2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Benimki çok pinpirikli kızlar benden çok o endişelenio bebeğe bişi olck die :ehi: :ehi: :ehi:
Düşünün yani bazen sağa dönüp yattığımda hemen beni sola çevirio Bebek ezilir onu sıkıştırıosn bak nasıl tekmelio dio bende kopuorum ozaman  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

FeHi

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 15 Nisan , 2011, 18:39:51
Benimki çok pinpirikli kızlar benden çok o endişelenio bebeğe bişi olck die :ehi: :ehi: :ehi:
Düşünün yani bazen sağa dönüp yattığımda hemen beni sola çevirio Bebek ezilir onu sıkıştırıosn bak nasıl tekmelio dio bende kopuorum ozaman  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Canım benimki de ağrın sızın olursa söyle bırakalım diyor ama 1 hafta ara verelim atlıyor üstüme  :toothy10: :toothy10: Şaka bir yana benim eşim zaten kızının hastası gelir gelmez karnımı öper onu sever sürekli onun rahat olması için bana yön verir falan filan, valla yandık diyorum başka bişi demiyorum  :k06:

burcu MELEK

valla aynen öyle canım benimkide yatma saga cabuk dön ezdin cocugu cırpınıyor içeride dünya bir laf sayıyor ah bu erkekler ya sen hergün sola yat bakalım diyorum dayanabiliyomusun diye hayır cocuk daha önemli 3 5 ay rahatın olmasa olmazmı diyor. ama iş annesigile gelince çalış babam calış ozaman cocuk daha arka pilanda yani bizimkinin işine gelince  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 15 Nisan , 2011, 18:42:44

Canım benimki de ağrın sızın olursa söyle bırakalım diyor ama 1 hafta ara verelim atlıyor üstüme  :toothy10: :toothy10: Şaka bir yana benim eşim zaten kızının hastası gelir gelmez karnımı öper onu sever sürekli onun rahat olması için bana yön verir falan filan, valla yandık diyorum başka bişi demiyorum  :k06:
bir hafta olayı süper bende buna cok güldüm  :ehi:  :ehi:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: fehicim valla öylke bilseydim saklardım hamile oldugumu

FeHi

Shadowqueen

Kızlar ben çıkıyorum çok srtım ve belim ağrıyor yemekten önce azıcık uzanayım bari belkim geçer, sizleri ve meleklerinizi kocaman öpüyorum dikkat edin kendinize  :opucuk:

FeHi

Gizem kırkının çıkmasını nasıl beklicek kıs :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Burcuuuuuuuuu yerlerdeyimmmmm gülmktn :ehi: :ehi: :ehi:

FeHi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 15 Nisan , 2011, 18:49:09
Kızlar ben çıkıyorum çok srtım ve belim ağrıyor yemekten önce azıcık uzanayım bari belkim geçer, sizleri ve meleklerinizi kocaman öpüyorum dikkat edin kendinize  :opucuk:
Güle Güle selametle bitanem kocaman öptüm ikinizi  :opucuk:

burcu MELEK

aynen kızlarda babcı oluyor fehicim haksızmıydım böyle olacagını bilsem hiç olmasa o geceyi atlatır sonra söylerdim  :ehi:  :ehi:  :ehi: acemilik işte bidahakine inşallah saklamasam neoluyor sanki olan o işe oluyor baskada bi özen yok yani hamileyim die

burcu MELEK

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 15 Nisan , 2011, 18:49:09
seni ve bebyini  :opucuk:  :opucuk:   :opucuk: kendinize dikkat edin  :wave:  :wave:

burcu MELEK

zarar ve kar hesabını yaptım zarardayım bu konuda en iyisi saklamakmış  :ehi:  :ehi:  :ehi:

FeHi

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 15 Nisan , 2011, 18:55:11
zarar ve kar hesabını yaptım zarardayım bu konuda en iyisi saklamakmış  :ehi:  :ehi:  :ehi:
Boşver kıs doğumdan ve kırkın çıktıktan sonra yanaştığı zaman da bu sefer sen uzak durursun  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 15 Nisan , 2011, 18:59:04
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 15 Nisan , 2011, 18:55:11
Boşver kıs doğumdan ve kırkın çıktıktan sonra yanaştığı zaman da bu sefer sen uzak durursun  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
valla yemin ettim zaten onu süründürücem cocugu her emzirdiyimde ah ah diyecek 9 ay orada durdu yüzüne bakmadımda el kadar bişi, saate bir yanında   :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi: süründürecem onu süründürecem cok kötü pılanlarım var  ;D  ;D

FeHi

Hak oldu artık süründürmek  :ehi: :ehi: :ehi:
Aslında doktorlar düşük yoksa cinsellikte bi sakınca görmüyorlar bilakis doğumu kolaylaştırdıgını söylüolar ama nerdeeeeeeeee