2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Aybüke nerelerde ya  :icon_scratch: kaç gün oldu göremedim hiç ben merak ettim bişey yoktur inşallah  :-\

izemsevi

benimde bu sabah aklıma geldi heralde doğum yaptı ayten :dontknow:

Aytii

:honk: :honk: :honk:

öylemi dersin  :sad1:

ayyy en son 10 Nisanda giriş yapmış siteye 8 gün oldu bugün girse girerdi dimi  :'(

Allah korusun onu ve meleğini inşallah hayırlı haberlerle döner  :amin:

izemsevi

evt canım benim aklıma o geliyor birde sancıları vardı pazartesi nstye gircem felan diyordu büyük ihtimal doğum yaptı inşallah yaptysada herşey yolundadır ikisininde sağlığı yerindedir. :amin:

Aytii

:amin: :amin: :amin:

Alperen doğunca dayanamadı sanırım cimcime  :k06:

izemsevi

alperen kimin minişi sen sgk işini ne yaptın ayten birde cuma akşam geç çıkma işini :dontknow:

Aytii

Ayşegülün miniği  :love9: bunlar dünürdü ya

sgk ya sordum ben 16 hafta iznim olacak işte cuma akşamlarıda kalcam sanırım yine  :sad1:

burcu MELEK

slm kızlar sabah 7 de uyandım babamızla kahvaltı yaptık su saate kadarda ütü yapıyordum cok yoruldum. aybükeyi sormuşsunuz kızlar iyi dogum yapmadı fecaye giriyor cünkü

Aytii

selam hoşgeldin Burcu

aa neden buraya uğramıyoki hiç  ???

izemsevi

slm burcum ay burcu bendede bir ütü varki görme ama artık çok yoruluyorum kızlar az ayakta kalsam sanki dünmyanın işini yapmışım artık yemekleride mutfakta sandalyaye oturark yapıyorum

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 18 Nisan , 2011, 11:13:49
selam hoşgeldin Burcu

selam canım.suanda feysi acık yazdım esiymiş bir haftadır sancıları varmış hastanede yatıyormuş sancıları cıkmış son haberler bunlar

Aytii

bende öyleyim Seval  :sad1: henüz oturmuyorum ama yakında bende öyle pişircem galiba yemekleri

Allah hayırlısını versin

elimden geldiği kadar hareket etmeye çalışıyorum ki normal doğum istediğim için fayda etsin diye  :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 18 Nisan , 2011, 11:19:56
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 18 Nisan , 2011, 11:13:49
selam hoşgeldin Burcu

selam canım.suanda feysi acık yazdım esiymiş bir haftadır sancıları varmış hastanede yatıyormuş sancıları cıkmış son haberler bunlar

ozaman o doğuracak yakın zaman da  :-\

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Nisan , 2011, 11:18:28
slm burcum ay burcu bendede bir ütü varki görme ama artık çok yoruluyorum kızlar az ayakta kalsam sanki dünmyanın işini yapmışım artık yemekleride mutfakta sandalyaye oturark yapıyorum
canım bende ütüyü koltuk boyuna getiriyorum oturarak yapıyorum ama satteler sürünce cok sıkıcı oluyor. hem bebeyimin kıyafetlerinide yıkadım dün yarında onları ütüleyip valize koyucam  :muzz:  :muzz:   :muzz: ha aybüke cuma günü cıkacakmış hastaneden esi öyle dedi