2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Nisan , 2011, 08:29:52
canım evi niye taşıyorsunuz ben onu anlamadım şeker öyle bir fikriniz yoktu eşin gidecek diyemi taşıyorsunuz.
yok canım kiraya cok zam yaptı sene dolmadan 75 milyon istiyor ev en üs kat buz gibi ben ucuz diye geldim bu eve . esimde kızmış tartışmışlar cık demiş öyle yani

Aytii

izemsevi

bütçenizede uymuyorsa tabi çıkın ilerde bebk oluncada soğuksa üşür n eyaptı eşin gittimi  2ay gidecek diyordun 3gün ne yaptın kayınvalidenle. :dontknow:

izemsevi

Aytii

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Nisan , 2011, 08:41:31
bütçenizede uymuyorsa tabi çıkın ilerde bebk oluncada soğuksa üşür n eyaptı eşin gittimi  2ay gidecek diyordun 3gün ne yaptın kayınvalidenle. :dontknow:
canım yok o ayın ortalarına dogru gidecek daha. kayınvalidemle napalım işte yediyim laflarla kaldım.komsular geldi dün onu görmeye 2 cocugu olan 33 yasındaki kadına kac yasındasın diyor kadının yasınıda birgün önce bana sordu bende söyledim oda sence kac gösteriyorum deyince bizimki ne dedi 20 filan oda tesekürler ama 33 dedi aman burcudan küçük duruyosun diyor herkes birbirine baktı kafa salladı. 22 yasındayım ben aradaki farka bak yani.napalım işteaman neler neler ya duyduklarım bana kalsın

burcu MELEK

günaydın aytencim biz iyiz kızımla sen nasılsın oguzla

izemsevi

kızlar dün bir arkadaşım var akşam bize geldiler onunda görümcesi  5 aylık hamileydi kadıncagız salı günü muayenesi varmış ona gitmiş dru suyun hiç kalmamış ya doğum yapacaksın yada bebk alınacak yoksa senin hayatın tehlikeye girecek demiş inanmamışlar eşiyle 2doktora daha gitmişler onlarda aynısını söylemiş şuan samsun tıpta yatıyor bebk yaşamaz çok küçük ciğerleri gelişmemiş demiş drlar ve bebeği ilaçla töbe töbe bismillah öldürmüşler ve kadıncağız 2gündür suni sancıyla doğum yapmaya çalışıyor kürtajda yapamıyorlarmış drlar bebk 6aylık olsaydı sıvı takviyesiyle kurtarma şansınız olabilirdi ama şuan yapılcak bişey yok demişler ve kadında idrar yolu enfeksiyonu varmış bundan kaynaklanmış gecende yine iş arkadaşımın yakın arkadaşının aynı şey başına geldi oda 6aylık hamileydi sabah kalkıyor suyu gelmiş apar topar gidiyorlar dr ona suyun çok az kalmış ve bebeğin yaşama şansı yok demiş drlar ve onunda yine aynı yöntemle bebği öldürüp doğum yaptırmışlar çok üzüldüm allahım evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip et yarabbim onalrı bizlere bağışla hepimizin evladı sana emanet onları koru yarabbim. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 07 Nisan , 2011, 08:51:19
günaydın aytencim biz iyiz kızımla sen nasılsın oguzla

sağol canım iyiyiz bizde  :-*

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Nisan , 2011, 08:52:42
kızlar dün bir arkadaşım var akşam bize geldiler onunda görümcesi  5 aylık hamileydi kadıncagız salı günü muayenesi varmış ona gitmiş dru suyun hiç kalmamış ya doğum yapacaksın yada bebk alınacak yoksa senin hayatın tehlikeye girecek demiş inanmamışlar eşiyle 2doktora daha gitmişler onlarda aynısını söylemiş şuan samsun tıpta yatıyor bebk yaşamaz çok küçük ciğerleri gelişmemiş demiş drlar ve bebeği ilaçla töbe töbe bismillah öldürmüşler ve kadıncağız 2gündür suni sancıyla doğum yapmaya çalışıyor kürtajda yapamıyorlarmış drlar bebk 6aylık olsaydı sıvı takviyesiyle kurtarma şansınız olabilirdi ama şuan yapılcak bişey yok demişler ve kadında idrar yolu enfeksiyonu varmış bundan kaynaklanmış gecende yine iş arkadaşımın yakın arkadaşının aynı şey başına geldi oda 6aylık hamileydi sabah kalkıyor suyu gelmiş apar topar gidiyorlar dr ona suyun çok az kalmış ve bebeğin yaşama şansı yok demiş drlar ve onunda yine aynı yöntemle bebği öldürüp doğum yaptırmışlar çok üzüldüm allahım evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip et yarabbim onalrı bizlere bağışla hepimizin evladı sana emanet onları koru yarabbim. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

izemsevi

baya üzüldüm kızlar allahım hayırlısı ile geriye kalan aylarımızıda sağlıkla sıhatle atlatmayı ve bebklerimize kavuşmayı nasip etsin  :amin:

izemsevi

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Nisan , 2011, 09:17:43
kızlar nerdesiniz. :dontknow:
burdayım ben canım ama komsuma kahvaltıya gidicem nezaman gideceyim belli deyilde

izemsevi

burcu saatimi belli deyil sen belirle git çat kapı heyt uyan de ben geldim kalk de. :dontknow: :dontknow:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Nisan , 2011, 09:26:31
burcu saatimi belli deyil sen belirle git çat kapı heyt uyan de ben geldim kalk de. :dontknow: :dontknow:
simdi hamile ya karışmıyorum uyusun   :ehi:  :ehi:  :ehi: acıdım için  :k06:  :k06: