ℓανιηуα.•°

a aaaaa...  :ehi: :ehi: :ehi: ama bak demek ki hamilelik öyle güzelleştirmiş ki hiç belli bile değil. bazı hamileler görüyorum kabus gibiler  :ehi: göbek füze gibi,  g.t öyle bi çıkık ki.... yüzlerinde lekeler.... 

Allahtan bende de çok belli değil. hamile misiniz diye sormaya yeni başladılar. bu hafta belirgin oldu artık karnım. içim geniş diyorum ben de  :k06:

FeHi

20 Nisan , 2011, 17:06:43 #5059 Son düzenlenme: 20 Nisan , 2011, 17:18:45 FeHi
Slm Kızlar
Bende bugün doktora gittim bebiş ters duruo ya, bide yemiyorum fazla habire şişiyorum nasıl oluyo anlamadım

°•.ℓανιηуα.•°

selam canım. ama sen 32. haftandasın. hala ters duruyor olması gayet normal. 1-2 hafta sonra dönebilir.

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 20 Nisan , 2011, 17:03:43
a aaaaa...  :ehi: :ehi: :ehi: ama bak demek ki hamilelik öyle güzelleştirmiş ki hiç belli bile değil. bazı hamileler görüyorum kabus gibiler  :ehi: göbek füze gibi,  g.t öyle bi çıkık ki.... yüzlerinde lekeler.... 

Allahtan bende de çok belli değil. hamile misiniz diye sormaya yeni başladılar. bu hafta belirgin oldu artık karnım. içim geniş diyorum ben de  :k06:

iyiki hamile kalmışım ya önceden bol gelen kilotlarım artık doluyo  :basardim: özellikle brezilya tip kilotlarım eşim görünce heyyy maşallah at attt diyo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 20 Nisan , 2011, 17:06:43
Slm Kızlar
Bende bugün doktora gittim bebiş ters duruo ya, bide yemiyorum çok fazla her habire şişiyorum nasıl oluyo anlamadım
hoşgeldin canım

ödem yapıyosundur belkide

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Nisan , 2011, 17:09:46
Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 20 Nisan , 2011, 17:03:43

iyiki hamile kalmışım ya önceden bol gelen kilotlarım artık doluyo  :basardim: özellikle brezilya tip kilotlarım eşim görünce heyyy maşallah at attt diyo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: ıhı ıhı  :ehi: özele girmeyelim lütfen  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

FeHi

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 20 Nisan , 2011, 17:09:26
selam canım. ama sen 32. haftandasın. hala ters duruyor olması gayet normal. 1-2 hafta sonra dönebilir.
İnşallah bitanem 33. hafta oldum bugün  :)
Aytencim olabilir tulumbaya tatlısına döndüm Valla hayret bişi yesem kilo almış olmak zor gelmicek Valla

Aytii

Alıntı yapılan: FeHi - 20 Nisan , 2011, 17:13:03
Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 20 Nisan , 2011, 17:09:26
İnşallah bitanem 33. hafta oldum bugün  :)
Aytencim olabilir tulumbaya tatlısına döndüm Valla hayret bişi yesem kilo almış olmak zor gelmicek Valla

ben 27 haftanın içindeyim Hilal başladım sanırım ödem yapmaya çünkü tartıya bi çıkıyorum az geliyo kilom bi çıkıyorum sanki birden 2 kilo almışım gibi. dün akşam tartıldım öylesine 70 gösteriyodu oha dedim :D sonra bu sabah tartıldım 68 çıktı. gün içinde ödem topluyoruz demekki. ben geceyi tuvalette geçirdiğim için sabaha kadar atmış oluyorum  :ehi:

Shadowqueen

Hoşgeldiniz canlarım nasılsınız bakalım?

FeHi

Canım farklı diiliz 9 ayı lavoboya gitmekle bitirces heralde
Bu arada canım sık sık giremiyorum çünkü rahatsızlıklarım arttı kendimi iyi hissedince giriyorum
çok özlüyorum burayı :'(

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 20 Nisan , 2011, 17:22:21
Canım farklı diiliz 9 ayı lavoboya gitmekle bitirces heralde
Bu arada canım sık sık giremiyorum çünkü rahatsızlıklarım arttı kendimi iyi hissedince giriyorum
çok özlüyorum burayı :'(

Dikkat et tatlım kendine, bizde seni özlüyoruz  :opucuk: :opucuk:

FeHi

Gizemcim canım hoşgeldin nasılmış küçük hanım la annesi