2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

izemsevi

sen şimdi geldim dersin gidersin ne olcak yani. :k06:

Aytii

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Gelinimin anası  :ehi: :ehi:
Napayım yavrum sizinki gibi karnımda değil benimki ayakta yürüteçte koşturuyor yetmiyor şuan laptomumu eline geçirmeye çalışıyor nelerle baş ediyorum  :sad1: :k06:
Herkül geçen pazar günü 19litrelik su damacanasını tek parmağıyla devirdiğinden beri diken üstündeyim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 13 Nisan , 2011, 11:44:18
Gözdem hoşgeldin  :opucuk:
Hoşgördüm bitanecim  :opucuk:

izemsevi

damadıma bak naim süleymanoğlu hey maşallah 41 kere olsun bizde böyle güölü kuvvetli biri lazım :ehi: gelinin pazartesi dr gitti30cm ve 600gr olmuş yaaaaaa :nazar: yarında renkli ultrasona gircek inşallah.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: izemsevi - 13 Nisan , 2011, 11:49:27
damadıma bak naim süleymanoğlu hey maşallah 41 kere olsun bizde böyle güölü kuvvetli biri lazım :ehi: gelinin pazartesi dr gitti30cm ve 600gr olmuş yaaaaaa :nazar: yarında renkli ultrasona gircek inşallah.
:ehi: :ehi: :ehi:
Yeni naim sülü benim oğlum  :ehi: :ehi: :ehi:
Herhalde tam irkek benimki  :ehi: :ehi: :ehi:
Maşallah benim güzel gelinime  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Renkli doopler süper bir olay  :love9:
Havadisini bekliyorum  :opucuk:

burcu MELEK

selam kızlar nasılsınız bugün 11 kadr uyuduk dün çok yorulmuşuz

burcu MELEK

Alıntı yapılan: serife26 - 12 Nisan , 2011, 19:09:22
kızlar belden uyuşturulan epidural ya da spinal 2 türlü,neyse işte uyanık oldugunuzdan ağrı olayınız olmuyor ama genel anestezide uyanırken açıkcası ağrı duyduklarını biliyorum ben,o açıdan epidural tercih ederim sanırım ben,onda da bel ağrısı yapıyor sonrasında diyorlar ama bisürü doktorda bu yöntemle doğuruyor sonuçta.
sıpınal ve epidural arasındaki farkı henüz aeastıramadım ama bende karar verdim kesinlikle belden asagı uyusayım istiyorum dün birkac video izledik kocişimle gözlerimiz doldu bebeyi ilk sen görüyorsun cok güzel bebeyimi şilk benim görecek olmam  allah hepimizain hakkında hayırlısını versin  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 13 Nisan , 2011, 11:57:56
Selam tatlım hoşgeldin  :flowers:
Ayyy 11 e kadar uyumak mı 1 senedir unuttuğum bir olay  :ehi: :ehi: :ehi:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 13 Nisan , 2011, 12:02:28
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 13 Nisan , 2011, 11:57:56
Selam tatlım hoşgeldin  :flowers:
Ayyy 11 e kadar uyumak mı 1 senedir unuttuğum bir olay  :ehi: :ehi: :ehi:
Yakında bende unutucam canım az kaldı az  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kızlar genel anestezi haricinde sezeryan şekillerinde bele kateder takılıyor ve itip kakmalar kesmeydi almaydı herşeyi hissediyorsunuz tam anlamıyla uyuşmuyorsunuz öyle olacaksa normal doğurun daha iyi  :icon_thumright:
Ben genel anesteziyle sezeryan oldum çok şükür ertesi günü dipçik gibiydim  :ehi:
Ağrı filan demeyin onları söylerseniz hiç doğum yapmayın yani izin verinde biraz sancı acı olsun  :icon_thumright:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 13 Nisan , 2011, 12:05:26
Kızlar genel anestezi haricinde sezeryan şekillerinde bele kateder takılıyor ve itip kakmalar kesmeydi almaydı herşeyi hissediyorsunuz tam anlamıyla uyuşmuyorsunuz öyle olacaksa normal doğurun daha iyi  :icon_thumright:
Ben genel anesteziyle sezeryan oldum çok şükür ertesi günü dipçik gibiydim  :ehi:
Ağrı filan demeyin onları söylerseniz hiç doğum yapmayın yani izin verinde biraz sancı acı olsun  :icon_thumright:

ama ben videolar izledim kadınlar gülüyor filan birde dünden beri okuyorum herkes hiç hisetmediyini ve yapanlarda kesin tekrar yapardım diyor herkes nette kadınlar kulubunde okudum  herkes acxyip memnun birde benim bakacak kimsem yok uyusmam lazım bebişle kim ilgilenecek benişm için en uygunu bu heryönden canım

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Burcucum nasıl doğum olursa olsun allah öyle bir kuvvet veriyor ki zaten acın olsa bile umrunda olmuyor normali sezeryanı hepsi aynı yani  :icon_thumright:
Ben doğum yaptığımın 3.günü nüfusa gittiğimi biliyorum kimse doğum yaptığıma inanmıyordu  :k06:
Hakkınızda hayırlısı olsun her zaman  :amin:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 13 Nisan , 2011, 12:30:34
Burcucum nasıl doğum olursa olsun allah öyle bir kuvvet veriyor ki zaten acın olsa bile umrunda olmuyor normali sezeryanı hepsi aynı yani  :icon_thumright:
Ben doğum yaptığımın 3.günü nüfusa gittiğimi biliyorum kimse doğum yaptığıma inanmıyordu  :k06:
Hakkınızda hayırlısı olsun her zaman  :amin:

evet canım haklısın .insan bebeyi görme heyacanı ile herseyi unutur bencede.  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:

Shadowqueen

Burcucum benimde belimde problem olmasaydı bende normal doğum istiyordum belden uyuşarak ama maalesef sezeryan olmam gerekiyormuş oda genel anestezi ile ama imkanım olsa bende bebeğimi ilk görmek isterdim. O zaman herşey unutulur canım  :icon_thumright: