2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

ayy ayyy ne güzelll melek oğuzu görcek annesiii :hello2:

melek-çağlar

balıkesirdeyim canım ben. pazar gelsede bende oğlumu görsem artık çok özledim  :y25:

Aytii

melek-çağlar

geçmiyor gerçekten şu son 2 ay gözümde büyüyor

FeHi

Hafta ilerledikçe artık kontroller ayda 1 diil de 15 günde sonra 10 günde vee daha sonra hafta 1'e incek
Mesala benim 15 gün de 1 kontrollerim haftaya başlıo böylelikle bebişle sürekli buluşcassss kızlar :muzz:

izemsevi

günaydın bende kızımı görcem yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: renkli ultrasona gircez kızımla ama her muayeneyi dört gözle bekliyorum sonra geçince  üzülüyorum öbür muayeneyi beklemek zor oluyor :-\

FeHi

Aytii

günaydın Seval  :opucuk: gözün aydın seninde  :k06:

ben daha 26 haftadayım Hilal 32 haftada başlıyo sanırım 15 günde bir kontrol  :icon_scratch:

izemsevi

bende geçen gittiğimde dr nstye nezaman gireceğimi sordum oda ben nstyi gerekli bulmuyorum son zamanlarınızda zaten ben sizi kontrollere çağırcam devamlı dedi.nst bir çok dr muayeneden kaçmak için seçtiği kolay bir yol dedi boş yere her hafta nstye girilmez nstnin amacı acil durumlar için zaman kazanmaktır oyüzden en fazla 2kere girersiniz oda gerekli görürüsem dedi.

FeHi

Evet Ayten 32. hafta'dan sonra başlıo bende pazartesi gidicem bakalım ne yapıomuş bizim küçük yaramaz :k06:

Aytii

:muzz: :muzz: :muzz:

oh oh görelim miniklerimizi tabiii  :love9: :love9: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

melek-çağlar

21 nisan itibariyle doğum iznine ayrılmayı hak ediyorum artık yaşasınnn :basardim:

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Nisan , 2011, 09:43:20
bende geçen gittiğimde dr nstye nezaman gireceğimi sordum oda ben nstyi gerekli bulmuyorum son zamanlarınızda zaten ben sizi kontrollere çağırcam devamlı dedi.nst bir çok dr muayeneden kaçmak için seçtiği kolay bir yol dedi boş yere her hafta nstye girilmez nstnin amacı acil durumlar için zaman kazanmaktır oyüzden en fazla 2kere girersiniz oda gerekli görürüsem dedi.
Hmm Nts'ye niçin girilio peki ve hangi haftada başlıo bilgin varmı Seval??

Aytii

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 14 Nisan , 2011, 09:52:11
21 nisan itibariyle doğum iznine ayrılmayı hak ediyorum artık yaşasınnn :basardim:

37 haftada çıkmıcakmısın sen izne  ???