2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Nisan , 2011, 15:05:25

bebetto ürünleri çok güzel değilmi kız anneleri

bunlarda süslenen anne göbüşleri  :k06:

ya kızlar ben size bişey sorcam dünde sordum cevap veren olmadı tam olarak biizm sağımızda bebğin neresi solumuzda neresi var ben dün baya sağ tarafıma tekme yiyordum şimdi kızım maşallah  :nazar: :nazar: sol tarafıma çalışıyor

Shadowqueen

Sevalcim bayıldım elbiselere çok güzeller, bende aldım kızıma kayınvalidem nereye koydu bilmiyorum bulayım koyacağım bende

Shadowqueen

Sevalcim meleklerimiz henüz küçük olduğu için sürekli dönüyorlar ondan nerende neresi var anlıyamazsın pek ama sert bir şekilde bir tarafına vuruyorsa emin ol onlar ayaklarıdır, bende de oluyor çünkü  :icon_thumright:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 08 Nisan , 2011, 15:09:19
   Ayten'cim sanırım çatlak olucak bende bacağımda azcık var ama karnımda hiç yoktu dün gece deli gibi kaşınınca eşimde öyle dedi çatlıyomusun acaba diye  :k06:   Badem yağı sürüyodum zaten ben ama bide kakao yağını deniyim bakalım ..

Burcu'cum ben 30. haftamda girdim ilk nst'ye , orda sancım çıktı işte hemen yatırdılar 2 şişe serumla sancıları kestiler, alttan baktılar açılmam varmı diye çok şükür o yoktu  :amin:   Pazartesi tekrar giricem nst'ye bakalım nolucak korkuyorum açıkçası  :y25:   Benim sancılarım  kasıklarıma giriyo canım kasılıyo gibi, adet ağrısı gibi  :-\   Böyle acayip  bişey  :sad1:

anladım canım benimde işte adet sancısı gibi kötüydü ama ben normalde ilk adet oldugum günden itibaren öyle kötü adet sancısı cektiyim için normal gibi geldi biraz ben yerlerde sürünür aglardım adet sancımda 3 gün cekerdim ilaçta almazdım ilerde cocuk olmaz diye.simdi benidemi haftaya ntsye koyacaklar korktum valla  :y25:  :y25:  :y25:  :y25:

<<AyBüKe>>

Seval onu bende tam bilmiyorum, benimde belli olmuyo bazen sağa bazen sola vuruyo  :k06:  Bide bu aralar çok geziniyo içimde sanki bi değişik oluyo tekmeden daha farklı bişey  :love9:  Göbeğim dalgalanıyo resmen  :)

izemsevi

ben daha elbise almadım bulamadımki böyle hoş şeyler belki biraz daha zaman eçsin getiriler kızlar ya sorduğum soruyu bilen yokmu hiç süslenen anne göüşleri nasıl olmuşşşşşşşşşşş :k06:

<<AyBüKe>>

Burcu inş. çıkmaz senin sancıların  :amin:  Ama nst güzel bişey 20 dk. boyunca meleğinin kalp atışının sesini dinliyceksin bundan güzel bişey varmı  :)   :love7:

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 08 Nisan , 2011, 15:09:19
   Ayten'cim sanırım çatlak olucak bende bacağımda azcık var ama karnımda hiç yoktu dün gece deli gibi kaşınınca eşimde öyle dedi çatlıyomusun acaba diye  :k06:   Badem yağı sürüyodum zaten ben ama bide kakao yağını deniyim bakalım ..

Burcu'cum ben 30. haftamda girdim ilk nst'ye , orda sancım çıktı işte hemen yatırdılar 2 şişe serumla sancıları kestiler, alttan baktılar açılmam varmı diye çok şükür o yoktu  :amin:   Pazartesi tekrar giricem nst'ye bakalım nolucak korkuyorum açıkçası  :y25:   Benim sancılarım  kasıklarıma giriyo canım kasılıyo gibi, adet ağrısı gibi  :-\   Böyle acayip  bişey  :sad1:

bence dene canım enazından kaşıntını önler

izemsevi

evt gizem bazen böyle 3-4 defa üst üste sert vuruş oluyor sonra daha hafifi birde aybüke senin dediğin gibi sanki içinde dönüyor gibi oluyor değişik bişey oluyor dr bana çatlak patlak için madecassal verdi gögüs ucu içinde lansinoh verdi onları sürmeye başladım.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 08 Nisan , 2011, 15:17:06
  Burcu inş. çıkmaz senin sancıların  :amin:  Ama nst güzel bişey 20 dk. boyunca meleğinin kalp atışının sesini dinliyceksin bundan güzel bişey varmı  :)   :love7:
bilmem canım nst kötü diyolarda bende sasırdım işte kulaktan dolma sözlerle sende haklısın. bide ben son haftalarda giriliyor sanıyodum yeni ögrendim 30 haftada oldugunu peki doktor sancın gecsin diye ne yapıyor  :dontknow:  :dontknow: sana ne dedi baska cok soru soruyorum ama kusura bakma canım içimizde en büyük sensin

izemsevi

aybüke şu nsteden biraz bahsetsene nasıl birşey ilk 30.haftadamı yapılıyor ne kadar sıklıkla yapılıyor ve ultrason gibi bişeymi nasıl bişey yani bebeği görüyormusun anlat bakalım.

Aytii

kızlar okudunuzmu protesto bölümünde özel hastanede bebeklere makyaj yapıyomuş bir tane hemşire  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:

izemsevi

evt ayten onu haberlerde gösterdi kartal hastanesi zaten o hastane bebkleri keyfi yere küvezde tutup para alıyorlamış ondan yargılanıyorlardıki şimdi bu makyaj olayı çıktı şimdi kapatıldı ama. hemşireler yapıyormuş  :BangHead: :cussing: :cussing:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Nisan , 2011, 15:21:32
kızlar okudunuzmu protesto bölümünde özel hastanede bebeklere makyaj yapıyomuş bir tane hemşire  :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:
canım makyaj deil işkence tokat atıyolarmış o çocuklar yogun bakım cocukları bide 2 gündür veriyor haberler .resmini çekmek için yapıyolarmı   :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1:

burcu MELEK

kızlar ben facede 9 ay ongüne yolculuk diye bir sayfa var oraya üyeyim sizede tavsiye ederim güzel bi sayfa oradada dogan bebişlermizin resmini filan veriyolar güzel bebek yarışması yapıyorlar filan baya hoş aklınızda olsun