2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: güneşş - 20 Nisan , 2011, 15:44:26
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 20 Nisan , 2011, 15:40:47
Selam kızlar nasılsınız bakalım? Ben fenalardayım yaaa dün oturduğum yerden kalkarken dizim kütledi dünden beri yürüyemiyor üstüne yatamıyor bükemiyorum ve şişti çok ağrım var, anneannem gözden ameliyat oldu onunla ilgileniyorum o yüzden gidemedim doktora inş. yarın sabah gideceğim umarım bişi çıkmaz  :y25: :y25: :y25:

canım çok geçmiş olsun bencede git ihmal etme daha kötü olmadan acil şifalar canım

Sağol canım benim dünden beri daha kötü oldu şişmiş ama işte bgn çok yoğunduk yarın inş. sabahtan gideceğim ve elle muayenede umarım anlar çünkü hiçbir cihaza giremicem  :y25:

Aytii

ya evet sen cihaza felan da giremezsin röntgen felan yasak  :-\ Allah şifa versin canım  :amin:

benim oğlanda habire hıçkırıyo kızlar.  :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Nisan , 2011, 16:02:07
ya evet sen cihaza felan da giremezsin röntgen felan yasak  :-\ Allah şifa versin canım  :amin:

benim oğlanda habire hıçkırıyo kızlar.  :nazar:

Sağol canım  :opucuk:

Normal tatlım hıçkırması, benimkinde de oluyor  :nazar:

Aytii

°•.ℓανιηуα.•°

çok geçmiş olsun gizem. dikkat et kendine...  :-[

kızlar biz 33. haftadan gün alıyoz ya,benim oğlanın hareketleri eskisine nazaran azaldı ve vurdumu da tam vuruyo ama  :k06:  hıçkırıkları çok komik ya. ritmik bi şekilde atıyo bişiy,sanırım o zamanlar hıçkırıyo. şimdi de klasik müzik dinliyoruz oğlumla. hemen uyandı,hafif hafif kımıldıyo  :toothy10:

güneşş

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 20 Nisan , 2011, 16:08:37
çok geçmiş olsun gizem. dikkat et kendine...  :-[

kızlar biz 33. haftadan gün alıyoz ya,benim oğlanın hareketleri eskisine nazaran azaldı ve vurdumu da tam vuruyo ama  :k06:  hıçkırıkları çok komik ya. ritmik bi şekilde atıyo bişiy,sanırım o zamanlar hıçkırıyo. şimdi de klasik müzik dinliyoruz oğlumla. hemen uyandı,hafif hafif kımıldıyo  :toothy10:

canım büyüdüğü için alanı daralıyor ve hareketlerinde azalma olması normalmiş 24 saat kımıldamaz ise doktora haber vermek gerekiyormuş rahat ol annesi oğluşun gayet iyi güçlendiği içinde tabiiki ona göre tekmeleri oluyor maşallah nazar değmesinn  :nazar: ..bizde 29 haftaya girdik ama bebiş önde olduğu için o 31.ci haftaya girdi az önce kımıldarken izledim parmağıydı sanırım göbişimin tam yanında orası ince ounca net belli oluyor çok komikti ya içim bir hoş oldu keşke karnımız şeffaf olsa :k06: :k06: :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

dimi yaaaa. keşke karnımız şeffaf olsaydı da görebilseydik yavrularımızı... güneş teyzesi şimdiye kadar deliler gibi oynarken birden ağırlaşınca insan tedirgin oluyo yine de... ama olsun gene de oynuyo yani... karnım 1 hafta içinde öyle bi şişti ki,nasıl oldu anlayamadık bile. davul gibi oldu. yeri çok daraldı kuzumun...

Aytii

şeffaf karın  :ehi: :ehi: :ehi:  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ayy bebeklerimizi bilmem ama sanırım çatladığımı canlı canlı görüyorum şuanda  :icon_pale:

°•.ℓανιηуα.•°

amaaaaaaan boş ver be ayten... çatlasın valla napalım. o kadar krem kullanıyoz,yağlanıyoz ama hiç bişiy kar etmiyo. yani bünye meselesi.  :laughing7:

güneşş

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 20 Nisan , 2011, 16:37:27
dimi yaaaa. keşke karnımız şeffaf olsaydı da görebilseydik yavrularımızı... güneş teyzesi şimdiye kadar deliler gibi oynarken birden ağırlaşınca insan tedirgin oluyo yine de... ama olsun gene de oynuyo yani... karnım 1 hafta içinde öyle bi şişti ki,nasıl oldu anlayamadık bile. davul gibi oldu. yeri çok daraldı kuzumun...

canım sonuçta gün gün hızlı bir şekilde büyüyorlar bilirsin son aylarda esas büyüyor bebişler ondandır ben bu konuda bayağı bir araştırma yaptığım için normal yani bu durum ama dediğim gibi 24 saat hiç kımıldamaz ise tehlike çanı çalıyor olabilir o yüzden mesele bugün 5 kez hareket ettiyse yarın 3 kez ederse bu korkulcak bir durum değil.günlük hareket sayıları hergün farklılık gösteririmiş son aylarda umarım bir nebzede olsa rahatlatabilmişimdir seni ama sende haklısın o kadar çok hareket ediyorlarki sonrada azalınca tedirginliğe kapılabiliyor insan ama bu tamamen onların büyümesinden ve hareket alanlarının daralmasından kaynaklanıyor  :icon_thumright:

güneşş

kızlasr ben bu çatlakkonusunda şanslımıyım yoksa son zamandamı çatlayacak bilmem henüz hiç çatlağım yok ki birşeyde kullanmıyorum sadece banyodan sonra dove sürüyorum heryerime o kadar .. sanırım benim vücut fazla esnek  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 20 Nisan , 2011, 16:44:14
amaaaaaaan boş ver be ayten... çatlasın valla napalım. o kadar krem kullanıyoz,yağlanıyoz ama hiç bişiy kar etmiyo. yani bünye meselesi.  :laughing7:

çatlamasında değilim ama acayip acıyo  :y25: geriliyo resmen cildim kızarmış bide  :sad1: yağ sürüyorum ama nemlendirmek için yoksa çatlağa bir faydası olmadığını biliyorum

Aytii

Güneş çatlağı şimdi görmezsin bendede görünmüyo lakin doğumdan sonra  ::)

°•.ℓανιηуα.•°

ahh güneeşşşş... benim daha bu hafta oldu çatlağım. o da göbek deliğimin etrafında 3-4 adet... inşallah olmaz sende. bu arada bizim oğlan çok komik ya. sabah alarmı kuruyoruz 7.30 a. ben uyanamıyorum ama uyanıyo ve kımıl kımıl başlıyo oynamaya  :ehi: :ehi: :ehi: çok komik yaaaa....

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Nisan , 2011, 16:48:33
Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 20 Nisan , 2011, 16:44:14

çatlamasında değilim ama acayip acıyo  :y25: geriliyo resmen cildim kızarmış bide  :sad1: yağ sürüyorum ama nemlendirmek için yoksa çatlağa bir faydası olmadığını biliyorum

anladım canım... sen normalde çok zayıftın değil mi hamilelikten önce. belki o nedenle gerilme çok oluyodur.