2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

güneşş

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Nisan , 2011, 14:41:06
sen kaçtane battaniye ve kundak aldın ben küveti aldım ama kova ve tasını almadım hırkada 4 tane var penye annemde ördü 3-4tane yeter bende yastık var ama birtanede boğulmayı önleyici yastık var ondan alcam çok güzel sende al bence bezini zaten son ay alırız.

iki tane penye battaniyesi var birde kalın var kışa doğruda en kalın battaniyelerden almayı düşünüyorumm.kovası ve tasını aldık

güneşş

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Nisan , 2011, 14:43:08
bizim burda bir mağzada uygun buldum 7.50tlye aldım filesi daha pahalı nerdeyse küvet fiyatı 5tl :k06:

geçenlerde A101 e gelmiş küveti ve filesiyle birlikte 9 küsüratlıymış ama geç haberim oldu  :k06:

izemsevi

evet bende gördüm a101deki küveti güzeldi ama filesinde iş yoktu küvet 7.5 du filede 1750di bendede sadece 10lu hastane çıkışında battaniye var başkada yok almam lazım kundak battaniyelerden birtane birtanede fermuarlı battaniyeler var ondan bide peluşlardan yani 3tane daha almam lazım.

Aytii

ablam japon pazarından almış  20 TL ye orda bile daha pahalı :ehi:

güneşş

güneşş

kızlar aldığımız beşik yani sepet bunun içine en uygun nevresim takımı olur dimi

Aytii

ay maşallah o beşiğe  :nazar: :love9: içine giresim geldi  :ehi:

Aytii

güneşş

kızlar ya muhabbete daldım yemeğimi yaktım buram buram ev yanık koktu  :sad1: oyy zaten zorlan yaptım başına gelcek varmış zavallı otların  :k06:

izemsevi

güneşcim sebet beşiği çok güzel güle güle kullansın bizde eşimle alırken çok karrasız kaldık bundanda vardı sepet olanalrdan yani aynı bu şekilde 400tl dedi ilk başta ondan sipariş verelim dedik sonrdan 1yaşına kadar en fazla kullanabiliyor deyince vazgeçtik ama çok hoş birşey bence içine krem renkte bir nevresim takımı alki birde saten yorgan yaptır krem renkte küçük şıklığını bozmasın.

güneşş

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Nisan , 2011, 15:01:10
güneşcim sebet beşiği çok güzel güle güle kullansın bizde eşimle alırken çok karrasız kaldık bundanda vardı sepet olanalrdan yani aynı bu şekilde 400tl dedi ilk başta ondan sipariş verelim dedik sonrdan 1yaşına kadar en fazla kullanabiliyor deyince vazgeçtik ama çok hoş birşey bence içine krem renkte bir nevresim takımı alki birde saten yorgan yaptır krem renkte küçük şıklığını bozmasın.

sağol canım..ewet bir yaşına kadar yatabiliyorda zaten ağustos eylül gibi odası alınacak ben bunu her odaya taşıyabilirim diye aldım gece yatarken yatak odasına alırım gündüz odasını alana kadar bunda yatar odasını alıncada bazen burda bazen odasında bakıcaz bakalım..

güneşş

Aytii

Alıntı yapılan: güneşş - 20 Nisan , 2011, 14:59:49
kızlar ya muhabbete daldım yemeğimi yaktım buram buram ev yanık koktu  :sad1: oyy zaten zorlan yaptım başına gelcek varmış zavallı otların  :k06:

kız dikkat et  :k06: havalandır evi çabuk

Aytii

Alıntı yapılan: güneşş - 20 Nisan , 2011, 15:06:50

kızlar çok tatlı dimi ya

o ne kız öyle tavşan kıçı gibi  :ehi: rahatsız hissettim kendimi bakarken  :k06: