2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 19 Nisan , 2011, 14:45:56
:ehi: :ehi: :ehi: ilahi ayten... Allahııımmmm... içimizde bi canavar mı beslioz neee  :ehi: :ehi: :ehi: erkek milleti değil mi, -9 ayından +70 ine aynılar işte  :tongue3:

:ehi:

kalû beladan beri demek istedin galiba  :toothy10:

melek-çağlar

öznur senin kontrolün ne zaman bebeğin kilosu falan ne diyo doktorun

°•.ℓανιηуα.•°

aynen aytencim valla kalû beladan beridir erkeklerin yaradılışı sanırım bööle  :ehi:

melekcim yarın gidiyoruz doktora. 32 hafta oldu ya,çalışabilinir raporu alıcam. en son 29 haftalıkken gitmiştim, 42 cm ve 1500 gr çıkmıştı. epey büyüdüğünü hissediyorum ama baya bi değişti kerata 3 haftadır.

melek-çağlar

seninle az varya aramızda ondan sordum canım bende dün çalışabilir raporunu aldım 37.haftama kadar çalışacağım.

°•.ℓανιηуα.•°

anladım canım... seninki şimdi kaç hftalıkki? bi deboyu kilosu falan nasılmış,bişiy dedi mi dün?

melek-çağlar

31+5 olduk bugün boyunu söylemedi doktor bende sormayı unuttum kilosu 1900 olmuş iyi dedi ama bilmiyorum

°•.ℓανιηуα.•°

:nazar: :nazar: :nazar: ayyy maşallah kuzucuğa :) kilosu iyi,hiç merak etme. boyu da 40 cm yi çoktaaan geçmiştir zaten.  :nazar: :nazar: :nazar:

melek-çağlar

saol canım hepimizinkine maşallah  :nazar:  zaten oğluşu görünce doktora soracaklarımı bile sormayı unutuyorum sonra aklıma gelyor :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

öyle oluyo zaten. benim yanaklarım kıpkırmızı oluyo,ateş basıyo bişiler oluyo. hep sonra aklıma gelşo soracaklarım  :tongue3:

°•.ℓανιηуα.•°

ben kaçıyorum arkadaşlar.. mesaim bitti,evime gidiyorum.  :hieyt:  kendinize iyi bakın. şapur şupur öptüm hepinizi  :opucuk:

melek-çağlar

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 19 Nisan , 2011, 15:08:08
öyle oluyo zaten. benim yanaklarım kıpkırmızı oluyo,ateş basıyo bişiler oluyo. hep sonra aklıma gelşo soracaklarım  :tongue3:
aynen kızlar ne boy ne kilo insan melul melul bakıyor sadece bi karıs boylarıyla bzizi ne hale sokuyorlar dimi   :ehi:  :ehi:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 19 Nisan , 2011, 15:09:45
ben kaçıyorum arkadaşlar.. mesaim bitti,evime gidiyorum.  :hieyt:  kendinize iyi bakın. şapur şupur öptüm hepinizi  :opucuk:
kendine ve bebişe iyi bak canım  :opucuk: 

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

selam kızlar ahan da konuya dalıyorubalıklama.ayten ben taştan yumuşak ne bulursam yiyorum çilekkk özellikle aha canım istedi gidip alıyımmm  :hungry:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