2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

neyse cankuslar ben biraz uzanayım  :opucuk:  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

hadi bakalım sana ve meleğine iyi istirahatlar  :love3:

ben hala iş yerindeyim  :crybaby2: taaa 3 te çıkıcam  :y25:  o da eve gidip yemek yap,ortalığı topla derken olucak sana 6... çok acı çekiyoruummmm  :-ooo

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 15 Nisan , 2011, 11:31:48
cankuşlar bugün minişime kıyafet alcam ama artık böyle elbise tarzı istiyorum farklı şeyler dün beşiği alırken başka hamile bayan vardı bana kaç tane hastane çıkışı aldınız dedi bende 4tane 1tane 10lu 3tane 5li dedim bende okadar aldım ama çok az 15gün önce kızkardeşim doğum yaptı 7tane hastane çıkışı yetmedi dedi yuh dedim içimden ama cidden 4tane yetmezmi daha başka şeylerde aldım pijama vs felan.
Yuh 7 tane olurmu hiç ya  :icon_scratch:
2 hadi 3 olsun yeterli olur bence

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

hoşgeldin  :opucuk: biz iyiyiz sen nasılsın

bize iyiyiz dünürüm okula gideceğiz işte gitmeden sizi bir görelim dedik :opucuk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Selam güzel anneler bugün nasılsınız bakalım?

Aytii

hoşgeldin Gizem sende  :opucuk: biz iyiyiz ama açız  :hungry: sen nasılsın prensesle

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 15 Nisan , 2011, 12:37:25
hoşgeldin Gizem sende  :opucuk: biz iyiyiz ama açız  :hungry: sen nasılsın prensesle

Hoşbulduk canım, valla ben idare ederim boynumdan belime kadar müthiş bir ağrı var ve kasıklarım felaket sanki adet olacakmışım gibi baskı yapıyor, onun dışında eh işte  :k06: :k06: Kıyamam ben size biran önce mamalarını yiyin bari  :hungry:

Aytii

müdürü bekliyoruz

ya sen neden öyle sancılanıyosunki  :icon_scratch:

gizemcim hoşgeldinizzz,iyiyiz çok şükür sen nasılsın?

Aytii

dün ben nst ye girdim Gizem. rahim kasılması oldu diyince doktor nst ye gir dedi. ama çok şükür bişey çıkmadı  :amin: geceleri böyle boşluk gibi bişey oluyo rahmimde sanki ağrı gibi ama değilmiş gibide aynı zamanda onu söyleyince adam tedbir olsun diye baktı. ve dediki sezeryanda olsan 27 temmuzda alcam dedi yani gününü beklicekmiş

kızlar okula gideceğiz hazırlanmamız lazım öptüm hepinizi görüşürüz :wave:

Aytii

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 15 Nisan , 2011, 12:42:47
müdürü bekliyoruz

ya sen neden öyle sancılanıyosunki  :icon_scratch:

bilmiyorum canım ya arada da rahmin kasılıyor nisan sonunda kontrolüm var o zamana kadar idare edersem doktora danışacağım ama ciddileşirse burada doktora gideirm artık