2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Gizem ya bende internetten ana kucağına, dönenceye ve bebek odası halısına bakıom senin bildiğin önerebilcgn güvenilir site varmı hayatım ya

burcu MELEK

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 15 Nisan , 2011, 17:52:15
KIZLAR BENİM GÖĞÜSLERİMDEN DÜNDEN BERİ SÜT GELMEYE BAŞLADI SİZDE DE VAR MI?  :sad1:
canım seni korkutmam istemem ama sancın varsa ve süt geliyorsa bir doktora görün helede ishalin varsa benim bildiyim bunlar dogum baslangıcı sen tam kac haftalıksın suan kusura bakma erken unutuyorum ama

FeHi

KIZLAR BENİM GÖĞÜSLERİMDEN DÜNDEN BERİ SÜT GELMEYE BAŞLADI SİZDE DE VAR MI?  :sad1:
Gelmesi nomal Gizem endişelenme canım,
Benim gelmio Malesef acaba sütüm olmck mı :'(

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 15 Nisan , 2011, 17:57:48
Gelmesi nomal Gizem endişelenme canım,
Benim gelmio Malesef acaba sütüm olmck mı :'(
canım neden sütün olmasın dogum kasılması baslamadan süt yoluna girmezmmiş zaten ozaman baslayacak sütün

FeHi

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 15 Nisan , 2011, 17:52:27
Gizem ya bende internetten ana kucağına, dönenceye ve bebek odası halısına bakıom senin bildiğin önerebilcgn güvenilir site varmı hayatım ya

Tatlım ben netten bebek için henüz birşey almadım bende araştırıken googledan araştırıyorum hangi sitede hoşuam giderse liste yapıyorum alırken değerlendireceğim işte

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 15 Nisan , 2011, 17:55:04
canım seni korkutmam istemem ama sancın varsa ve süt geliyorsa bir doktora görün helede ishalin varsa benim bildiyim bunlar dogum baslangıcı sen tam kac haftalıksın suan kusura bakma erken unutuyorum ama

Tatlım 1-2 gün önce rahmimde kasılma oldu ama geçti dünde süt geldi bugünde ishal oldum ama daha erken ya bebişim 2 hafta geride olduğu için henüz 24 hafta 1 günlük tatlım, o yüzden o ihtimali düşünmek bile istemiyorum  :'(

FeHi

Ayyy bi siteye baktım anakucağı 680 Tl  :ehi: :ehi: :ehi:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 15 Nisan , 2011, 18:02:05

Tatlım 1-2 gün önce rahmimde kasılma oldu ama geçti dünde süt geldi bugünde ishal oldum ama daha erken ya bebişim 2 hafta geride olduğu için henüz 24 hafta 1 günlük tatlım, o yüzden o ihtimali düşünmek bile istemiyorum  :'(
allah korusun canım olmasında zaten. sancın 2 gün önceyse sorun yok ama sancın olursa doktora git ulturasonla baktır rahimde incelme varmı diye yani sancın olursa ihmal etme sakın göysünü sıkma erken dogum oluyormuş haberin olsun canım

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 15 Nisan , 2011, 18:03:49

Tatlım anakucağı dediğin şey hem elde taşınan hemde arabaya takılan şey demi? Öyle ayrı ayrı alacağına Travel set bebek arabası al daha uygun oluyor, benim beğendiğim ve alacağım bu mesele canım  :icon_thumright:

https://www.seninbebe.com.tr/UrunDetay/Exorbaby_Travel_Set_XR1350_Prostlye/64

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 15 Nisan , 2011, 18:04:39
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 15 Nisan , 2011, 18:02:05

allah korusun canım olmasında zaten. sancın 2 gün önceyse sorun yok ama sancın olursa doktora git ulturasonla baktır rahimde incelme varmı diye yani sancın olursa ihmal etme sakın göysünü sıkma erken dogum oluyormuş haberin olsun canım

Sağol tatlım inş. birdaha olmaz yaa, bebeğim zamanında gelsin sağlıkla  :amin: Ayrıca yok sıkmıyorum tatlım sağol

FeHi

Allah korusun Hayırlısıyla zamanında gelsin yarucak Gizem

burcu MELEK

canım bide o kaynana söyle seni yormasın lütfen bak benimde sancım vardı doktor yorulma dedi sende yorulma lütfen bu arada benim bebiş karnımı delip cıkacak galiba bir dönüşü var aman allahım canımı okuyor  :honk:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 15 Nisan , 2011, 18:11:25
canım bide o kaynana söyle seni yormasın lütfen bak benimde sancım vardı doktor yorulma dedi sende yorulma lütfen bu arada benim bebiş karnımı delip cıkacak galiba bir dönüşü var aman allahım canımı okuyor  :honk:

Kuzum sürekli nete girmeme laf eden kadına ben bunu nasıl anlatayım ki, ne buluyorsun şu nette diyor anlatıyorum sakın sen birşeyini paylaşma anlatma diyor ya Rabbim, boşverdim artık canım bu ay sonunda İst ye gittiğimde dönmicem onlarla geri mayıs 15 e kadar kalırım sonra 1 ay daha Zonguldakta kalacağım 2 tane günüm var onları yapıp paralarımı alıp,oyumu da kullandıktan sonra doğru İstanbula, bitanecik annem ve anneannem asla iş yaptırmıyor aksine hizmet ediyorlar  :love9: :love9:

FeHi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 15 Nisan , 2011, 18:05:58
Alıntı yapılan: FeHi - 15 Nisan , 2011, 18:03:49

Tatlım anakucağı dediğin şey hem elde taşınan hemde arabaya takılan şey demi? Öyle ayrı ayrı alacağına Travel set bebek arabası al daha uygun oluyor, benim beğendiğim ve alacağım bu mesele canım  :icon_thumright:

https://www.seninbebe.com.tr/UrunDetay/Exorbaby_Travel_Set_XR1350_Prostlye/64
Saol bitanem inceledim bu daha iyi