2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 08 Nisan , 2011, 14:39:45
  İşte bende tam olarak bilmiyorum ???   Ben internetten Dr. Kağan Kocatepe'nin yazısını okumuştumda orda yazıyodu ilerde olması doğum zamanını etkilemez diye ama zaten gelişimini tamamlıyosa erkenden, doğmaması için bi sebepte olmuyo  :-\ 
evet işte canım gelişimi bitince geliyomuş yani 36 filan dogumun gelirse korkma küçük diye normal oluyor

izemsevi

burcu bence sen üstüne görmüşsün canım haberin yok yoksa 3hafta önde olması çok normal değil yani canoş.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Nisan , 2011, 14:40:24
gizemcim eşin desteklemese bile karşı çıkmasında önemli olan bu kayınvalidende karşı çıkmazsa sen bu işi kıvırısın canım yaparsın sonuçta kalıp işi hazır kalıplar var onlarla yapıyorsun bende mesela sadece bebk mağazası açmak istiyorum herşey olcak ama hem hamile giyim hem bebk mağazası ama memur olunca ek iş yapamıyorsun başında olmadığın işide başkası senin gibi ciddiye almıyor birde en önemlisi maddi destek

Yok canım destekte olmaz, karşıda çıkmazlar  :k06: işte bende araştırıyorum düşüncem var umarım malzemeleri toparlar ve yaparım, kendi sitemide kurduktan sonra gerisi gelir zaten canım. Ayrıca senin düşüncende çok güzel ama dediğin gibi kimse senin gibi dükkanınla ilgilenemez  ??? umarım ilerleyen zamanlarda gerçekleştirebilirsin isteğini canım  :icon_thumright:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Nisan , 2011, 14:41:59
burcu bence sen üstüne görmüşsün canım haberin yok yoksa 3hafta önde olması çok normal değil yani canoş.
canım doktorda öyle dedi zaten bakalımya hayırlısı benim durum karısık nezaman gelecek cinsiyeti gercekten kızmı olacak bi iş var eşim alırsa özele gidicem inşallah ozaman tam anlarım ne olup bitiyor

Aytii

AYBÜKE NASILSIN CANIM? AĞRIN OLUYOMU YİNE  ???

<<AyBüKe>>

3-4 hafta daha dursa karnımda sonra korkmam bu kadar ama daha erken Allah bilir tabi ki herşey O'nun elinde  :amin:   Geçen gün haberlerde gösterdi 23 haftalık doğan bebişi parmak bebek diye  :nazar:  Bi tane damarı kapanmamış kalbinde minnacıkken kalp ameliyatı olmuş ve şu an sapasağlam maşallah annesine babasına kavuşucakmış artık .. Rabbim ol deyince herşey oluyo ...
   Burcu dün senindemi sancın vardı canım ?

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Nisan , 2011, 14:45:47

Canım çok şükür iyiyim uyumuşum bugün öğlene kadar  :)   Dün gece uyuyamadım deli gibi kaşıntı tuttu o neden oldu anlamadım her hafta başka bişey çıkıyo yaaa şöyle deliksiz uyuyamıyorum  :y25:  Ağrılarım var yine canım böyle sanki adet olucakmşım gibi kasıklarımda ..

Sen nasılsın, Oğuz'umuz nasıl  :binkybaby:

izemsevi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 08 Nisan , 2011, 14:42:20
gizemcim eşin desteklemese bile karşı çıkmasında önemli olan bu kayınvalidende karşı çıkmazsa sen bu işi kıvırısın canım yaparsın sonuçta kalıp işi hazır kalıplar var onlarla yapıyorsun bende mesela sadece bebk mağazası açmak istiyorum herşey olcak ama hem hamile giyim hem bebk mağazası ama memur olunca ek iş yapamıyorsun başında olmadığın işide başkası senin gibi ciddiye almıyor birde en önemlisi maddi destek

Yok canım destekte olmaz, karşıda çıkmazlar  :k06: işte bende araştırıyorum düşüncem var umarım malzemeleri toparlar ve yaparım, kendi sitemide kurduktan sonra gerisi gelir zaten canım. Ayrıca senin düşüncende çok güzel ama dediğin gibi kimse senin gibi dükkanınla ilgilenemez  ??? umarım ilerleyen zamanlarda gerçekleştirebilirsin isteğini canım  :icon_thumright:

tşkler gizemcim artık emekli olunca açarım  :ehi: :ehi: burcu ben een son 3kasımda adet oldum sonra 29 kasımda hamiş olduğumu öğrendim ama ilk gittiğim dr israrla yok hamile değilsin olmaz diyor ya dedim evde 3defa test yaptım 3üde pozitif hala inat koca kafa olmz adetin geçmemiş diyor ben kan testi yaptırmak istiyorum dedim benim zorumla testi yaptık 190 çıktı ondan sonra koca kafa dr diyorki sen üstüne görmüşsün görmedim dedim ya adetten 3gün önce öğrenilmezmi hamilelik herkesin adeti geçince öğrencek diye bir şartmı var

Aytii

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 08 Nisan , 2011, 14:50:04
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Nisan , 2011, 14:45:47

Canım çok şükür iyiyim uyumuşum bugün öğlene kadar  :)   Dün gece uyuyamadım deli gibi kaşıntı tuttu o neden oldu anlamadım her hafta başka bişey çıkıyo yaaa şöyle deliksiz uyuyamıyorum  :y25:  Ağrılarım var yine canım böyle sanki adet olucakmşım gibi kasıklarımda ..

