2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

sen uyku seti felan almışmıydın içine bari onu kurma canım leke felan olmasın doğuma yakın annele yıkar ütüler serersiniz biz öyle yapcaz

Aytii

:k06:

aldım canım ama onları kurmıcam tabiki sadece mobilya döşenecek okadar

izemsevi

ayten bol bol terbezi ve ağız bezi al canım onlara çok ihtiyaç duyuluyormuş unutma sakın birde yüzüne örtü dediler ama ben yapsammı yapmasamı bilmiyorum karrasız kaldım namaz bezi tarzında oyalı ama ince oyalı yapıyorlar.

Aytii

o bezlerden alıcamda yüzünü örtmek istemiyorum ben

melek-çağlar

günaydın kızlar bugün oğlumun odası geliyor az önce aradılar  :hieyt:

siz nasılsınız  :opucuk:

izemsevi

melekim hoşgeldin hadi bakalım senin tosuncuk hayırlısıyla içinde yuvarlanıp dursun beşiğinde ayten ayşeğülün doğum hesabı vardı nasıldı bulamadım ya. :dontknow:

melek-çağlar

hoşbulduk sevalim saol inş. sağlıklı bir şekilde doğsunda hepimizin bebişleri   :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 20 Nisan , 2011, 10:04:16
melekim hoşgeldin hadi bakalım senin tosuncuk hayırlısıyla içinde yuvarlanıp dursun beşiğinde ayten ayşeğülün doğum hesabı vardı nasıldı bulamadım ya. :dontknow:

örn.

27 (haftan) * 7 = 189

189/30 = 6

böyle Seval

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 20 Nisan , 2011, 10:00:15
günaydın kızlar bugün oğlumun odası geliyor az önce aradılar  :hieyt:

siz nasılsınız  :opucuk:

günaydın Melek hadi gözün aydın canım  :opucuk: bizimkinide bugün getirmeleri gerekiyo ama aramadılar daha

melek-çağlar

saol aytencim senin daha vaktin var getirirler

Aytii

melek-çağlar

eşimde diyo sen o odadan çıkmazsın artık  :k06:

Aytii

:ehi:

ben eşime karyolada yatıcam diyorum  :tongue3:

melek-çağlar

bende yanınızda yatarım diyordur  :laughing7:

Aytii

işin ciddiyetinin farkında değil henüz gülüyo şimdilik  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

günaydın kızlar... napionuz bakem  ;)  gece hiç uyumadım yaaa... içerde bi ağrı vardı. ayağa kalkınca geçio,uzanınca ağrıyo anlamadım ben bu işi  :dontknow:  bi de bu gün doktora gidecektim ve ne olsa beğenirsiniz. doktorlar dünden beridir grevdelermiş,tam gün yasası yüzünden  :crybaby2:  yarına kaldı.... pufffff.........