2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 13 Nisan , 2011, 16:25:43
Alıntı yapılan: FeHi - 13 Nisan , 2011, 16:22:16
Alıntı yapılan: izemsevi - 13 Nisan , 2011, 16:16:56
benim kayınvalidem valla sesiz sakin kendi halinde biri hiç bişeyede karışmaz gittiğimdede hiç iş yaptırmaz ama şimdi görümcemin yanına gitti bende gitti diye sinir oldum ben hamileyken niye gisiyor diye sinir oldum saçma ama oldum işte abartıyorum değilmi kızlar.
Maşallah Allah Bozmasın ne güsel Valla Seval..

amin canım düğünde bile gelinlik bakmaya gittik annem ve kayınvalimde var bir sürü giyip çıkartıyorum habire ikiside kızım sen neyi beğendiysen onu al gönlün neyi istiyorsa onu seç diyorlar aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ben bir sinirlendim en sonunda fikir vermeyecektiniz niye geldiniz ozaman dedim ondan sonra işte biraz fikir verdiler.
:ehi: :ehi: :ehi: ohhh ne güsel Valla fırçada kaymış senin kaynana herkesin başına Valla  :nazar: :nazar: :nazar:

izemsevi

aytennnnnnnnnnnnnnnnn ssk hizmet dökümü sorgulama nerden bakılıyor bana link atarmıısn şeker hadiiiiiiiii :director:

izemsevi

Alıntı yapılan: FeHi - 13 Nisan , 2011, 16:33:13
Alıntı yapılan: izemsevi - 13 Nisan , 2011, 16:25:43
Alıntı yapılan: FeHi - 13 Nisan , 2011, 16:22:16
Alıntı yapılan: izemsevi - 13 Nisan , 2011, 16:16:56
benim kayınvalidem valla sesiz sakin kendi halinde biri hiç bişeyede karışmaz gittiğimdede hiç iş yaptırmaz ama şimdi görümcemin yanına gitti bende gitti diye sinir oldum ben hamileyken niye gisiyor diye sinir oldum saçma ama oldum işte abartıyorum değilmi kızlar.
Maşallah Allah Bozmasın ne güsel Valla Seval..

amin canım düğünde bile gelinlik bakmaya gittik annem ve kayınvalimde var bir sürü giyip çıkartıyorum habire ikiside kızım sen neyi beğendiysen onu al gönlün neyi istiyorsa onu seç diyorlar aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ben bir sinirlendim en sonunda fikir vermeyecektiniz niye geldiniz ozaman dedim ondan sonra işte biraz fikir verdiler.
:ehi: :ehi: :ehi: ohhh ne güsel Valla fırçada kaymış senin kaynana herkesin başına Valla  :nazar: :nazar: :nazar:

yok valla maşallah çok iyidir senin nasılki fehi iyimidir aranız  :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 13 Nisan , 2011, 16:33:34
aytennnnnnnnnnnnnnnnn ssk hizmet dökümü sorgulama nerden bakılıyor bana link atarmıısn şeker hadiiiiiiiii :director:

yavrucum öyle bir link yok. bakabilmen için ptt den şifre alacaksın. E- Devlet şifresi ;)

FeHi

Aytenin dediği gibi 10 lira verion Devlet şifresi alıon ordan takibini yapabiliosun Seval
Benim kaynanayla aynı şehirde diiliz canım 8 aylık evliyim 8 aydır tanıyorum onu resmiyiz birbirimizle  :D

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 13 Nisan , 2011, 16:38:31
Aytenin dediği gibi 10 lira verion Devlet şifresi alıon ordan takibini yapabiliosun Seval
Benim kaynanayla aynı şehirde diiliz canım 8 aylık evliyim 8 aydır tanıyorum onu resmiyiz birbirimizle  :D

Tatlım eşim almış 1 ay önce 1 TL vermiş bende şaşırdım 10 Tl demişlerdi de

Aytii

izemsevi

ben daha önceden netten şifresiz bakıyordum aaaaaaaaaaaaaaaa hepsi para tuzağı  :caca hilal sekiz aylık evlisin ve nerdeyse 8aylık hamilesin kız ilk gecedenmi oldu senin resmiyet biizmde aynı zaten resmi olunca iyi oluyor canım.

izemsevi

şimdi buldum 10tl değil 1tl miş kızlar gizemcim canım sen kurabiye işini ne yaptın :dontknow:

Shadowqueen

Kızlar ben çok yorulmuşum bir ağırlık çöktü, çıkıyorum uzanacağım hepinizi çok ama çok öpüyorum. Kendinize ve meleklerinize iyi bakın görüşürüz  :opucuk: :opucuk:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 13 Nisan , 2011, 16:46:13
şimdi buldum 10tl değil 1tl miş kızlar gizemcim canım sen kurabiye işini ne yaptın :dontknow:

Tatlım başlıyacağım kurabiye işine ama malzemeleri almam lazım en erkende nisan sonu mayıs başı alabilirim eşim henüz maaş almadı. Ondan sonrası kolay zaten tatlım haber veririm ben sana merak etme  :opucuk:

FeHi

Anaaaa kazıklanmışız kız ozaman biz bize 10 tl'ye verdiler şifreyi vay haydutlar vayyyyyy
Seval resmi oldgmz için bende mutluyum dediğin böyle daha iyi Maşallah
Dur bakalım doğumda benim anam da gelio eşimin anasıda gelio :ehi:
Bacım temmuzda evlendim eylül de gebe kaldığımı öğrendm nolmuş oluo ilk gece mi hamile kalmış oluom  :icon_scratch:
Seval 2 defada adet gördüm ama

izemsevi

hilalcim sen ikinci ayında gebe kalmışsın canım benimde şimdiki aklım olsaydı beklemezdim bana bekleme yap diyenlere ozamanlarda bir kızıyordumki sanki kendileri bakacak diye şimdi ben millete diyorum aynısını :k06: gizemcim hadi bakalım bekliyorum.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Oğluma muz yedirdim anca geldim sıra benim yemeğimi yememde  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:
Sakladığım büyük aldığım bir eşofman takımı vardı bir giydirdim biraz daha giydirmeyesemişim küçük gelecekmiş  :-ooo