2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

telaş yapmayın çıkartırız kızlar allah yardımcımız olacaktır minişlerimizde bize yardım edecekler benim minişim uyandı teyzeleri  :nazar:

güneşş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Nisan , 2011, 13:53:10
:ehi:

işte beni düşündüren o

annem 5 kiloluk çocuk doğurmuş zamanında  :icon_pale:

inşallah ona benzerim  :amin:

maşallahhh  :nazar:  acaba bizimkiler ne kadar olucaklar merak ediyorum dördü bulurlar da geçermi bilmem ..  ama kilolu olursa sezeyan tercihim olur.. eğer çatım darsa

°•.ℓανιηуα.•°

ayyyyyy dobik dobik olsunlar. kızlar biz biraz da şanslı anneler olucaz. yaz bebekleri daha sağlıklı daha dinç olurlarmış ve daha çabuk büyürlermiş. bol bol güneşlenip D vitamini alıyolar ya  :k06:

güneşş

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Nisan , 2011, 13:54:31
telaş yapmayın çıkartırız kızlar allah yardımcımız olacaktır minişlerimizde bize yardım edecekler benim minişim uyandı teyzeleri  :nazar:

oh güzellik uykusundan kalmışmı canım benim ya.. bizimki hiç uyumuyor sanırım hep hareket halinde yada uyurken egzersizlere devam ediyor..

güneşş

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 20 Nisan , 2011, 13:57:26
ayyyyyy dobik dobik olsunlar. kızlar biz biraz da şanslı anneler olucaz. yaz bebekleri daha sağlıklı daha dinç olurlarmış ve daha çabuk büyürlermiş. bol bol güneşlenip D vitamini alıyolar ya  :k06:

ben çok istedim yaz bebeği olsun diye yaza denk gelsin diye ona göre yaptık çalışmaları çok şükür kızım çok bekletmedi geliverdi hemen... bir daha ki yazada tam gezmelik olucaz bir yaş oo süper hiç evde durmucam bugünlerin acısını çıkartıcam kızımla  :hieyt:  :k06:

izemsevi

sagol güneş teyzesi canlar çok tombik bebkte iyi değil obezitenin başlangıcı oluyormuş çok kilolu bebklerde oyüzden normal 3700-3800 doğsun hayırlısıyla eli ayağı düzgün olsun önemli olan çok kilolu olması emin olun çok iyi bir şey değil bizim tanıdık vardı oda böyle maşallah 5100kg bebk dünyay getirdi bebk doymuyo sütle felan epey kilo aldı sonra doktor 6-7a ylık bebeğe diyet verdi kızlar.

Aytii

hareket etmeleri kaslarının gelişmesi içinmiş  :icon_thumright:

izemsevi

kızlar bir arkadaş var oda benimle aynı 25haftalık bebği erkek 918gr 32cm sizce haftaya göre çok kilolu değilmi :dontknow:

güneşş

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Nisan , 2011, 14:11:07
kızlar bir arkadaş var oda benimle aynı 25haftalık bebği erkek 918gr 32cm sizce haftaya göre çok kilolu değilmi :dontknow:

:dontknow: 

güneşş

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Nisan , 2011, 14:05:00
sagol güneş teyzesi canlar çok tombik bebkte iyi değil obezitenin başlangıcı oluyormuş çok kilolu bebklerde oyüzden normal 3700-3800 doğsun hayırlısıyla eli ayağı düzgün olsun önemli olan çok kilolu olması emin olun çok iyi bir şey değil bizim tanıdık vardı oda böyle maşallah 5100kg bebk dünyay getirdi bebk doymuyo sütle felan epey kilo aldı sonra doktor 6-7a ylık bebeğe diyet verdi kızlar.

5100 kg çok canım en fazla dört olsun yaneee dediğin gibi çok kiloda iyi değill..ama ne yapak alıyorlar minnişler yediklerimiz onlara yarıyor  :k06:

izemsevi

güneş sen bebşin alışverişini tamamladınmı :dontknow:

güneşş

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Nisan , 2011, 14:32:07
güneş sen bebşin alışverişini tamamladınmı :dontknow:

ewet canım ama eksiklerimizi var daha küvetimiz,nevresim takımımız,penye hırka, yastık sanırım bi bunlar kaldı..

izemsevi

sen kaçtane battaniye ve kundak aldın ben küveti aldım ama kova ve tasını almadım hırkada 4 tane var penye annemde ördü 3-4tane yeter bende yastık var ama birtanede boğulmayı önleyici yastık var ondan alcam çok güzel sende al bence bezini zaten son ay alırız.

Aytii

izemsevi

bizim burda bir mağzada uygun buldum 7.50tlye aldım filesi daha pahalı nerdeyse küvet fiyatı 5tl :k06: