2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

selam kızlar  :opucuk:

benim bu sıralar kasılmalar oluyo geceleri rahmimde  :sad1: nette okudum normal diyo ama yinede tedirginim  :-\

melek-çağlar

benimde oluyordu ara sıra ama şimdi olmuyor ayten korkma önemli değilmiş o kasılmalar

izemsevi

benimde oluyor ayten ben dün dr sordu normal dedi

melek-çağlar

pazar günü gelsede bende gitsem bir an önce oğlumu görsem kilosunu merak ediyorum

Aytii

çişim geliyo gibi oluyorum boşluk hissi oluyo rahmimde  :-\ hele dün gece  :icon_pale:

normal diyolar nette inşallah geçer  :amin:

melek-çağlar

aytencim o ilerleyen zamanlarda daha çok oluyor

Aytii

hadi ya

erken doğum riski olduğunu okudum çok fazla kasılma olduğunda. benim fazla olmuyo ama gece yatarken oluyo gündüz de oluyodur belki ama çalışıyorum ya anlamıyorum galiba  :dontknow:

melek-çağlar

erken doğum demeyin rüyama bile giriyor geçen rüyamda doğum yapmışım ufacık oldu bebek bir uyandım korkuyla anlatamam

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım? Yine geldik eve kayınvalide nete girmeme laf etmeye başladı bile bende bir selam vermek istedim sadece.

Sevalcim kızına maşallah çok sevindim canım herşeyin normal olmasına. Bende bu ay sonunda İst de gireceğim tekrar kontrole bakalım benimki ne kadar olmuş  :nazar: :nazar: :nazar:

burcu MELEK

Kızlarrrrrrr devlet hastanesinde cinsiyet söylemek yasak bugün kendi doktorum yoktu yeni bi doktora yolladılar gittim okadar tatlı bir bayandıki anlatamam normalde acil durum olmazsa baska odaya yoluyorlar ulturason için ve 4 gün sonraya veriyolar randevuyu sancım oldu deyince kendi odasında baktı bebeyime. ve yasak oldugu halde cinsiyetini biliyomusun dedi bende anlattım böyle kafamı karıştırdılar diye ben söylüyeyim kızın olacak dedi dünyalar benim oldu allahım affetsin beniğ ama annesiz büyüdümya hep kız olsunda ana kız olalım dedim gönlüme göre verdi cok sükür  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz: cıkarken dayanamadım bir agladım sevinçten:)bide benbim zilli kızım pek kiloluymuş kilosnu söylemedi ama gene gelişimi cok önde sezeryan oolacaksın kilolu bir bebiş dedi

Aytii

hadi gözün aydın canım  :opucuk: Allah hayırlısını versin

kaç gün kaldı senin doğuma okadar erken mi sezeryan diyo  ???

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 12 Nisan , 2011, 13:20:41
hadi gözün aydın canım  :opucuk: Allah hayırlısını versin

kaç gün kaldı senin doğuma okadar erken mi sezeryan diyo  ???

tesekürler canım  :opucuk: normalde safak 75 ama tarih vermedi sadece sezeryan olacaksın dedi bir hafta kadar önce alıyorlar bildiyim kadarıyla

Aytii

hmm

bakalım benim şimdilik 27 temmuz görünüyo herşey iyi gelişirse 10 gün daha bekletirim dedi doktorum ama işte çatımın geniş olması lazım birazda  :amin:

bende akşamları rahim kasılmaları oluyo sendede oluyomu  :icon_scratch:

melek-çağlar

burcu gözün aydın allah gönlüne göre vermiş. doktor neden kilosunu söylemedi peki

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 12 Nisan , 2011, 13:27:11
hmm

bakalım benim şimdilik 27 temmuz görünüyo herşey iyi gelişirse 10 gün daha bekletirim dedi doktorum ama işte çatımın geniş olması lazım birazda  :amin:

bende akşamları rahim kasılmaları oluyo sendede oluyomu  :icon_scratch:

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 12 Nisan , 2011, 13:35:14
burcu gözün aydın allah gönlüne göre vermiş. doktor neden kilosunu söylemedi peki
canım devlette hiçbişi söylemiyorlar zaten bende kız deyince sevinçten soramadım bişi hep aklım oradaydı ondan eve geldim a niye sormadım dedim ama iş işten gecti. aytencim oluyor benimde normal bunlar büyüyünce daha sık ve daha agrılı oluyor rahim kendini doguma hazırlıyormuş. benim dogum günümde dogacak oguzcuk herhalde 27 beklerse.canım hepimizin hakında hayırlısı olur inşallah  :amin:  :amin:   :amin: