2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 15 Nisan , 2011, 10:50:04
Burcucum şimdi 32+3'üm 13 gün sonra tam 8 ay oluyorum
:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar: masallah masallah cok güzel canım hadi hayırlısı az bi safak kalmış

FeHi

Saol tatlım sen kaç haftalıksın peki?

°•.ℓανιηуα.•°

fehicim ben bu ay hesabını hiç anlamıyorum ya... ben şimdi 31 hafta 3 günlük hamileyim ya. bu kaçıncı aya tekabül ediyor?

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 15 Nisan , 2011, 10:59:01
Saol tatlım sen kaç haftalıksın peki?
bugün tam 30 olduk teyzesi  :muzz:  :muzz:   :muzz:  :muzz:

FeHi

Canım aramızda 1 hafta var sende 7.5 aylık hamilesin hesap işine gelince bende pek anlamıyorum saolsun sheker arkadaşım hesapladı :D
Burcu senin şafakta az kalmış Maşallah bu arada  :nazar:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 15 Nisan , 2011, 11:09:36
Canım aramızda 1 hafta var sende 7.5 aylık hamilesin hesap işine gelince bende pek anlamıyorum saolsun sheker arkadaşım hesapladı :D
safak 68 canım ben sayıyorum tabi sezeryan diyorlar bir hafta önce alırlar herhalde onun için dahada az kaldı   :muzz:  :muzz:  :muzz: ay cok heyecanlandım  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:

°•.ℓανιηуα.•°

burcucum neden sezeryan dedi doktor? daha erken değil mi karar vermek için?

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 15 Nisan , 2011, 11:15:55
Alıntı yapılan: FeHi - 15 Nisan , 2011, 11:09:36
safak 68 canım ben sayıyorum tabi sezeryan diyorlar bir hafta önce alırlar herhalde onun için dahada az kaldı   :muzz:  :muzz:  :muzz: ay cok heyecanlandım  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:

dün bana doktorum dediki sezeryan olsada gününü doldurmasını beklicem  ???

yani bundan ben şey anladım

normal doğum için beklicek ama baktıki çatım açılmıyo acilen sezeryana geçiş yapıcam  :icon_scratch:

burcu MELEK

Hafta = Ay
1-6 = 1. Ay
7-10 = 2. Ay
11-14 = 3. Ay
15-18 = 4. Ay
19-22 = 5. Ay
23-26 = 6. Ay
27-31 = 7. Ay
32-35 = 8. Ay
36-40 = 9. Ay böyleymiş kızlar

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar bi de yeri gelmişken şunu sorayım: kaç haftalık doğan bebek kuvöze alınmaz?

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 15 Nisan , 2011, 11:20:49
burcucum neden sezeryan dedi doktor? daha erken değil mi karar vermek için?
canım catım dar benim bide  bebyim hep iri cıkıyor 3 hafta kadar bunlardan dolayı tabi yinede bekliyorum ben ozamana kadar illa sezeryan derlerse giricem yoksa ben aslında normal istiyordum. ama doktorum riskli olur bebyin omzu falan cıkabilişyormuş bide sezeryana yetişmezse bogulabiliyormuş bunları anltınca sezeryanı öcü gibi görmekten vazgectim olursa olur diyorum bebyimin saglından önemli deyil yani artık cok büyütmüyorum.aytencim benimki 39 a kadar büyük giderse beklemeyiz normal dogumu dedi ama normal boyunda olursa bekleyip bi bakacaklar catıda acılma varmı diye

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 15 Nisan , 2011, 11:28:26
kızlar bi de yeri gelmişken şunu sorayım: kaç haftalık doğan bebek kuvöze alınmaz?
bildiyim kadarıyla 36 hafta canım

izemsevi

cankuşlar bugün minişime kıyafet alcam ama artık böyle elbise tarzı istiyorum farklı şeyler dün beşiği alırken başka hamile bayan vardı bana kaç tane hastane çıkışı aldınız dedi bende 4tane 1tane 10lu 3tane 5li dedim bende okadar aldım ama çok az 15gün önce kızkardeşim doğum yaptı 7tane hastane çıkışı yetmedi dedi yuh dedim içimden ama cidden 4tane yetmezmi daha başka şeylerde aldım pijama vs felan.

°•.ℓανιηуα.•°

teşekkür ederim burcucum... inşallah en hayırlısı olur. bebişlerimizi elbette riske atamayız. doktor ne diyorsa o :) sezeryan derse ben de paşa paşa olucam...

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 15 Nisan , 2011, 11:34:56
teşekkür ederim burcucum... inşallah en hayırlısı olur. bebişlerimizi elbette riske atamayız. doktor ne diyorsa o :) sezeryan derse ben de paşa paşa olucam...
önemli deyil canım allah hepimizin bebeyine saglık sıhat versin  :amin:  :amin:  :amin:  :amin: hiçbiri küveze girmesin