2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

melek-çağlar

izemsevi

tşkler ayten kızlar biz biberon vs neler alcaz otarz bana biraz fikir veririmisiniz

Aytii

Öznur hoşgeldin sende  :flowers:

ne grevi ya  ??? ne kadar salak bunlar. millet canıyla uğraşıyo bunlar grev peşindeler

melek-çağlar

acil hasta ve önceden alınan randevular haricinde bakmıyorlarmış pazar günü doktorum demişti pazartesi gel hemen tahlillerini yaptır sonra beklemek zorunda kalma demişti

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Nisan , 2011, 10:21:39
tşkler ayten kızlar biz biberon vs neler alcaz otarz bana biraz fikir veririmisiniz

canım biz almaya gittiğimizde ordakiler biberon alman için çok erken değil mi demişlerdi. zaten yeni doğan bebeğe su verilmiyo,inşallah sütün de olur,mamaya gerek kalmaz. bize almayın dediler. emzik meselesine gelince. üniversitede hocalarımız bile yalancı emziğin daha çocuğu minik yaşlarda yalancılığa itilip kandırıldığını söylemişlerdi. ben onu da almicam  ???

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 20 Nisan , 2011, 10:23:43
Öznur hoşgeldin sende  :flowers:

ne grevi ya  ??? ne kadar salak bunlar. millet canıyla uğraşıyo bunlar grev peşindeler

saol canım.. ya evet millet plan yapıyo,işi gücü var ama grev engeline takılıyo. benim bu günüm müsaitti mesela. yarın napıcam bilmiyoum. ama onlara da hak vermiyor değilim. doktor olmak çok zor ve haklarının ellerinden alınmasına tepkisiz de kalamazlardı elbet  :dontknow:

Aytii

°•.ℓανιηуα.•°

ayten süpersin canım çünkü ben de tupperware in çok sağlıklı olduğunu duydum. ben de ordan alıcam ama bi arkadaşım satıyo,o geliş fiyatına falan satıyomuş. ondan alayım..

Aytii

canım banada indirimli sattı

normalde 70 TL lik bişeyler aldım ben 55 TL ye verdi bana

izemsevi

güzel şeyler var ayten öznur bende emzik düşünmüyorum inşallah sütüm olursa mamayada gerek kalmaz biberon alcam ama drlar cam biberon öneriyor cam sağlıklı ama tehlikeli ve ağır karasız kaldım bir büyük bir küçük biberon almak istiyorum ama marka ne olmalı bende hemn almıycam 8.ayımızda alırım.

melek-çağlar

ben çıkıyorum kızlar öptüm hepinizi  :hello:

°•.ℓανιηуα.•°

canım valla görümcem de geçen gün cam alma demişti. kaç defa içine sıcak koyduğu için cam çatlamış. bi de dediğin gibi ağır oluomuş. başka bişiy almış plastik değilmiş ama cam da değil. işte onu unuttum,neydi adı  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:  öğrenirsem yazarım. iyi araştır canım.

izemsevi

valla öznurcum araştırıyorum ne biliyim en sağlıklısı cam deniyor ama işte onunda olumsuz yanları var ama biberonda çok önemli bir unsur kızlar bu tırnak makası tarak fırça vs gibi şeyleri aldınızmı.

Aytii

tırnak makaslarını felan ben Chiccodan alcam sanırım

izemsevi

bir sürü ıvır zıvır var alıncak daha kıyafet almayı düşünmüyorum belki bir iki zıbın daha alırım 1-2de tulum okadar battaniye ve kundak almak lazım alt açma almam lazım puset alcaz