2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

benim oğlum şu anda tam 32+0 teyzesi :) sizin kaç oldu?

burcu MELEK

masalla masallah  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar: kocaman olmuş. bende 30+3 canım

Aytii

doğuma girerken o ilacı veriyolar evet Şerife ister sezeryan ol ister normal sonuçta normaldede doktorun suratına mıçmıcaz dimi ıkınırken  :icon_pale: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

oooo seninki de epey büyümüş,senin kızı bizim oğlana mı kertsek ne  :k06:

melek-çağlar

çalış çalış yorulduk bugün yazdıklarınıza yetişemiyorum  :k06:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 19 Nisan , 2011, 14:07:38
oooo seninki de epey büyümüş,senin kızı bizim oğlana mı kertsek ne  :k06:
hım valla bilemem ilk talibi sensin versdemmi aralarında fazla farkta yok  :ehi:  :ehi:  :ehi: bende bi dünür bulsam iyi olacak  :k06:

melek-çağlar

ver gitsin ver kaçırma bulmuşken talibi :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

burcucum bak doktorun dediğine göre bizim oğlan çok şirin bi bebekmiş ve boyu da uzun olacakmış  :k06: biz inşallah ii de yetiştirirsek valla bi düşün derim :)

melek vallah yorulduk biz de... bu saatler olunca pilimiz bitiyor....  :tongue3:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 19 Nisan , 2011, 14:17:59
ver gitsin ver kaçırma bulmuşken talibi :k06:
dur hayatım caktırmA kız evi naz evi vericemde hemen evet denmez duymasın  :k06:  :k06:  :k06:
Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 19 Nisan , 2011, 14:19:32
burcucum bak doktorun dediğine göre bizim oğlan çok şirin bi bebekmiş ve boyu da uzun olacakmış  :k06: biz inşallah ii de yetiştirirsek valla bi düşün derim :)

melek vallah yorulduk biz de... bu saatler olunca pilimiz bitiyor....  :tongue3:
valla bilmemki evin tek kızı e babasının nazlısı ben aksam bir babasıyla konusayım yarın size bildiriim efendim  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

melek-çağlar

anneler razı oldu mu bilki babalarda razı olur

Aytii

dünür listesi yapıcam bu gidişle  :k06:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 19 Nisan , 2011, 14:24:26
anneler razı oldu mu bilki babalarda razı olur
valla ben arada saka yapıyorum kocam cidden cok kızıyor küçücük bebekle ilgili saka yapma diye. ama benim kocam cok kıskanc zor verecek yazık kızıma  bazen konusuyrum erkek arkadası olsa naparsın acayip bozuluyor izin vermem dünya kötü herkes ciddi düşünmez görürsem cok kızarım diyor bazen kızıma cok acıyorum  :k06:  :k06:
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 19 Nisan , 2011, 14:25:09
dünür listesi yapıcam bu gidişle  :k06:
yap canım hatta sevale 2 tane dünür yaz

°•.ℓανιηуα.•°

:ehi: :ehi: :ehi:

tamam canım siz akşama bi konuşun uygun bulursanız biz talibiz  :toothy10: yarına haber beklioz..

evet aytencim sen bi de dünür listesi yap... ne komik olur ama yaaa  :k06:

Aytii

melek-çağlar