Sen nasılsın, Oğuz'umuz nasıl  :binkybaby:

SAĞOL CANIM BİZ İYİYİZ  :opucuk:

ÇATLAKMI OLUYO KIZ YOKSA  :sad1: BEN OKUYORUM NETTE KAŞINTINIZ OLUYOSA KAKAO YAĞI KULLANIN YAZIYO O ENGEL OLUYOMUŞ ÇATLAĞA AMA OLMUYOSA BİLE ENAZINDAN KAŞINTIN OLMAZ ;)

Aytii

BU ARADA GİZEM BEBEK KURABİYESİ NASIL OLUYO KIZ  :k06:

VE NASIL İNTERNETTEN YAPACAKSIN SATIŞI  ::)

burcu MELEK

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 08 Nisan , 2011, 14:47:18
   3-4 hafta daha dursa karnımda sonra korkmam bu kadar ama daha erken Allah bilir tabi ki herşey O'nun elinde  :amin:   Geçen gün haberlerde gösterdi 23 haftalık doğan bebişi parmak bebek diye  :nazar:  Bi tane damarı kapanmamış kalbinde minnacıkken kalp ameliyatı olmuş ve şu an sapasağlam maşallah annesine babasına kavuşucakmış artık .. Rabbim ol deyince herşey oluyo ...
   Burcu dün senindemi sancın vardı canım ?

evet canım dün bende felakettim dogum nasıl bişi olucak azcok kestirdim 4 saat filan yatmadım belimden belimden girdi esim doktora sürükleyip götürecekti nerdeyse ama ben istemedim sabah gecmese gidicem dedim. acıkcası catı muaynesi için gitmedim sırf  :suclu:  :suclu:  :suclu:  :suclu:  :suclu: sonra düzeldim öyle uyuyup kalmısım kocamın sabah öpüp kapa gözünü dedyini duydum sadece normalmiş bunlar reahim hazırlanıyomuş sen neteseye kacıncı haftada girin canım bide senin sancılar nasıl

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Nisan , 2011, 14:51:00
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 08 Nisan , 2011, 14:42:20

tşkler gizemcim artık emekli olunca açarım  :ehi: :ehi: burcu ben een son 3kasımda adet oldum sonra 29 kasımda hamiş olduğumu öğrendim ama ilk gittiğim dr israrla yok hamile değilsin olmaz diyor ya dedim evde 3defa test yaptım 3üde pozitif hala inat koca kafa olmz adetin geçmemiş diyor ben kan testi yaptırmak istiyorum dedim benim zorumla testi yaptık 190 çıktı ondan sonra koca kafa dr diyorki sen üstüne görmüşsün görmedim dedim ya adetten 3gün önce öğrenilmezmi hamilelik herkesin adeti geçince öğrencek diye bir şartmı var
adama koca kafa demekten zevkmi alıyosun cok kızdırmış seni belli  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

izemsevi

bebetto ürünleri çok güzel değilmi kız anneleri

bunlarda süslenen anne göbüşleri  :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Nisan , 2011, 14:58:29
BU ARADA GİZEM BEBEK KURABİYESİ NASIL OLUYO KIZ  :k06:

VE NASIL İNTERNETTEN YAPACAKSIN SATIŞI  ::)

CANIM AŞAĞIDAKİ SİTEDEKİ GİBİ OLUYOR, BENDE KALIPLARI MALZEMELERİ ALACAĞIM VE BÖYLE SİTE KURUP SİPARİŞ ALACAĞIM İNŞ. CANIM. İLK DESTEĞİDE SİZLERDEN BEKLİYORUM  ONA GÖRE  :k06:
http://www.sekerkurabiyeci.com/

<<AyBüKe>>

Ayten'cim sanırım çatlak olucak bende bacağımda azcık var ama karnımda hiç yoktu dün gece deli gibi kaşınınca eşimde öyle dedi çatlıyomusun acaba diye  :k06:   Badem yağı sürüyodum zaten ben ama bide kakao yağını deniyim bakalım ..

Burcu'cum ben 30. haftamda girdim ilk nst'ye , orda sancım çıktı işte hemen yatırdılar 2 şişe serumla sancıları kestiler, alttan baktılar açılmam varmı diye çok şükür o yoktu  :amin:   Pazartesi tekrar giricem nst'ye bakalım nolucak korkuyorum açıkçası  :y25:   Benim sancılarım  kasıklarıma giriyo canım kasılıyo gibi, adet ağrısı gibi  :-\   Böyle acayip  bişey  :sad1: