2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

canım nst bebğin kalp atışlarının dinlendiği anneninde sancısının ölçüldüğü bir cihazmış.32.haftadan sonra gerekli görülürse girilirmiş.benim dr devlettede çalışıyor mesela nöbetimde bir gebe gelir ve benim hastam değildir bebek hareketlerni hissetmediğini veya sancısının olduğunu söyler ozaman zaman kazanmak adına hemen nstyle bakılabilir diyor ama şimdi birçok dr muayenehanesine çağırıp kontrol etmek yerine hemen nstye gönderip nsteden çıkan rapora göre iyi kötü der diyor ve bunun sonucundada anneye serum yazar 1-2 saat serum takılır birçok kerede boş yere hem anneye hem bebeğe yorgunluk yaşatılır onun yerine haftalık kontroller yapılması en doğru olanı dedi cankuş.

melek-çağlar

37.hafttamda çıkıcamda bu hafta hak kazanıyormuşum

Aytii

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 14 Nisan , 2011, 09:58:15
37.hafttamda çıkıcamda bu hafta hak kazanıyormuşum

doktor rapor yazıyomuş onu iş yerine veriyomuşsun çalışabilir raporunu oda ssk ya gönderiliyomuş

FeHi

melek-çağlar

evet öyleymiş bu hafta alıcam o yazıyı

izemsevi

ayten sen kaçta gitcen kontrole ben 2.30da gitcem minişimi görmeye bundan sonra mayıs 10da var muayene  :-\

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Nisan , 2011, 10:10:50
ayten sen kaçta gitcen kontrole ben 2.30da gitcem minişimi görmeye bundan sonra mayıs 10da var muayene  :-\

12 ye doğru çıkçam burdan ama 1 den önce girmem muayeneye çok yoğun oluyo  :-\

izemsevi

hımm anladım bende 2.30gitcem ilk başta dr 24.haftadan sonra nöbet tutması ve ayakta kalması sakıncalıdır diye yazı yazcak onu onaylatacağız sonra 4tede muayeneye bugün benim dr devlette nöbetçi orda renkli ultrason varmış ona gircez.

melek-çağlar

iyi haberlerinizi bekliyoruz unutmayın bize haber vermeyi :opucuk:

izemsevi

Aytii

merak etme Melek her alükarda vercem haber size  :k06:

acaba banada o dediğin raporu yazacakmı bugün? ayakta kalamaz yada nöbet tutamaz raporu? aslında lazım çünkü cuma akşamları beni burda tutuyolar :( 9 da gidiyorum eve  :crybaby2:

melek-çağlar

sor doktoruna gitmişken alabiliyorsan çok iyi olur hem hamileler mesaiye kalamazki

Aytii

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 14 Nisan , 2011, 10:20:16
sor doktoruna gitmişken alabiliyorsan çok iyi olur hem hamileler mesaiye kalamazki

kalıyorum işte ben :( ve hiç bişey yapmıyorum  :-[ öylece oturuyorum yerimde saatlerce aç kalıyorum  :y25:

FeHi

Hadi bakalım hayırlısı olsun kızlar, ozaman hastaneden sonra gelmezsiniz dimi
Yarın mı alırım bebişlerinizin haberlerini :)

melek-çağlar

kimse anlamıyor hamilelerin halini  :violent1: