2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

2-3 ay 3-6 ay almadıysan canım nasıl aldın onu anlamadım bide iç dış zıbınlar fazla kullanılmıyor dediler direk çıtlı zıbınlardan al hep onlar kullanılıyor diye söylendi bendede 7tane uzun kollu 5 tane kısa kollu aldım pijama takımı 3tane aldım ağız mendili evt daha çok almam lazım gecelikle rahat edebilirmiyim bilmiyorum oyüzden çok taraftar değilim almaya ama bakacam işte

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Nisan , 2011, 15:11:37
2-3 ay 3-6 ay almadıysan canım nasıl aldın onu anlamadım bide iç dış zıbınlar fazla kullanılmıyor dediler direk çıtlı zıbınlardan al hep onlar kullanılıyor diye söylendi bendede 7tane uzun kollu 5 tane kısa kollu aldım pijama takımı 3tane aldım ağız mendili evt daha çok almam lazım gecelikle rahat edebilirmiyim bilmiyorum oyüzden çok taraftar değilim almaya ama bakacam işte

Canım yenidoğan aldım ben yani 0-1 aylık  :icon_thumright: :icon_thumright:

izemsevi

valla benim ilk aldıklarım 0-3ay hiç öyle 0-1 ay görmedim şimdide 3-6ay arası alıyorum gizem ben bir tane 10lu hastane çıkışı aldım 3tanede 5li hastane çıkışı aldım yetrli olur sanırım değilmi

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Nisan , 2011, 15:19:09
valla benim ilk aldıklarım 0-3ay hiç öyle 0-1 ay görmedim şimdide 3-6ay arası alıyorum gizem ben bir tane 10lu hastane çıkışı aldım 3tanede 5li hastane çıkışı aldım yetrli olur sanırım değilmi

Canım benim her mağazada farklı olabiliyor o yüzden denk gelmemiş olabilirsin, ayrıca bende sadece 1 tane 10 lu hastane çıkışı aldım yeterli, onun dışında 5 li hastane çıkışı 6 tane var gerisi hep 2 li veya 3 lü zıbın takımı canım. Şimdilik yeterli gibi gözüküyor ama insan yenilerini ve cicilerini gördükçe alası geldiği için daha çok alırsın merak etme. Yetmezse de ucunda ölüm yok alınır bebekler doğdukan sonra  :icon_thumright:

Aytii

biz geldik  :hello:

yarın doğum günümmüş  :k06: unutmuşum yoğunluktan iş arkadaşlarım kutladılar az önce pasta yapmış birtanesi oğluma da ciciler aldılar  :)

burcu MELEK

ayıpya uyuya kalmışım hiç bi kaldıralım demiyosunuz insan bi dürter  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi: kızım vurmasa acıktım diye sizin sesiniz cıkmayacak

izemsevi

gizem 2li 3lü zıbın takımı dediğin ney bendede öyle ayriyetten hastane çıkışı olmayan takımlar var gizem canım sen birgün şu aldıklarını yayınlasana paylaşsana bir bakıyım

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 15 Nisan , 2011, 15:23:46
biz geldik  :hello:

yarın doğum günümmüş  :k06: unutmuşum yoğunluktan iş arkadaşlarım kutladılar az önce pasta yapmış birtanesi oğluma da ciciler aldılar  :)

Hoşgeldin canım, yarın belki görüşemeyiz bizde kızımla şimdiden doğum gününü kutlayalım.

Doğum günün kutlu olsun,sevdiklerinle nice mutlu sağlıklı yıllara canım  :opucuk: :opucuk:

Hamileyken doğum günlerinde öyle oluyormuş zaten sana değil bebişe hediye gelirmiş  :ehi:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 15 Nisan , 2011, 15:24:31
ayıpya uyuya kalmışım hiç bi kaldıralım demiyosunuz insan bi dürter  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi: kızım vurmasa acıktım diye sizin sesiniz cıkmayacak

Canım ya telefonun yokki uyandıralım yoksa izin verir miyiz biz burda temizlik yaparken sen orda bu kadar uyu  :ehi: :ehi:

izemsevi

hoşgeldiniz burcu ayten aytencik doğumgünün kutlu olsun

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Nisan , 2011, 15:26:16
gizem 2li 3lü zıbın takımı dediğin ney bendede öyle ayriyetten hastane çıkışı olmayan takımlar var gizem canım sen birgün şu aldıklarını yayınlasana paylaşsana bir bakıyım

Canım yani ikili takım alt ve üstlü takım ama zıbın gibi önden düğmeli, üçlü takımda şapkası olan  :icon_thumright: Bebişimin cicişleri bölümünde paylaşmıştım zaten canım  :icon_thumright:

Aytii

burcu MELEK

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 15 Nisan , 2011, 15:27:11
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 15 Nisan , 2011, 15:24:31

Canım ya telefonun yokki uyandıralım yoksa izin verir miyiz biz burda temizlik yaparken sen orda bu kadar uyu  :ehi: :ehi:
cok güzelmiş valla  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi: gece uykusuz kaldık ama yerini fazlasıyla doldurduk  :k06:  :k06:  :k06:
Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Nisan , 2011, 15:27:38
hoşgeldiniz burcu ayten aytencik doğumgünün kutlu olsun
hoşbulduk canım  :opucuk:  aytencim bende dogum gününü kutluyorum oguzuynla cok güzel yıllara inşallah

Shadowqueen

Kızlar çok acıktık biz pilav yapalımda azıcık yiyelim yine geliriz, öpüyoruz sizleri  :opucuk:

izemsevi

onlardan bende aldım gizem dur bakıyım bir belkide bakmışımdır önceden.