2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

:k06:

ne mübarek günmüş bu 27 Temmuz

bizim damadında doğum günü aynı zamanda ama ben o tarihi sevmiyorum çünkü bana bir tane gerzeği hatırlatıyo  :laughing7: 27 28 Temmuz diyo doktorumuz bakalım kısmet hayırlısı olsun  :amin:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 12 Nisan , 2011, 13:48:18
:k06:

ne mübarek günmüş bu 27 Temmuz

bizim damadında doğum günü aynı zamanda ama ben o tarihi sevmiyorum çünkü bana bir tane gerzeği hatırlatıyo  :laughing7: 27 28 Temmuz diyo doktorumuz bakalım kısmet hayırlısı olsun  :amin:

:amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin: canım anladım seni ama bebişin o üne gelirse o günü mecbur seversin :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

:k06: evet mecburen sevcem artık :D aman sağlıklı doğsunda hangi gün doğarsa doğsun  :nazar:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 12 Nisan , 2011, 13:54:46
:k06: evet mecburen sevcem artık :D aman sağlıklı doğsunda hangi gün doğarsa doğsun  :nazar:
bak simdiden yumuşadın  :ehi:  :ehi:

Aytii

:ehi:

oğlum için yumuşarım tabi ne olcak  :tongue3:

rüyamda 30 temmuzda doğurduğumu gördüm ilk defa sonra 18 temmuz gördüm ikiside normal doğumdu ama doğumhaneye girince uyandım. sanırım tırstım  :icon_pale:  :ehi:

burcu MELEK

yıldızlar tutusabilir gözlerim kamasabilir sevgilim neolur gitme yeniden baslanabilir. ayrılıgın yarası bıcagın kör agzında.sanki daglarcasına dönüyor omuzumda. çürüyor ah çürüyor ömrümüzün agacı sanki suclarcasına yıldızlar tutusabilir gözlerim kamasabilir sevgilim neolur gitme yeniden baslanabilir.bu parcayı dinliyordum cok güzellllllll biraz duygusallık

izemsevi

burcum gözün aydın tontiğim  :k06: hadi en sonunda cnsiyetini tam öğrendik ayten drumuz dün banada 27-28 temmuzda alırım kendini hazırla dedi  :hello2: kıs senle aynı anda çatır çatır doğurcaz inşallah kırkımız karışcak bak benden önce doğurusan ara yada doğum anında konuşalım rahatlarız olarmı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Aytii

oldu canım doğum anında sana destek olurum :ehi:

haydi Seval haydi Seval haydiiiiiiiiiii tam zamanı tam zamanı şimdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  :muzz:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 12 Nisan , 2011, 14:25:30
burcum gözün aydın tontiğim  :k06: hadi en sonunda cnsiyetini tam öğrendik ayten drumuz dün banada 27-28 temmuzda alırım kendini hazırla dedi  :hello2: kıs senle aynı anda çatır çatır doğurcaz inşallah kırkımız karışcak bak benden önce doğurusan ara yada doğum anında konuşalım rahatlarız olarmı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
sagol canım benim. bu arada dogum anında konuşmakta süper fikir  :k06:  :k06:  :k06:

Aytii

bu arada şafağın benle aynı oldu Seval tabi şimdilik  :k06:

burcu MELEK

kızlar saka maka sezeryan olursa dedikleri gibi 64 gün sonra filan bebeyim kolarımda olur ay cok heyecanlı  :muzz:  :muzz:

izemsevi

ayten öyle gözüküyor canoş senin oğlanla benim kız rahat durusa aynı anda ççıkcaklar burcu sana az kalmış haydeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Aytii

benimkinin o tarihte çıkması için normal doğumla gelmesi lazım  ::) eğer sezeryan derse doktor ozaman daha önce gelebilir kısmet  :dontknow:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 12 Nisan , 2011, 14:40:16
ayten öyle gözüküyor canoş senin oğlanla benim kız rahat durusa aynı anda ççıkcaklar burcu sana az kalmış haydeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
evettttttttt canım az kaldı az cok heyecanlıyım valla  :muzz:   :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:

izemsevi

ben bilmem sen normal doğum yapcam dedin ben anlamam bekleyecen hıhhhhhhhhhh :muzz: :muzz: