2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

Aytii

günaydın Seval nasılsın bu sabah?

izemsevi

maşallah süperim sütümü içtim yumurtamı yedim balımı peynirimi böreğimi reçelimi yedim yedim geldim :muzz: :muzz: :muzz: sen nasılsın

Aytii

bende bir kupaya süt koydum içtim bu sabah ılındırdım çünkü soğuk içmek gaz yapıyo. yumurta haşladım domates zeytin peynir yedirdim oğluşuma  :love9: :nazar: anne annem üzüm reçeli yapmış banada verdi ondan da yedirdim oğluma bi güzel bundan sonra her sabah böyle yiyip çıkçam evden  :aferin:

izemsevi

afferin sana tabi evde yapılan kahvaltı çok güzel iş yerine getirince öyle yapamıyorsun sabah 10dk önce kalk güzelce yap kahvaltını zaten inşallah 2ay sonra ayrılcaz izne ozaman kafamızıa göre takılırız.

Aytii

ya dişim çürümüş benim geçen gün dişçideydim eşimle bir baktırayım dedim. çürük var dedi çarşamba akşamı gel dedi iş çıkışı gidicem bende yarın akşam. ilerlemesin  :sad1: sütü az içiyorum sanırım fazla yoğurt peynirde yiyemiyorum bu aralar :( zamanım olmuyo pek oyüzden bu sabah uyanınca dedim artık kahvaltı yapayım adam gibi evde yumurta yemem lazım her sabah büyük bardak süt içtim öncesinde sonra oturdum kahvaltımı yaptım

izemsevi

ben hergün mutlaka yumurta yiyorum 1aydır sütte içiyorum hergüün yoğurt yiyorum bir kase birde en çok kalsiyum kaşarda varmış kaşardan baya yiyorum birde bimde kahvaltılık lor peyniri var çok güzel ondan yiyorum ben kalsiyumu kendimce baya alıyorum.

Aytii

calsyum vitamini kullanıyomusun peki?

burcu MELEK

günaydın kızlar. bakın biz bu sabahta erken uyandık babamıza kahvaltı verdik kızlar bir haftada 3.5 kilo vermişim  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:

Aytii

günaydın Burcu

3,5 kilomu verdin? o nasıl oluyo ya  :icon_scratch:

izemsevi

decavit diye bir vitamin kullanıyorum ayten hoşgeldin burcu niye verdinki hemde bir haftada sağlıklı değil seni kınıyorum.kınnnnnnnnnnnnnnnn :caca:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 19 Nisan , 2011, 09:14:46
günaydın Burcu

evet canım süper oldu süper cok mutluyum.kabızlık cekiyordum neredeyse haftada bir cıkıyodum. son bir haftadır karpuz yiyorum günde 2 defa bile cıktıgım oluyor ondan oldu galiba artık patlayacaktım bu işi düzeltmeseydim. tabi bu hafta içinde karpuza ödediyimiz para 70 filan buldu  :ehi:  :ehi:  :ehi:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 19 Nisan , 2011, 09:19:09
decavit diye bir vitamin kullanıyorum ayten hoşgeldin burcu niye verdinki hemde bir haftada sağlıklı değil seni kınıyorum.kınnnnnnnnnnnnnnnn :caca:
kına kına hayatım ama ben cok mutluyum suan ekmeyide azalttım zaten komsularla pasta börek muhabbetlerinide evde tatlı yapıp almayıda yani saghlıksız seyleride kıskısladım canım zararlı bişi yapmadımki bide karpuz yiyorum.eski hali daha kötüydü canım lavoboyada cıkamıyodum sancı yapıyordu cok fena kızımda huysuz oluyordu suan mutluyuz   :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 19 Nisan , 2011, 09:19:22
günaydın Burcu

evet canım süper oldu süper cok mutluyum.kabızlık cekiyordum neredeyse haftada bir cıkıyodum. son bir haftadır karpuz yiyorum günde 2 defa bile cıktıgım oluyor ondan oldu galiba artık patlayacaktım bu işi düzeltmeseydim. tabi bu hafta içinde karpuza ödediyimiz para 70 filan buldu  :ehi:  :ehi:  :ehi:

kız yeme karpuz bu mevsimde  :honk: ilaçlı hormonlu hep onlar bebeğine zarar veriyosun bir haftada 3,5 kilo verilirmi hiç  :caca:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 19 Nisan , 2011, 09:23:08
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 19 Nisan , 2011, 09:19:22
günaydın Burcu

bebeyim yerli karpuz gecen sene yurt dısından karpuz geldiyi için bu sene sıcak yerlerde hemen karpuz üretimine baslandı yurt dısı devreye girmeden türk karpuzu yensin diye  bende tvde duydum bi sorun yok diyince doktorlar alıyorum
kız yeme karpuz bu mevsimde  :honk: ilaçlı hormonlu hep onlar bebeğine zarar veriyosun bir haftada 3,5 kilo verilirmi hiç  :caca: