2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Oyyyy burcu patiklerini yesinler prensesin sarı ayakkabı süper valla, bizim örme battaniyemiz yok ama örme gibi olanlar var 9-10 tl ye satılıyor anneannem alıcam ben sana dedi  :k06:

burcu MELEK

canım ben örebildiyim için daha farklı geliyor örmek yoksa gercekten ucuza satılıyor ama ilerde sana ördüm demek güzel olacak gibi bu arada cok tesekür ederim kızlar

FeHi

Saol Gizemim
Bak yine kafam karıştı hayırlısı diim ozman ben ya Nasibimde hangisi varsa o olsun  :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 15 Nisan , 2011, 17:37:02
Saol Gizemim
Bak yine kafam karıştı hayırlısı diim ozman ben ya Nasibimde hangisi varsa o olsun  :amin:

Tatlım benim okuduğum ve doğum yapanlardan duyduğum,

normal doğumda spinal-epidüral tercih edildiğinde ıkınmayı kendin fark edemediğin için yeterli ıkınamıyormuşsun ve bebek çıkamayabiliyormuş bu seferde vakumla geçiyorlarmış oda bebeğin beynine zarar veriyormuş.

Sezeryan doğumda da herşeyi gördüğün ve sesleri duyduğun için çok etkileniyormuşsun ve bazen hissetme gibi olaylar bile olabiliyormuş, ayrıca ağrılarıda daha fazlaymış bilgin olsun tatlım.

Tabiki herkesin kendi tercihi hakkımız da hayırlısı neyse o olsun  :opucuk: :opucuk:

burcu MELEK

buda anesinin cicileri hastane için  :ehi:  :ehi:  :ehi:

Shadowqueen

Burcu ayyyyyyyyyy inanmıyorum pijamalarımız aynı  :k06: :k06: benimki sadece mor olanı

FeHi

Öyle bitanem ya hakkımızda hayırlısı neyse o olsun
Bende spinale kardeşimi gördükten sonra karar verdim gayet rahattım abla sana öneriyorum diince bende bianda öle karar aldım ama bi taraftanda Rabbime sığındım hangisi hayırlıysa onu nasip etsin inşallah hepimize

burcu MELEK

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 15 Nisan , 2011, 17:44:33
Burcu ayyyyyyyyyy inanmıyorum pijamalarımız aynı  :k06: :k06: benimki sadece mor olanı
hadiya oda güzelmiş canım zevklerimiz aynı desene sen kaca aldın

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 15 Nisan , 2011, 17:45:09
Öyle bitanem ya hakkımızda hayırlısı neyse o olsun
Bende spinale kardeşimi gördükten sonra karar verdim gayet rahattım abla sana öneriyorum diince bende bianda öle karar aldım ama bi taraftanda Rabbime sığındım hangisi hayırlıysa onu nasip etsin inşallah hepimize

Amin canım cümlemize  :amin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 15 Nisan , 2011, 17:46:21

Evet canım bende öyle sevimli şeyleri çok seviyorum, 15 tl ye aldım ama bende gecelik yok sadece pijama takımı canım.

Ben internette bir site bulmuştum müthiş lohusa pijamaları vardı ama adresi kaybettim  :sad1:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 15 Nisan , 2011, 17:48:10
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 15 Nisan , 2011, 17:46:21

Evet canım bende öyle sevimli şeyleri çok seviyorum, 15 tl ye aldım ama bende gecelik yok sadece pijama takımı canım.

Ben internette bir site bulmuştum müthiş lohusa pijamaları vardı ama adresi kaybettim  :sad1:
canım bende 15 aldım ama cok rahat ya sıcakları i,çin cok beyendim uzun olanda cok güzel onuda 15 aldım bide lohusayı sonra giyemem dedim  ve cok pahalılar 50 den filan baslıyor gerek duymadım ama bir iki tane daha böyle alıcam

Shadowqueen

Anladım Burcucum iyi yapmışsın, bende bunu aldım ama dediğim gibi birtane daha güzel birşey istiyorum bakalım işte

Shadowqueen

KIZLAR BENİM GÖĞÜSLERİMDEN DÜNDEN BERİ SÜT GELMEYE BAŞLADI SİZDE DE VAR MI?  :sad1: