2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

tşk ederim Burcucuğum  :opucuk: artık belki senin doğum gününde gelir oda  :k06: seneye hem onun hem senin doğum gününü kutluyo oluruz burda  :opucuk:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 15 Nisan , 2011, 15:36:10
tşk ederim Burcucuğum  :opucuk: artık belki senin doğum gününde gelir oda  :k06: seneye hem onun hem senin doğum gününü kutluyo oluruz burda  :opucuk:
evet inşallah cok merak ediyorum zaten oguz 27 sine dogacakmı  :ehi:   :ehi: erkekler gününü bekler derler insallah bekler

burcu MELEK

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 15 Nisan , 2011, 15:38:22
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 15 Nisan , 2011, 15:36:10
evet inşallah cok merak ediyorum zaten oguz 27 sine dogacakmı  :ehi:   :ehi: erkekler gününü bekler derler insallah bekler

zaten doktorum sezeryan bile olsa beklicem dedi artık kısmet  :k06:

izemsevi

Shadowqueen

Aytii

Gizem senin neden sancın oluyodu bacım sordunmu doktoruna  ???

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 15 Nisan , 2011, 16:07:48
Gizem senin neden sancın oluyodu bacım sordunmu doktoruna  ???

Tatlım yine idrar yollarımda iltihap olmuş olabilir, eşimle hastanede falan kalmıştım ya. Ayrıca doktoruma ulaşamadım sormadım devam ederse giderim burada acile ama etmezse ist ye gidince soracağım

Aytii

benimde var idrarımda enfeksyon  :sad1: dün çıktı tahlillerde :(

antibiyotik verdi bide bol su iç dedi  :sad1:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 15 Nisan , 2011, 16:10:18
benimde var idrarımda enfeksyon  :sad1: dün çıktı tahlillerde :(

antibiyotik verdi bide bol su iç dedi  :sad1:

Canım banada boğazlarım için antibiyotik verdi geçen sağlık ocağındaki doktor penos 1000 mg kayınvalidem içirtmedi bebeğe bişi olur diye o yüzden bende hem boğazımı çekiyorum hemde işte böyle ağrı napalım  :dontknow:

burcu MELEK

ay cok güzel cicileri varmış bebeişin bende baktım kızlar ben bukadar almadım demekki daha cokm alacagım var :'(  :'(

Aytii

boğazın için zencefilli bal karıştır ve ye mutlaka 2 güne geçer  :icon_thumright:

kayınvaliden haklı bencede içme o ilacı :nono:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 15 Nisan , 2011, 16:12:31
ay cok güzel cicileri varmış bebeişin bende baktım kızlar ben bukadar almadım demekki daha cokm alacagım var :'(  :'(

Sağol canım ben daha battaniyeleri falan gereksiz diye eklmedim şimdiden 5 tane batteniyemiz oldu daha almam zaten, ama alt açma birtane daha alacağım böyle şekilli olanlardan çok güzel oluyorlar  :k06: :k06:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 15 Nisan , 2011, 16:14:41

Sağol canım ben daha battaniyeleri falan gereksiz diye eklmedim şimdiden 5 tane batteniyemiz oldu daha almam zaten, ama alt açma birtane daha alacağım böyle şekilli olanlardan çok güzel oluyorlar  :k06: :k06:
canım alt acma bitane aldım ama hazır bez gibi olanlar varya ondan alııcam ben misafirlikte daha iyi olur gibi geliyor içinde 10 tane var

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 15 Nisan , 2011, 16:21:02
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 15 Nisan , 2011, 16:14:41

canım alt acma bitane aldım ama hazır bez gibi olanlar varya ondan alııcam ben misafirlikte daha iyi olur gibi geliyor içinde 10 tane var

Haklısın canım bende bir yere giderken götürmek için onlardan istiyorum  :icon_thumright:

Sende cicilerini paylaşsana bizlerle merak ediyorum senin prensesin cicilerini