2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

güneşş

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canlarım ben çıkıyorumm geç kalacagız yoksa öptüm siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

güneşş

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 20 Nisan , 2011, 12:08:05
canlarım ben çıkıyorumm geç kalacagız yoksa öptüm siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ok canım   :wave: :wave: :wave: :wave:

güneşş

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 20 Nisan , 2011, 12:08:05
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Aytii

görüşürüz Pisicik  :opucuk:

Güneş senin meleğin kaç kg oldu? ve normalmi istiyosun yoksa sezeryanmı

güneşş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Nisan , 2011, 12:11:23

canım 28+3 te gitmiştik 1621 gr olmuş tombişimm..topluymuş haftasına göre iri bir bebek olucak dedi doktor iki hafta önden gidiyormuş..doktor seni zorlayabilir dedi normal eğer böyle devam ederse yani iri olursa bakalım bende bilmiyorum normal mi olucak sezeyanmı birde şimdi epidural varmış hayırlısı ne ise olsun

izemsevi

güneşş

izemsevi

iyiyim güneşcim sen nasılsın kızımla yemek yedik geldik :hungry:

güneşş

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Nisan , 2011, 13:21:25
iyiyim güneşcim sen nasılsın kızımla yemek yedik geldik :hungry:

afiyet bal şeker olsun canım yarasın ikinizede..ben bugün keyifsizim bir halsizlik bir kırgınlık var hiç keyfim yok..yemek yapıcam ama hiç takatim yok

Aytii

Alıntı yapılan: güneşş - 20 Nisan , 2011, 13:03:48

canım 28+3 te gitmiştik 1621 gr olmuş tombişimm..topluymuş haftasına göre iri bir bebek olucak dedi doktor iki hafta önden gidiyormuş..doktor seni zorlayabilir dedi normal eğer böyle devam ederse yani iri olursa bakalım bende bilmiyorum normal mi olucak sezeyanmı birde şimdi epidural varmış hayırlısı ne ise olsun

maşallah  :nazar: banada önden gidiyo dedi doktorum  :nazar: 25+2 iken gitmiştim 850 gram çıktı  :nazar: :love9: ben normal istiyorum ama işte ozaman nasıl olur hayırlısı olsun inşallah  :amin:

izemsevi

ay negüzel evdesin yat dinlen yaparsın prratik şeyler köfte patates ver fırına yanına makarna ve şehriye çorbası birde salata hepsi en fazla 1saate hazır. :k06:

güneşş

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Nisan , 2011, 13:27:11
Alıntı yapılan: güneşş - 20 Nisan , 2011, 13:03:48

maşallah  :nazar: banada önden gidiyo dedi doktorum  :nazar: 25+2 iken gitmiştim 850 gram çıktı  :nazar: :love9: ben normal istiyorum ama işte ozaman nasıl olur hayırlısı olsun inşallah  :amin:

:nazar: maşallah bebişlerimize tombiş tombiş olucaklar ne güzel bakalım biz nasıl çıkarcaz tombul tombalakları  :k06:  :k06:

güneşş

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Nisan , 2011, 13:27:59
ay negüzel evdesin yat dinlen yaparsın prratik şeyler köfte patates ver fırına yanına makarna ve şehriye çorbası birde salata hepsi en fazla 1saate hazır. :k06:

koydum yemeğimi geldim semizotu yemeği yaptım yoksa bozulcaklar benim keyfimi beklerken  :k06:

Aytii

:ehi:

işte beni düşündüren o

annem 5 kiloluk çocuk doğurmuş zamanında  :icon_pale:

inşallah ona benzerim  :amin: