2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

melek-çağlar

izemsevi

lelelelelelelelelelelelelelele eller havaya  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: şimdi çoşmak kopmak zamanııııııııııııııııııııııııı hayda   :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Aytii

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 19 Nisan , 2011, 09:47:55
iyiyim canım bende dün tahlillerimi falan yaptırdım nst.ye girdim şükür herşey yolunda

iyi canım sevindim  ;)

bende geçen hafta girmiştim nst ye mecburen rahim kasılmam olmuştu bikaç kere doktor bakmak istedi

ama şükür bişey çıkmadı  :amin:

yalnız idrarımda enfeksyon varmış infex 200 mg film tablet 12 saatte bir içiyorum :(

burcu MELEK

kızlar su lavman nasıl bişi ya cokmu kötü  :dontknow:  :dontknow:

°•.ℓανιηуα.•°

aytencim anlıyom seni... yalnız olunca olmuyo... çalışan biriysen illa biri yardımcı olucak... ben burda yalnızım mesela. annem yanımda olsa yapar alışverişimi temizliğimi... offff oooofffff......... ben normal istiyom da bakalım bizim oğlan normal isteyecek mi  :toothy10: :toothy10:  ama bence benimki normal çıkamaz.. çünkü bende rahim yarası var. ordan çıkarken bebeğe enfeksiyon geçebilirmiş  :crybaby2: ben de riske atmam... ama hayırlısı canım ya.... sen normal istion dimi?

melek-çağlar

ilaç sıkıyorlar sonra biraz bekletiyolar sonrasıda malum wc.ye koşuyorsun  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 19 Nisan , 2011, 09:51:19
aytencim anlıyom seni... yalnız olunca olmuyo... çalışan biriysen illa biri yardımcı olucak... ben burda yalnızım mesela. annem yanımda olsa yapar alışverişimi temizliğimi... offff oooofffff......... ben normal istiyom da bakalım bizim oğlan normal isteyecek mi  :toothy10: :toothy10:  ama bence benimki normal çıkamaz.. çünkü bende rahim yarası var. ordan çıkarken bebeğe enfeksiyon geçebilirmiş  :crybaby2: ben de riske atmam... ama hayırlısı canım ya.... sen normal istion dimi?

evet canım Allah kısmet ederse normal e niyetliyim ben ama doktorum sezeryanda olsa gününü doldurmasını beklerim dedi bana son kontrolde. sanırım sancıylada gitsem eğer bir sorun olursa acil sezeryana alacak ben öyle anladım  :icon_scratch:

°•.ℓανιηуα.•°

hoşgeldin melek :)

kızlar izemsevi coştu,biz de katılalım  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz:

burcu lavman pek iyi bişiy değil  :tongue3: ama mecbur kalındığında kökten çözümü olan süper bi söktürücü:) makattan içeri akıtılıyo o lavman. işte orsı kötü  ;D

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 19 Nisan , 2011, 09:54:44
hoşgeldin melek :)

kızlar izemsevi coştu,biz de katılalım  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz:

burcu lavman pek iyi bişiy değil  :tongue3: ama mecbur kalındığında kökten çözümü olan süper bi söktürücü:) makattan içeri akıtılıyo o lavman. işte orsı kötü  ;D

ay onu bana bekarken yapmışlardı  :icon_pale: karnım okadar büyüktüki kabızlıktan. doktor hamileyim sanmıştı  :k06: sonra hemşire o ilaçtan sıktı işte  :-\ tuvaletten 45 dk sonra çıkmıştım saate bakıyodum  :ehi: bide kadın demezmi çıkarken dur bir bakayım dışkıya diye içeri girmesiyle çıkması bir olmuştu  :toothy10: :toothy10: bende eski formuma dönmüştüm karnım dümdüz olmuştu  :basardim:

°•.ℓανιηуα.•°

aytenim bak zaten sezeryan hangi hallerde olur: bebek ters duruyosa,kiloluysa,su bittiyse ve sancı olmasına rağmen açılma yoksa... ben arkadaşımın doğumuna gitmiştim,kızcağız saatlerce normal doğum sancısı çekti ama 3 cm. açılma olunca sezeryana almak zorunda kaldılar. aayyyyy Allah korusun  :amin:

izemsevi

kızlar bugün hiçbişey yapasım yok kızımla gezmek çılgınlar gibi alışveriş yapmak ve dinlenmek istiyoruz :D

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 19 Nisan , 2011, 09:58:36
aytenim bak zaten sezeryan hangi hallerde olur: bebek ters duruyosa,kiloluysa,su bittiyse ve sancı olmasına rağmen açılma yoksa... ben arkadaşımın doğumuna gitmiştim,kızcağız saatlerce normal doğum sancısı çekti ama 3 cm. açılma olunca sezeryana almak zorunda kaldılar. aayyyyy Allah korusun  :amin:

bencede  :icon_pale: Allah hayırlısını versin :amin:

insan üzülür sonra okadar sancı çektim sezeryan oldum diye  :sad1:

burcu MELEK

Anladım lavmanın ne oldugu ben hiç görmedim bilmiyorumöda merak ettim etmez olaydım  :ehi:  :ehi:  :ehi: