2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 11 Nisan , 2011, 15:17:07
evet hayat boyu 5 doz yeterli dedi hemşire bana

ben zamanında her 5 senede bir 4 tane yaptırmışım toplamda geçen ayda 5.inciyi tamamlamış oldum

Anladım tatım doğru sen tamamlamışsın, ben aşıdan korktuğum için daha önce hiç olmamıştım ondan bana bu kadar çok yapıyorlar, yamurdan kaçarken doluya tutuldum  :ehi: :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 11 Nisan , 2011, 15:18:38
ben çıkıyorum kızlar kendinize ve bebişlerinize iyi bakın. işler birikti yine beni bekliyor

görüşürüz şeker kendine ve meleğine iyi bak sende  :opucuk:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 11 Nisan , 2011, 15:18:38
ben çıkıyorum kızlar kendinize ve bebişlerinize iyi bakın. işler birikti yine beni bekliyor

Görüşürüz canım kendine ve damadıma iyi bak, kolay gelsin  :opucuk:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 11 Nisan , 2011, 15:21:55
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 11 Nisan , 2011, 15:17:07
evet hayat boyu 5 doz yeterli dedi hemşire bana

ben zamanında her 5 senede bir 4 tane yaptırmışım toplamda geçen ayda 5.inciyi tamamlamış oldum

Anladım tatım doğru sen tamamlamışsın, ben aşıdan korktuğum için daha önce hiç olmamıştım ondan bana bu kadar çok yapıyorlar, yamurdan kaçarken doluya tutuldum  :ehi: :ehi:

:ehi:

Shadowqueen

Aytencim ben çıkıyorum biraz uzanacağım, kendine ve oğluşuna iyi bak görüşürüz canım  :opucuk:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 11 Nisan , 2011, 15:36:34
Aytencim ben çıkıyorum biraz uzanacağım, kendine ve oğluşuna iyi bak görüşürüz canım  :opucuk:

sende kendine iyi bak canım ve prensesine  :opucuk: görüşürüz

izemsevi

kızlar mrb herkese bizi merak etmişsiniz valla kızımla çok mutlu olduk muayeneye gittik ilk başta söyleyim prensesim çok iyiymiş maşallah :nazar: :nazar: 600gr olmuş boyuda 30cm olmuş  :hieyt: :hieyt: bu sefer yüzünü göstermedi ama  :D kıçını döndü bize dr amcası haftasıyla uyumlu gidiyor herşey  yolunda dedi balık hapı yazdı birdahaki ay şeker yüklemesi yapacak perşembe günü renkli ultrasonada sokacak onun için gideceğiz bakalım inşallah şimdilik herşey yolunda sabah işle ilgili çok acil bir durum oluştu bütün gün onunla uğraşık oyüzden hiç giremedim hepinizi öptük.

serife26

maşallah izemseviye,koccaman olmuş annesi  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:
Allah'ım tüm kem gözlerden saklasın tüm hamişleri&bebişlerini inş...

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Nisan , 2011, 21:29:43
kızlar mrb herkese bizi merak etmişsiniz valla kızımla çok mutlu olduk muayeneye gittik ilk başta söyleyim prensesim çok iyiymiş maşallah :nazar: :nazar: 600gr olmuş boyuda 30cm olmuş  :hieyt: :hieyt: bu sefer yüzünü göstermedi ama  :D kıçını döndü bize dr amcası haftasıyla uyumlu gidiyor herşey  yolunda dedi balık hapı yazdı birdahaki ay şeker yüklemesi yapacak perşembe günü renkli ultrasonada sokacak onun için gideceğiz bakalım inşallah şimdilik herşey yolunda sabah işle ilgili çok acil bir durum oluştu bütün gün onunla uğraşık oyüzden hiç giremedim hepinizi öptük.

masallah kizina Seval  :nazar: :nazar: :nazar: uzun boylu olacak galiba cimcime  :) iyi olmasina sevindim  :opucuk:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 11 Nisan , 2011, 21:29:43
:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar: canım bebişinin iyi olmnasına sevindim  :icon_thumright:  ben dün hastane esyalarını aldım bir ikide göbeyime göre elbise  :k06:   :k06:  :k06:  :k06: simdide hastaneye gidicem bidaha yazamam cünkü akşam cok sancım vardı.bakalım bebeyimin derdi neymiş :dontknow: dün bebişe bişey alamadım hiç güzel bişi yoktu babamız aksam kızdı cocugu gezdirip yordu bari bişi alsaydın gülmekten yerlere yattım o ne anlasın be dedim anlar kıskanır dedi aksam dısarı cıkıcaz dedi cocuga pantol filan aldı ay cok tuhaf bi kocam var  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

izemsevi

tşkler kızlar ayten ben dr uzun boylumu olcak dedim oda bunlar haftasına göre olması gereken ölçüler dedi perşembede ayrıntılıya gircez işte ve perşembe günü ayakta durması sakıncalıdır nöbet tutturulamaz diye yazı vercek hafta sonu nöbet tutmayacağım artık.evet kızıma maşallah :nazar: darısı sizin bebişlere hadi bakalım ayten ikimizde perşembe gidiyoruz yeniden kontrole ama benim 2-3 bulur gitmem

izemsevi

melek-çağlar

biz geldik  :flowers:
seval çok sevindim kızın iyiymiş maşallah büyümüşte dediğimiz kiloyada ulaşmış  :nazar:

izemsevi

melek-çağlar

bugün belim ve sırtım ağrıyor  :sad1:

siz nasılsınız :opucuk: