2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

hadi karpuzda sorun yok ama bir haftada 3,5 kilo vermiş olman kötü  :-\ acaba karpuzdaki su ödeminimi attırdı  :icon_scratch:

°•.ℓανιηуα.•°

günaydın kızlaarrrr  :hello2: :hello2: :hello2:

ben de kendimi enerjik zıpır hissediyorum bu gün itibariyle... okula geldim:) bilgisayarım o kadar yavaş kiii....  :cildir:  siz bişiy yazıyosunuz ya ben ona yetişene kadar bissürü şeyler üstüne yazılmış oluyo:D alakadız diyebilirsiniz yani yazdıklarıma  :tongue3:

burcucum ben de 23. haftada kabız olmuştum... doktor bana duphalac diye bi şurup verdi. ben tuvalete çıktım. ve tartıldığımda 2 kilo gitmişti  :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

öldüm gülmekten

hoşgeldin Öznur günaydın sanada

demekki kabızlık kilo yapıyo kızlar  :toothy10:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 19 Nisan , 2011, 09:31:36
hadi karpuzda sorun yok ama bir haftada 3,5 kilo vermiş olman kötü  :-\ acaba karpuzdaki su ödeminimi attırdı  :icon_scratch:
bilmiyorum canım ama hiç sismiyorum bir ara baya sismiştim suan sişlik yok ve dediyim gibi haftada bir gidiyordum lavobaya nerdeyse ondandır düzene girdim cok sükür  ha bayada yürüyüşe basladım son zamanlarya artık . ve birdaha cikolata börek cörek cok ekmek yok   :muzz:   :muzz:  :muzz:  :muzz:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 19 Nisan , 2011, 09:35:52
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

öldüm gülmekten

hoşgeldin Öznur günaydın sanada

demekki kabızlık kilo yapıyo kızlar  :toothy10:

hoşbuldum aytencim :) valla düşün yani,habire ye habire ye.... girdi var ama çıktı yok  :k06:  çıkınca da epey götürüyo. ayyy kuş gibi olmuştum... Allah kimsenin başına vermesin  :amin:

Aytii

kızlar ben sabah kahvaltı yapıyorum evde ama iş yerine gelincede simit yiyorum arada çünkü 12,30 a kadar aç kalamıyorum  :honk: hatta 1 i bile buluyo yemek yemem. ama akşamları ekmek yemiyorum yada yesem bile kepekli ekmek yiyorum

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 19 Nisan , 2011, 09:34:34
günaydın kızlaarrrr  :hello2: :hello2: :hello2:

ben de kendimi enerjik zıpır hissediyorum bu gün itibariyle... okula geldim:) bilgisayarım o kadar yavaş kiii....  :cildir:  siz bişiy yazıyosunuz ya ben ona yetişene kadar bissürü şeyler üstüne yazılmış oluyo:D alakadız diyebilirsiniz yani yazdıklarıma  :tongue3:

burcucum ben de 23. haftada kabız olmuştum... doktor bana duphalac diye bi şurup verdi. ben tuvalete çıktım. ve tartıldığımda 2 kilo gitmişti  :ehi: :ehi: :ehi:
canım hoşgeldin.  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: sen yaz biz anlarız . ama ben hamileliyin basından beri yasıyodum ilaçta istemedim arkadasın biri aklıma girdi ilaç kulanma sakın diye bende  ona uydum 31 hafta olucam hala cekiyordum ama düzeldi cok sükür. hamilelikten öncede sigara içiyodum o hergün lavaboya cıkarıyordu canım bırakınca tabi oda etkiledi

°•.ℓανιηуα.•°

aytenim evet haklısın aç kalmaman gerek. sık sık ve az az yememiz gerekmiş. ama bak dikkat et !!! zamanla o simit mide yanması yapar... evden tost falan yapsana

°•.ℓανιηуα.•°

burcucum,inan ki ben de çok direndim ilaç almiim diye. yemediğim lifli yiyecek kalmadı  :sad1: gelgelelim benim halim çok fenaydı.. kanama falan da oldu... mecbur kaldık. hatta lavman yapacaktık ama Allahtan gerek kalmadı,ilaç işe yaradı  :D

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 19 Nisan , 2011, 09:42:07
aytenim evet haklısın aç kalmaman gerek. sık sık ve az az yememiz gerekmiş. ama bak dikkat et !!! zamanla o simit mide yanması yapar... evden tost falan yapsana

canım alışverişe gidemedik eşimle hiç  :sad1:

vardıyalı çalışıyo

bu hafta o evdeyken ben işteyim ben evdeyken o işte oluyo :( bide hafta sonu amelyatımız var dişten eşim olacak yani. düğünümüz var hep bir koşuşturmaca oluyo bütün hafta sonlarım dolu  :'( şöyle istediğim bişeyi alamıyorum yada işimi halledemiyorum  :( düğün bitse biraz rahatlıcaz 4 hafta var daha ama okadar çok işimiz varki kıyafet ayakkabı sonra oğlumun eşyaları gelecek bide bu amelyat işi çıktı  :-[

melek-çağlar

Aytii

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 19 Nisan , 2011, 09:46:20
günaydın nasılsınız  :flowers:

günaydın Melek hoşgeldin  :opucuk: biz iyiyiz sen nasılsın

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 19 Nisan , 2011, 09:44:47
burcucum,inan ki ben de çok direndim ilaç almiim diye. yemediğim lifli yiyecek kalmadı  :sad1: gelgelelim benim halim çok fenaydı.. kanama falan da oldu... mecbur kaldık. hatta lavman yapacaktık ama Allahtan gerek kalmadı,ilaç işe yaradı  :D
en güzelini yapmışsın canım simdiki aklım olsa bende alırdım beklediyim kabahatmış cok rahatladım cünkü  :k06:   :k06:  :k06: lifli yiyecek filan kesmiyor öyle  :k06:  :k06:  :k06:

Aytii

Öznur sen normal doğummu istiyosun yoksa sezeryanmı?

melek-çağlar

iyiyim canım bende dün tahlillerimi falan yaptırdım nst.ye girdim şükür herşey yolunda