2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

güneşş

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 17 Nisan , 2011, 18:21:38
Selam güzel anneler nasılsınız bakalım? Bizde biraz kızıma alışveriş yaptık geldik eve

Bu arada bizim babamızda çalışıyor, alışverişi dede ve babaanne ile yaptık  :k06:

as canım hoşgeldin can sıkıntısı pazar gününden nefret ediyorummm... kızımda olmasa patlıcam ... neler aldınız annesi prensesinize en heyecanlı anlardan biride alışverişşş  :muzz: 

FeHi

Aynen canım ya benimki Maşallah uykumdan uyandırıo tekmişleriyle :D

Shadowqueen

Alıntı yapılan: güneşş - 17 Nisan , 2011, 18:29:18
Selam güzel anneler nasılsınız bakalım? Bizde biraz kızıma alışveriş yaptık geldik eve

Bu arada bizim babamızda çalışıyor, alışverişi dede ve babaanne ile yaptık  :k06:

as canım hoşgeldin can sıkıntısı pazar gününden nefret ediyorummm... kızımda olmasa patlıcam ... neler aldınız annesi prensesinize en heyecanlı anlardan biride alışverişşş  :muzz:

Canım bende o kadar çok sıkılıyorum ki evde bugün hava güzeldi kayınvalideme dırdır ede ede ikna ettim sabahtan temizlik yaptık sonra çıktık.

Kızımın bugün küvet takımını aldım(kovası-maşrabası-filesi-küveti)
Kanguru, 3 tane değişik boyutta biberon 2 tane emzik aldım. Bizim burada kaloriferler kömürle yanıyor ondan çok tıkıyor insanı chicconun hava nemlendiricisini aldım yanında alından ateş ölçer hediyeli.
Babaanne ve dede ile çıkınca oda takımlarına da baktık birtane beğendik pazarlık falan da yapıldı bakalım 1-2 güne belli olacak alıp almayacağımız işte canım

güneşş

bazen öyle bir hareketler yapıyorki korkuyorum kasıklarıma kadar vuruyor ne yapıyor anlamıyorum  :k06:  biran bakıyorsun sanki balık gibi yüzüyor biran hop takla atıyor gibi bazen patlamış mısır gibi bir ordan bir burdan pat pat  :k06:  bu sıralar ellerimi ayakalarımı dirseklerimi anlayamıyorum tam ama şişiriyor karnımı iki parmağımla tutuveriyorum  çok hoş  hemencik çekiyor :k06: ağlayasım geliyor içim bir hoş oluyor resmen dokunuyorum kuzuma yaaaaa

güneşş

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 17 Nisan , 2011, 18:32:19
Alıntı yapılan: güneşş - 17 Nisan , 2011, 18:29:18

Canım bende o kadar çok sıkılıyorum ki evde bugün hava güzeldi kayınvalideme dırdır ede ede ikna ettim sabahtan temizlik yaptık sonra çıktık.

Kızımın bugün küvet takımını aldım(kovası-maşrabası-filesi-küveti)
Kanguru, 3 tane değişik boyutta biberon 2 tane emzik aldım. Bizim burada kaloriferler kömürle yanıyor ondan çok tıkıyor insanı chicconun hava nemlendiricisini aldım yanında alından ateş ölçer hediyeli.
Babaanne ve dede ile çıkınca oda takımlarına da baktık birtane beğendik pazarlık falan da yapıldı bakalım 1-2 güne belli olacak alıp almayacağımız işte canım

güle güle kullanın canımmm .. iyi günlerde inşallah..eksikler yavaş yavaş tamamlanıyor artık zaman yaklaştıkça..benimde küvetim kaldı ...nevresim takımı almam lazımm..yastığımız alınacak oyy oyy hergün birşey çıkıyor gayri yük artmadan halletmem lazımm

FeHi

Alıntı yapılan: güneşş - 17 Nisan , 2011, 18:34:59
bazen öyle bir hareketler yapıyorki korkuyorum kasıklarıma kadar vuruyor ne yapıyor anlamıyorum  :k06:  biran bakıyorsun sanki balık gibi yüzüyor biran hop takla atıyor gibi bazen patlamış mısır gibi bir ordan bir burdan pat pat  :k06:  bu sıralar ellerimi ayakalarımı dirseklerimi anlayamıyorum tam ama şişiriyor karnımı iki parmağımla tutuveriyorum  çok hoş  hemencik çekiyor :k06: ağlayasım geliyor içim bir hoş oluyor resmen dokunuyorum kuzuma yaaaaa
:) tıpa tıp Aynı şeyleri yaşıyorum

Shadowqueen

Evet canım yavaş yavaş herşeyi tamamlıyoruz işte, bizde oda takımına bakarken hepsini içine dahil edip fiyat aldık anlaşabilirsek onlarda hallolmuş olacak canım.

Benim kocam geldi kızlar ben kaçar kocaman öptüm sizleri  :opucuk:

güneşş

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 17 Nisan , 2011, 18:53:08
Evet canım yavaş yavaş herşeyi tamamlıyoruz işte, bizde oda takımına bakarken hepsini içine dahil edip fiyat aldık anlaşabilirsek onlarda hallolmuş olacak canım.

Benim kocam geldi kızlar ben kaçar kocaman öptüm sizleri  :opucuk:

gözünaydın canım  :D   :wave: :wave: :wave: 

FeHi

Gizemcimm Hoşgeldin hayrlı olsun bebişimize

izemsevi

Aytii

günaydın  :flowers:

nasılsın SEval

ben çok mutluyum bugün çünkü 100 e indi şafağımız  :nazar: :hieyt:

izemsevi

hadi gözünüz aydın benimde az kaldı aslında benim sezeryan olacağı için seninle aynı zamanda kısmetse olcak  oyüzden benimde 100e inmiştir. :D

Aytii

evet canım sizinde öyle

bana doktorum sezeryanda olsan beklicem gününü doldurmasını dedi

izemsevi

canım o nasıl olcakki sezeryanda sancın başlamadan veya suyun gelmeden alınması lazım tehlikeye atmamk için öbür türlü bebk kanala girerse mecbur normal yapmak zorunda kalırsın.

Aytii

:dontknow:

vallah bende anlamadım zaten

son kontrolümde öyle dedi

çünkü bu doktorum normal doğum yaptırma taraftarı