2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 08 Nisan , 2011, 15:48:00
kızlar beni de ekleyin faceden gizem korkmazlar bilgin  :icon_thumright:

Ben ekledim  :laughing7: 

Bu arada benim akşama yemeğim yok ve ne yapıcağımı bilmiyorum  :honk:  Canım makarna istiyo ama şöyle değişik soslu bişey varmı öyle bildiğiniz bişey ?

izemsevi

ayten nur nisan sonunda çıkmayacakmıydıki iyimiymiş bebişi birde fehide yok epeydir ondan haberin varmı. :dontknow:

izemsevi

valla aybüke ben en çok küçük ince doğranmış soğan ve kıymalı makarnaya bayılıyorum sanırım kızımda seviyor  :k06: yada kaşarlı makarna olcak benimde evde yemek yok ama karnıbahar var onu yapcam bide canım mercimek çorba istiyor ondan yaparım azcık yeter olduda bitti maşallah.

izemsevi

kızlar geçen lohusa tacımı aldım kırmızı taktım çok güzel oldu  :nazar: şimdi gecelik vs almak lazım uygun bulsam alcam ama maşallah 80-90olmaz yani okadar pahalı.

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Nisan , 2011, 15:58:28
kızlar geçen lohusa tacımı aldım kırmızı taktım çok güzel oldu  :nazar: şimdi gecelik vs almak lazım uygun bulsam alcam ama maşallah 80-90olmaz yani okadar pahalı.

Canım ben aldım hastane takımlarımı .. 1 tane gecelik, 2 tane pijama takımı aldım.. Geceliği 15 tl ye, pijamanın birini 17 ye diğerini 30 a aldım .. 1 tanede emzirme sütyeni aldım ama daha alıcam ondan kullanışlı gibi baya vede rahat  :)

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Nisan , 2011, 15:53:02
ayten nur nisan sonunda çıkmayacakmıydıki iyimiymiş bebişi birde fehide yok epeydir ondan haberin varmı. :dontknow:

yok canım Nisan sonu dünürüm çıkıyo izne. Hilalden haberim yok ama zaten o sık sık girmiyo nete

izemsevi

bunlarda beğendiğim bebk şekerleri ama biberonlu olan çok hoşuma gidiyor.

<<AyBüKe>>

En güzeli biberonluymuş zaten :)

Kızlar ben çıkıyorum yemeğimi yapiyim .. Öpüyorum hepinizi  :opucuk:  Kendinize ve bebişlerinize iyi bakın  :hello:

izemsevi

melek-çağlar

burcu MELEK

biz geldik kızımla merabalar  :wave:   :wave:

melek-çağlar

Aytii