2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 14 Nisan , 2011, 13:54:23
Ayy CANIM YA KIZ olacak demek sonunda kesin birşey söylemişler maaşallah bizde annemle kıyafetleri yıkadık bebeğin ütüleyip yerleştirdik.bu arada daha çok erken değilmi ya kilolu olacak bebek sezeryam doğum olacaksın demiş ya kaç kıloymuş bebeğinki böyle dedi.ben en son 28.haftada gittim 1300grmdı
canım kilodan ziyade bebeyim 3 hafta kadar önde yani boyu gelişimi ama kac kilo oldugunu soramadım kız deyince mayıştım onun sevinciyle hiç birşey soramadım :k06:  :k06:  :k06: devlet hastanesi demese inanmazdım ama devlet sezeryana karşı kolay kolay söylemez canım ondan güvendim acıkcası. bende yıkayayım artık ya gec bile kaldım

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

ANLADIM CANIM HAYIRLISI OLSUN TABİ 3 HAFTA GERCEKTEN OLDUKÇA ÇOK BİR SÜRE  ??? BENIMDE KONTROLUM 28 NİSANDA DOKTORUM RAPORDA VERECEK İZNE AYRILACAGIM .ACAİP MİDEM YANIYOR CANIM BENIM YA :(AKŞAMLARI YATAMIYORUM ARKA ARKAYA YASTIKLARI KOYUP HAFİF DİK POZİSYONDA UYUYABILIYORUM GECE-GÜNDÜZ YANIYOR BU ARALAR
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 14 Nisan , 2011, 14:18:17
ANLADIM CANIM HAYIRLISI OLSUN TABİ 3 HAFTA GERCEKTEN OLDUKÇA ÇOK BİR SÜRE  ??? BENIMDE KONTROLUM 28 NİSANDA DOKTORUM RAPORDA VERECEK İZNE AYRILACAGIM .ACAİP MİDEM YANIYOR CANIM BENIM YA :(AKŞAMLARI YATAMIYORUM ARKA ARKAYA YASTIKLARI KOYUP HAFİF DİK POZİSYONDA UYUYABILIYORUM GECE-GÜNDÜZ YANIYOR BU ARALAR
ilaç fayda etmiyormu canım. birde simit filan kızartma tüketmiyosundur umarım sebze türü tüketmeye özen gösterirsen fazla olmaz gibi geliyor sende safak sayıyormusun canım

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 14 Nisan , 2011, 14:18:17
bide canım sen sözleşmelimisin kadrolumu.

canım sayıyordum ama en son kaçta kaldıgımı unuttum  :k06: evet dikkat ediyorumda ne yesem yanıyor ya :-\göğsümün hemen altı agrıyor birde böyle gergın çok sankı bebek oraya kadar uzanıyor acaip birşey sırtımı geriye doğru ve hafif yaslanmadan yemek yıyemıyorum zaten,kadroluyum canım ben.
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 14 Nisan , 2011, 14:31:38
canım sayıyordum ama en son kaçta kaldıgımı unuttum  :k06: evet dikkat ediyorumda ne yesem yanıyor ya :-\göğsümün hemen altı agrıyor birde böyle gergın çok sankı bebek oraya kadar uzanıyor acaip birşey sırtımı geriye doğru ve hafif yaslanmadan yemek yıyemıyorum zaten,kadroluyum canım ben.
sevindim kadrolu olmana izne ayrıl rahatla biraz .işin cok zor ya mide yanması felaket bir olay ben ilaç aldıktan sonra kesildi hatta olmadıgı sürece ilacı almıyorum ben boşyere ilaç kulanmamak için .bende 2 gündür nefes alamıyordum cok baskı oluyor seninde öyledir belki karnımız büyüdükçe dahada zor oluyor bence :y25:

aynen canım aldığım nefes yetmıyor sankı gece bırden kalkıp oturuyorum nefes alamıyorum dıye.nefes darlığı çekıyorum resmen zaten rennie şurubunu alıyorum mıde yanması için hemen geçiyor ilaç almadıgımda yanma her daim oluyor

izemsevi,ayti... nerde bugün ya sesleri çıkmıyor hiç özledim onlarıda.biraz dısarı cıkıp yuruyus yapacagımc cnm sonra görüşürüz :opucuk: :wave:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 14 Nisan , 2011, 14:43:37
aynen canım aldığım nefes yetmıyor sankı gece bırden kalkıp oturuyorum nefes alamıyorum dıye.nefes darlığı çekıyorum resmen zaten rennie şurubunu alıyorum mıde yanması için hemen geçiyor ilaç almadıgımda yanma her daim oluyor

izemsevi,ayti... nerde bugün ya sesleri çıkmıyor hiç özledim onlarıda.biraz dısarı cıkıp yuruyus yapacagımc cnm sonra görüşürüz :opucuk: :wave:
canım ikiside suanlarda bebeklerini görüyorlardır herhalde doktora gittiler .allah yardımcın olsun canım umarım gecer size iyi yürüyüşler bebişinle  :opucuk:  :opucuk:

ayy öylemi ne güzel iyi bakalım dısardan gelınce gelırım hmen foruma merak edıyorum kızlarıda görüşürüz tatlım...

burcu MELEK

Hanımlar hala hasteneden dönmedinizmi haberlerinizi bekliyoruz acilen  :director: :director:  :director: 

Aytii

biz geldik  :hello2: :hello2: :hello2:

oğluşumu gördüm :)  :love9: :love7:

850 gram olmuş maşallah   :nazar: :nazar: :nazar: 27 cm tahmini dedi ama bence yanlış ölçtü bacakları katlıydı ve ben sorunda tahmini 27 cm dedi  :dontknow:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 14 Nisan , 2011, 15:38:39
biz geldik  :hello2: :hello2: :hello2:

oğluşumu gördüm :)  :love9: :love7:

850 gram olmuş maşallah   :nazar: :nazar: :nazar: 27 cm tahmini dedi ama bence yanlış ölçtü bacakları katlıydı ve ben sorunda tahmini 27 cm dedi  :dontknow:
masallah cok sevindik sizin adınıza  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar: size

melek-çağlar

ayten geldin mi canım nasıl oğuz paşamız büyümüş mü ne dedi doktorunuz

izemsevi

cankuşlar tezeleri bizde geldik kızımla gördüm minişimi ama tek eliyle yüzünü kapatmıştı fazla bize kendini göstermek istemedi kızım ama dr amcası uğraştı en sonunda gösterdi ama bebişimin eşi kendine çok yakınmış fazla net göremedik ama en son kısmında resmen minişim bize el etti dr umuz size dur işareti verdi diyor :k06: çok şekerdi  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: kızım teyzeleri çok sevindik sevindirik olduk hatta  :k06: :k06: :k06: pazartesi kilosu 600gr boyuda 30cm demişti oyüzden tekrar sormadım yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

melek-çağlar