2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

NST kötü bişey değil kızlar, canınız falan da acımıyo korkulcak hiçbişey yok .. Bana doktorum 30. haftana girdiğinde nst ye giriceksin demişti gün verdi bende o zaman gittim .. Bi sedyeye yatıyosun karnına 2 tane kayış bağlıyolar biri bebeğin kalp atışları için, diğeri annenin sancıları için..  Yandada küçük bi ekran var 2 tane rakam yazıyo işte oda bebeğin kalp atışları diğeri sancıların..  Eline de bi düğme veriyolar bebeğin hareket ettikçe o düğmeye bas diyolar .. O yandaki aletten de yazıcı gibi çıktı çıkıyo onu doktoruna gösteriyosun.. 20 dk o alete bağlı kalıyosun o kadar canlar  :)  Ama o bebeğinizin kalp atışlarının sesini duyunca insanın içi tuhaf oluyo çok güzel bişey  :love9:

izemsevi

aybüke ya o 20dk bebk uyurda biz anlamzsak hareketi ne oluyor bende ulrtason gibi bişey sandım değişik farkli bişey sevdim ben bunu ben kızımın kalp atış sesini 2defa duydum maşallah  :nazar: genelde görüyorum

<<AyBüKe>>

Burcu benim sancımın olduğunu görünce doktor hemen serum bağlattırdı eğer kesilmeseydi yatırcaktı hastaneye  :sad1:  Bakalım pazartesi nolucak  ???  Bide eğer çok ağrın olursa, kasılman olursa, ensende ağrı hissedersen ve özellikle bebeğin hareketlerinde azalma olursa hiç beklemiyosun hemen geliyosun hastaneye dedi ..

Bu arada face'niz varmı hepinizin ?  Varsa beni ekleyebilirsiniz.. Erman Aybüke Mutku yazınca çıkıyo benim  :) 

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 08 Nisan , 2011, 15:24:10
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Nisan , 2011, 15:21:32
kızlar okudunuzmu protesto bölümünde özel hastanede bebeklere makyaj yapıyomuş bir tane hemşire  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:
canım makyaj deil işkence tokat atıyolarmış o çocuklar yogun bakım cocukları bide 2 gündür veriyor haberler .resmini çekmek için yapıyolarmı   :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1:

ben ona bir tokat atarım var yaaa Osmanlı dönemine gider  :cussing: öyle bir tokatki ne olduğunu şaşar  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

izemsevi

evt benim arkadaşada serum bağlamışlardı öyle oluyor 2saate yakın serum sürüyor.

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Nisan , 2011, 15:34:12
aybüke ya o 20dk bebk uyurda biz anlamzsak hareketi ne oluyor bende ulrtason gibi bişey sandım değişik farkli bişey sevdim ben bunu ben kızımın kalp atış sesini 2defa duydum maşallah  :nazar: genelde görüyorum

Evet güzel bişey  :D   Bende senin sorduğunu sordum canım eğer hareket etmezse napıcam dedim basmıycaksın o zaman dedi hemşire  :k06:  Bide özellikle tok olman lazımmış onu soruyolar tokmusun açmısın diye ..

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Nisan , 2011, 15:36:53
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 08 Nisan , 2011, 15:24:10
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Nisan , 2011, 15:21:32
kızlar okudunuzmu protesto bölümünde özel hastanede bebeklere makyaj yapıyomuş bir tane hemşire  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:
canım makyaj deil işkence tokat atıyolarmış o çocuklar yogun bakım cocukları bide 2 gündür veriyor haberler .resmini çekmek için yapıyolarmı   :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1:

ben ona bir tokat atarım var yaaa Osmanlı dönemine gider  :cussing: öyle bir tokatki ne olduğunu şaşar  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

haklısın canım bende izleyince cok kızmıştım  :violent1:  :violent1:  :violent1: 

<<AyBüKe>>

izemsevi

bu aralar mütemadiyen açımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: saf hemşire hareket etmezse basılmayacağını bizde biliyoruz da bassak ne oluyor basmasak ne oluyor sonuç önemli.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 08 Nisan , 2011, 15:42:46
  Kabul ettim seni Burcu  :k06: 
canım cok güzelmişsin hamilelikte yakışmış bu arada  :icon_thumright:  :icon_thumright:

izemsevi

kızlar dikkatinizi çektimi bu aralar nur hiç girmiyor hayırdır inşallah teli olanvarsa arasa bir haber alsak merak ettim.

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 08 Nisan , 2011, 15:45:02
canım cok güzelmişsin hamilelikte yakışmış bu arada  :icon_thumright:  :icon_thumright:

Teşekkür ederim canım sende öyle çok güzelmişsin  :nazar:   Eşinle ve bebişinle mutlu günleriniz olsun inş.  :amin: :amin:  Göbişte çok tatlı duruyo yerim ben onun içindekini  :binkybaby: 

Shadowqueen

kızlar beni de ekleyin faceden gizem korkmazlar bilgin  :icon_thumright:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 08 Nisan , 2011, 15:47:37
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 08 Nisan , 2011, 15:45:02

Teşekkür ederim canım sende öyle çok güzelmişsin  :nazar:   Eşinle ve bebişinle mutlu günleriniz olsun inş.  :amin: :amin:  Göbişte çok tatlı duruyo yerim ben onun içindekini  :binkybaby: 
allah razı olsun canım  :amin:  :amin:  :amin: sizde umarım cok mutlu olun.

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Nisan , 2011, 15:46:37
kızlar dikkatinizi çektimi bu aralar nur hiç girmiyor hayırdır inşallah teli olanvarsa arasa bir haber alsak merak ettim.

Nur işten çıktı evinde net yok. dün msn de gördüm konuştuk biraz haftaya hastaneye gidecekmiş oğluşunun boy kilosunu öğrencekmiş bilgi ver dedim ona :) cafeden girmiş dün.