2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 19 Nisan , 2011, 09:59:14
kızlar bugün hiçbişey yapasım yok kızımla gezmek çılgınlar gibi alışveriş yapmak ve dinlenmek istiyoruz :D
az önce halay cekiyodun canım ne cabuk deyişiyor ruh halin  :ehi:   :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 19 Nisan , 2011, 09:57:47
Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 19 Nisan , 2011, 09:54:44
hoşgeldin melek :)

kızlar izemsevi coştu,biz de katılalım  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz:

burcu lavman pek iyi bişiy değil  :tongue3: ama mecbur kalındığında kökten çözümü olan süper bi söktürücü:) makattan içeri akıtılıyo o lavman. işte orsı kötü  ;D

ay onu bana bekarken yapmışlardı  :icon_pale: karnım okadar büyüktüki kabızlıktan. doktor hamileyim sanmıştı  :k06: sonra hemşire o ilaçtan sıktı işte  :-\ tuvaletten 45 dk sonra çıkmıştım saate bakıyodum  :ehi: bide kadın demezmi çıkarken dur bir bakayım dışkıya diye içeri girmesiyle çıkması bir olmuştu  :toothy10: :toothy10: bende eski formuma dönmüştüm karnım dümdüz olmuştu  :basardim:

:ehi: :ehi: :ehi: kız ayten sen beni güldürdün sabah sabah Allah da seni güldürsün emiiiii :D

ya tamam her şeyi anladım da hemşire niye gidip de bakıyo  :toothy10: ne kadar çıkmış diye mi meraklanmış salak :) o dışkı zaten içerde çürüyo,kokusuna dışkının sahibi bile zor dayanırken  :ehi: :ehi: :ehi: ey allam yaaaa :D

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 19 Nisan , 2011, 10:03:24
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 19 Nisan , 2011, 09:57:47
Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 19 Nisan , 2011, 09:54:44
hoşgeldin melek :)

kızlar izemsevi coştu,biz de katılalım  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz:

burcu lavman pek iyi bişiy değil  :tongue3: ama mecbur kalındığında kökten çözümü olan süper bi söktürücü:) makattan içeri akıtılıyo o lavman. işte orsı kötü  ;D

ay onu bana bekarken yapmışlardı  :icon_pale: karnım okadar büyüktüki kabızlıktan. doktor hamileyim sanmıştı  :k06: sonra hemşire o ilaçtan sıktı işte  :-\ tuvaletten 45 dk sonra çıkmıştım saate bakıyodum  :ehi: bide kadın demezmi çıkarken dur bir bakayım dışkıya diye içeri girmesiyle çıkması bir olmuştu  :toothy10: :toothy10: bende eski formuma dönmüştüm karnım dümdüz olmuştu  :basardim:

:ehi: :ehi: :ehi: kız ayten sen beni güldürdün sabah sabah Allah da seni güldürsün emiiiii :D

ya tamam her şeyi anladım da hemşire niye gidip de bakıyo  :toothy10: ne kadar çıkmış diye mi meraklanmış salak :) o dışkı zaten içerde çürüyo,kokusuna dışkının sahibi bile zor dayanırken  :ehi: :ehi: :ehi: ey allam yaaaa :D

:ehi: :ehi: :ehi:
sorma abim beni getirmişti hastaneye 40 dk lık yol geldik ama ona sorsan 24 saatte ulaştık sandı hastaneye  :ehi: garibim gazlarıma maruz kalmıştı yol boyunca  :suclu: okadar kabız olmuşumki gazlarım her 2 dk da bir çıkıyodu kontrolsüz olarak  :ehi: :k06: inşallah arabya sinmez kokusu demişti  :toothy10: :toothy10:

hemşirede meraktan baktı ama ne demişler fazla merak iyi değildir :nono:  :ehi:

melek-çağlar

°•.ℓανιηуα.•°

:ehi: :ehi: :ehi:bizimki de arabamızda hiç gaz çıkarmaz,arabası kıymetli ya  :k06: kokusu sinermiş diye... amaaaaaaa benimki geldimi dinlemiyo anacım  :laughing7: bana karışamadığından yap sen yap işiy olmaz diyo,ama nasıl acı çekio o koku içeri sinecek diye  :toothy10:

burcu MELEK

valla tekli koltukta oturmaktan kıcım agrıdı biraz yayılşayım sonra görüşürüz

Aytii

kızlar  Elvanın oğlu olacakmış

hani doktoru bi kız bi erkek diyodu ya kesinleşmiş erkekmiş  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 19 Nisan , 2011, 10:23:28

hadi bakalım gözü aydın olsun... belirsizlik kadar kötüsü yoktur. bu arada elvanın nicki ne?

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 19 Nisan , 2011, 10:26:43
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 19 Nisan , 2011, 10:23:28

hadi bakalım gözü aydın olsun... belirsizlik kadar kötüsü yoktur. bu arada elvanın nicki ne?

Elvan & Busenur var ya

eski nicki Umut83

serife26

merhaba arkadaşlar :hello: :hello:
yahu bir tuvalet muhabbeti tuturmuşsunuz gidiooo :toothy10: :toothy10: :toothy10: o lavmana ben de taktım evde ufaklıgımdan beri kullanmak zorunda kaldıgım bişe aslında benim dönem dönem ondan çooook ilgimi çekti :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
doğumdan önce sezeryandan ztn mutlaka sıkacak hemsire lavmanı koşş tuvalete sonra bunu biliodur sezeryancı ekip heralde :laughing7:
eee kaka/gazdan başka ne var ne yok :laughing7:

burcu MELEK

ben geldim herkescikler yemektemi. serifecim muhabet hep belden asagı valla cocuklar orada oldukları içinmi ne  :laughing7:  :laughing7:  :laughing7:

°•.ℓανιηуα.•°

aaaaaaa öle deme ama bak şerife,bu iki mevzu (kaka ve gaz) çok önemli meseledir  :ehi: insana rahatlık ve huzur verir. bak benim eşimin köyünde bi adam gazını yapamadı diye öldü  :icon_pale:

ama onun dışında iyiyiz çok şükür. öğle yemeğinden sonra rehavet çöküyo insanın üzerine. eve gidince uyurum herhalde. akşama yemeğim de var  :occasion5:

burcu MELEK

kocacım her aradıgında kızım napıyor oynuyormu diye soruyor cok hosuma gidiyor  sabahta giderken aksam gelince beni öptükten sonra kızmıda mutlaka öpüyor kıskanmasın diyor. kızlar burada bir yagmur bir fırtına ev ucacak gibi

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 19 Nisan , 2011, 13:55:05
kocacım her aradıgında kızım napıyor oynuyormu diye soruyor cok hosuma gidiyor  sabahta giderken aksam gelince beni öptükten sonra kızmıda mutlaka öpüyor kıskanmasın diyor. kızlar burada bir yagmur bir fırtına ev ucacak gibi

ayyyy ne güzel yaaa.... Allah bozmasın valla.  :amin: nerdesin sen canım? bizim burda da hava kötü (manisa)

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 19 Nisan , 2011, 13:58:11
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 19 Nisan , 2011, 13:55:05

ayyyy ne güzel yaaa.... Allah bozmasın valla.  :amin: nerdesin sen canım? bizim burda da hava kötü (manisa)
amin canım allah razı olsun  :amin:   :amin: . ankara canım. bide sen tam kac haftasın suan