2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

bizde 30+ öznurcum olduk bugün itibariyle lavicim.geceleri uyuyamıyorum zaten nefes darlığı,mide yanması çok kötü olmamakla birlikte kabızlık devam etmekte..ağlıyorumm çok ,dğuma dair ruyalar kabuslar görüyorum.doktorun doğumla alakalı herhangı birşey söyledimi sana

kevsercim benım 12. haftada tahmın etmişti doktorum.16.haftadada kesin söylemişti cnm
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Pisicik sen normalde kararlısın değilmi hala?

bana doktorum son kontrolde sezeryanda olsa son ana kadar beklicem dedi ne demek istediyse  :dontknow:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 18 Nisan , 2011, 12:05:41
bizde 30+ öznurcum olduk bugün itibariyle lavicim.geceleri uyuyamıyorum zaten nefes darlığı,mide yanması çok kötü olmamakla birlikte kabızlık devam etmekte..ağlıyorumm çok ,dğuma dair ruyalar kabuslar görüyorum.doktorun doğumla alakalı herhangı birşey söyledimi sana

kevsercim benım 12. haftada tahmın etmişti doktorum.16.haftadada kesin söylemişti cnm
canım kabızlık için karpuz al ye ben bu hafta karpuz cıktıgı için cok rahattım valla dogal cözüm oldu  :k06:  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

PİSİCİK ANLADIM HAYIRLISI OLSUN KIZ ERKEK FARKETMEZDE SAGLIKLI OLSUN YETERKİ CANIM AMA İNSAN MERAK EDİYO

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR BANA MÜSADE GENE GELİRİM BEN ŞİMDİLİK ÇIKIYORUM  :opucuk: :wave: :wave:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°•.ℓανιηуα.•°

hoşbuldum burcu ve ayten..  :love7:

valla bacağımın arasına bi yastık alıyom. artık o da fayda etmio. puffffff....

hadi bakalım kevsercim hayırlısı olsun artık....

Aytii

o yastıktan bende sıkılıyorum gece düşüyo yataktan  :laughing7:

aytenim evet eger çatım elverişliyse ve açılma olur derse doktorum normalde kararlıyım ama çatı muayenesınde çatın çok dar çok zor olur dersede diretmeyecegim çünkü son haftalarda farkettım ilişki çok zor oluyor yani çok daralmış sanki orası

benim bildiğim son ana kadar beklerse normal doğum olur ama doktor şunuda kastetmış olabılır normal doğuma alıyorlar bazen sancın gelıyor az yada çok bakıyorlar olcak gibi değil tak sezeryana çevırıp olayı sezeryanla alıyorlar.onu demek istemış olabılır doktoroun
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 18 Nisan , 2011, 12:18:27
aytenim evet eger çatım elverişliyse ve açılma olur derse doktorum normalde kararlıyım ama çatı muayenesınde çatın çok dar çok zor olur dersede diretmeyecegim çünkü son haftalarda farkettım ilişki çok zor oluyor yani çok daralmış sanki orası

benim bildiğim son ana kadar beklerse normal doğum olur ama doktor şunuda kastetmış olabılır normal doğuma alıyorlar bazen sancın gelıyor az yada çok bakıyorlar olcak gibi değil tak sezeryana çevırıp olayı sezeryanla alıyorlar.onu demek istemış olabılır doktoroun

galiba. çünkü ben ona en başından beri normal istediğimi söylüyorum hep. zaten 39 haftanda çatı muyaneyesi yaparız dedi

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 18 Nisan , 2011, 12:05:41

ah be güzelim... sabırlı ol bak her şey bitecek... inan ki yazdıklarını okuyorum aynı şeyler bende ve birçok hamile arkadaşta var. ama bu hamama girdik bi kere,terlicez...  ;D  kabızlık bende 23. haftada falan başlamıştı. doktorum duphalac diye bi şurup verdi ve o gün bu gündür kabızlık gitti.  :amin:  doktor bana bişiy demedi ama ne derse razıyım. bak bende rahim ağzı yarası var. belki bebeğim enfeksiyon kapacak diye direk sezeryana alacaklar. her şey belirsiz.

Aytii

°•.ℓανιηуα.•°

biz de yemeğe gidiyoruz.... sonra görüşürük kızlarrr  :hungry: :hungry:

afiyet olsun aytimmm

aynen   öznurcum son ana kadar belirsiz hersey oyuzden gerılıyorum hani belli olsa normal-sezeryan alıştırır insan kendini ne bıleyım Rabbim hangisi hayırlı ve kolay olacaksa hakkımızda bize onu nasip etsın .gecelık aldım 2 tane bende biri açık mavi diğeri pembe 2 tane uzun kollu aldım ama incecik terletmeyen kumastan doğum hazıran sonu ama ankara burası birde doğum sonrası üşüyormuşsun herkes öyle diyor gecelıklerımın biri düğmeli önden biride düğmesiz böyle sadece göğüs çıkarma yerleri var

izemsevi

cankuşlar biz geldik yemeğizi yedik oh yarsın kızıma :k06: