2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 15 Nisan , 2011, 12:54:17
dün ben nst ye girdim Gizem. rahim kasılması oldu diyince doktor nst ye gir dedi. ama çok şükür bişey çıkmadı  :amin: geceleri böyle boşluk gibi bişey oluyo rahmimde sanki ağrı gibi ama değilmiş gibide aynı zamanda onu söyleyince adam tedbir olsun diye baktı. ve dediki sezeryanda olsan 27 temmuzda alcam dedi yani gününü beklicekmiş

Anladım Aytencim bizim doktor 2 hafta önceden alacak gününü beklemeyecek çünkü biliyorsun geç döllenme muhabbetinden 2 hafta ileri sarktı zaten normal doğumum. Bende 10 temmuzdan sonra 2 günde bir nst ye girecekmişim sancım varsa durduracaklar herhalde.

Ayrıca ya enim nette sorun var yada sitede giremiyorum ondan geç yazıyorum k.bakma :opucuk:

izemsevi

kim var kim yok olanlar burdayım desin.

Shadowqueen

izemsevi

:hello2: aferin gizem kızım sınıf arkadaşların gibi devamsızlık yapmıyorsun

°•.ℓανιηуα.•°

°•.ℓανιηуα.•°

kader ortaklarım....  :D

şimdi ben 31+3 hamileyim ya. bu izine ayrılma işini 32+ olduğumda mı halletmeliyim. 37. haftaya kadar çalışabilir raporu alıcam da...

izemsevi

hoşgeldin lavicim evt 32.haftada halletmen gerkiyor kızlar bugün kızıma birsürü şey aldım ama hala alasım var böyle farklı değişik şeyler olsun istiyorum hastane çıkışının dışında hiç battaniyemiz yok ,alt açmamız yok, havlularımız yok kızlar başka neler alıncak kilot aldınızmı ben dün atlet takım aldım bugünde ne bulduysam aldım mağaza var bir tane değişik şeyler oluyor birde uygun fiyatlara veriyor  bir sürü cicişler aldım 70tl tutu tabi indirimli

izemsevi

http://www.bebefix.com/index.php?p=show&pid=32329&k_id=1614&kn=Tekstil+%26amp%3B+Giyim nettende bu çok hoşuma gitti burda mağazada sordum markada aynı üründe aynı 14tl nette 8tl

°•.ℓανιηуα.•°

teşekkürler izemsevicim. ayyyy ne güzel yapmışsın :) ne tatlıdır şimdi cicişler... merak etme ben de daha fazla bişiy almadım. sadece hastane çıkışı 10 lu 2 adet set aldım,kendi pijamalarımı iç çamaşırı ve lohusa geceliğimi aldım,yıkadım ütüledim :) o kadar. acele etmeye gerek yok ya....

izemsevi

lavi geceliği nasıl aldın kaç tane pijama takım aldın sen acele et bence canım artık çünkü sende zaman epey azalmış benim 4haftada senin hiç bişey kalmamış alışverişi hızlandır ben baya aldım herkes daha alma diyor ama firenliyemiyorumki kendimi ne yapıyım nettede beğendiğim çok hoş şeyler var senin kızmı erkekmi lavi

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Nisan , 2011, 14:23:10
hoşgeldin lavicim evt 32.haftada halletmen gerkiyor kızlar bugün kızıma birsürü şey aldım ama hala alasım var böyle farklı değişik şeyler olsun istiyorum hastane çıkışının dışında hiç battaniyemiz yok ,alt açmamız yok, havlularımız yok kızlar başka neler alıncak kilot aldınızmı ben dün atlet takım aldım bugünde ne bulduysam aldım mağaza var bir tane değişik şeyler oluyor birde uygun fiyatlara veriyor  bir sürü cicişler aldım 70tl tutu tabi indirimli

Ohh ne güzel canım, bende yeni doğan herşeyini tamamladım ama yeni şeyler gördükçe alasım geliyor, ist ye gittiğimizde babamızla bir dolaşmaya çıkarız bizde son birkaç birşey alırız kıyafet olarak. Bizim battaniyelerimiz tamam. Kışlık-yazlık-baharlık ve hastane çıkışındaki gibi 2 tane battaniyemiz var. Alt açma ve banyo havlusunuda aldım.

Ben kilot falan almadım canım gerekte olmuyor çünkü çıtçıtlı badi giydiriyorsun  :icon_thumright: Ayrıca havlunun dışında ağız bezlerinide unutma onlarda çok lazım olacak kusduğunda salyası aktığında vs vs  :icon_thumright:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Nisan , 2011, 14:32:27
lavi geceliği nasıl aldın kaç tane pijama takım aldın sen acele et bence canım artık çünkü sende zaman epey azalmış benim 4haftada senin hiç bişey kalmamış alışverişi hızlandır ben baya aldım herkes daha alma diyor ama firenliyemiyorumki kendimi ne yapıyım nettede beğendiğim çok hoş şeyler var senin kızmı erkekmi lavi

Tatlım en rahat önü düğmeli pijama oluyormuş 1 normal 1 tanede cicili pijama alırsan yeter bence  :icon_thumright:

izemsevi

gizem ağız bezi 3tane aldım 2tane kilot aldım 2tane zıbın takım (iç+dış şu ince olanlar varya) almıştım ne olur ne olmaz diye ama açıkcası ne alacağımı bilmiyorum habire alıyorum ama karışık artık bende yenidoğan almıyorum 3-6ay arası alıyorum daha bakımsetini almadık tarak vs ıvır zıvır almadık neler almalıyız nebiliyim benim bir tane yeni aldığım uzun kollu pijama takımım var lohusanın üşümemesi lazım derler oyüzden obiraz kalın ama gecelik ve birtanede tam yazlık pijama alsam iyi olur iç giyim ne alcaz peki

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Nisan , 2011, 14:32:27

ayyyy aslında evet hızlanmam gerek ama bizde de bi rahatlık var. belki de ben hep bebeğimi kaybedicem diye düşündüm,çok sıkıntılı geçti ya,garantileyim de öle alırım diye düşündüğümdendir bilinçaltı...  :sad1:

benim lohusa geceliğim zaten süslü püslü sabahlıklı falan... hastanede giyinmek için de bi boydan bi de alt üst (shadowquenin dediği gibi önden düğmeli) aldım... bi de emzirme sutyenini de unutma.  bu hafta sonu ben de oğluşum için yapayım alışveriş:) ayyyyyy çok seviyorum onuuuuuu  :love9: :love9: :love9:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Nisan , 2011, 14:42:54
gizem ağız bezi 3tane aldım 2tane kilot aldım 2tane zıbın takım (iç+dış şu ince olanlar varya) almıştım ne olur ne olmaz diye ama açıkcası ne alacağımı bilmiyorum habire alıyorum ama karışık artık bende yenidoğan almıyorum 3-6ay arası alıyorum daha bakımsetini almadık tarak vs ıvır zıvır almadık neler almalıyız nebiliyim benim bir tane yeni aldığım uzun kollu pijama takımım var lohusanın üşümemesi lazım derler oyüzden obiraz kalın ama gecelik ve birtanede tam yazlık pijama alsam iyi olur iç giyim ne alcaz peki

Tatlım ağız bezi 3 tane yetmez en az 10-15 tane olması lazım çünkü 1 günde bile 3-4 kez değiştireceksin belki hemen yıkayamıyacaksın bilgin olsun. Ayrıca zıbın takım en çok kullanılan 5 takıma tamamla bence çünkü daha minikken en çok o giydiriliyor. Onun dışında ayağı patikli tulum alabilirsin  :icon_thumright: Çıt çıtlı badi yani içine giydirilen en çok lazım olan onu atlet kilot yerine giydiriyorsun rahat oluyor ben 9 tane sıfır kollu 7 tane yarım kollu 2 tanede uzun kollu aldım canım. Ayrıca ben 2-3 ay 3-6 aylık hiçbirşey almadım henüz zamanla alacağım. Bebeğin bakım seti ve ekstra şampuan ve bakım seti aldım ama onun dışında bende biberon emzik tarak vs almadım bu sefer gittiğimizde alacağız cnm  :icon_thumright:

Ben temmuz sonunda doğum yapacağım için çok sıcak olacak senin içinde öyle aslında o yüzden kısa kollu uzun bacaklı pijama aldım günlük kuranda falan giymek içinde şöyle güzel birşey alacağım ama yine pijama gecelik alır mıyım bilmiyorum cnm ben pek rahat edemiyorum hasta iken gecelikle  :icon_thumright: