2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

kızlar 28.haftada sanırım doğum çantalarını kısmende olsa hazırlamak gerekiyor nolur neolmaz diye pisicik bu arada hoşgeldin canım.ayten benim sağ kasığımda kist vardı 4cm dr hamilelikte küçülür demişti ve doğumdan öncede kaybolur diye söylediydi geçen ölçtü 2.5 cm olmuş giderek küçülüyor dedi acaba diyorum bebk büyüdü,ee hareketlerde arttı sağ tarafıma ondan mı acaba bıçak sapması gibi kramp giriyor aybuke sende birşey de canım.bizde korktuk bak şimdi ha.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Amin canım benim sağolasın inşallah Rabbim şifa verir sapsarı oldum zaten zar zor bişeyler yiyorum bebeğim için .canım hiç birşey istemıyor iştahımda yok  :-[eşimde evde oda sağolsun bakıyor bana

hoşbulduk sevalcim
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

bu havalarda herkes hastalanıyo dünür  :icon_pale: dikkatli olmak lazım ben yine kivi aldım yemem lazım son son ne kadar yersem okadar iyi C vitamini iyidir bebişler için  :icon_thumright: portakal zaten istemiyo canım ve mevsimide geçti.

haftaya 26 hafta oluyorum Seval ben ozaman doktorum bakalım ne diyecek? birde benim idrarım kokuyo ya  :sad1: enfeksyonmu kaptım ne  :-[

evet aytenim limon,greyfurt suyu,portakal ,kivide yiyorum bol bıolda su içiyorum sende bol bol su iç canım enfeksiyon varsada sık idrara çıkıp atarsın
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR BEN GÜNDE 2LİTRE SU İÇİYORUM  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Nisan , 2011, 15:44:26
evet aytenim limon,greyfurt suyu,portakal ,kivide yiyorum bol bıolda su içiyorum sende bol bol su iç canım enfeksiyon varsada sık idrara çıkıp atarsın

idrarım sık geliyo gelmesine ama iş yerinde sürekli gidemiyorum :( işlerim oluyo müdür geliyo tepeme şunu yap bunu yap diyo sürekli boş vaktim olunca hemen gidiyorum tuvalete beklememek için ama farkettim kokuyo yani  :(

izemsevi

valla o idrardan ben 15gün çektim evt idrar enfeksiyonunda koku baya oluyor ama bazen yenilen içilen ilaçlarda yapıyor ihmal etmek çünkü hamilelikte çok önemli ben dün aile hekimliğine gittim kontrol vardı dr dedim ben gene idrar enf.şüpheleniyorum test yapalım diye hemen yaptık çok şükür iyi bişey çıkmadı çişini yaparken yanma yada zor yapma yaparken kasıkda ağrı oluyormu bunlar belirtileri bide idrarın koyu renktemi.ben dr gittiğimde 24.haftamda oluyorum

izemsevi

kevser bende en az 2-2.5 lt içiyorum hatta son zamanlarda drlar dahada artırmsk gerektiğini söylüyorlar özellikle bizim gibi doğumu yaza gelenler sen bide yazı tam geçircen kışa yapcan doğumu.

canlarım size doyum olmaz ben dinlenmeye  devam edeyım akşam hiç uyuyamadım birazcık uyuyabılırım belki.öpüyorum sizi :opucuk: :wave:

Aytii

tmm dünürüm sana iyi istirhatlar  :opucuk:

Seval koyu renkte evet ama kasıklarıma ağrı girmiyo  :dontknow: yada yanma olmuyo

<<AyBüKe>>

Seval'cim korkma herkesin aynı olucak değil , aklına kötü şeyler getirip evham yapma bak suçlu hissediyorum kendimi sizi de telaşa soktuğum için  :-[  Sen yine de doktora gittiğinde sor canım ağrıların belki de o kistten kaynaklanıyodur ama küçülmesi iyi bişey inş. tamamen kaybolur  :amin:

Ayten bende de vardı idrar yollarımda iltihap , fitil kullanıyorum hala ve günde 3 lt. su içiyorum suyu sende ihmal etme .. 

<<AyBüKe>>

Pisicik geçmiş olsun canım, kendine ve bebişine iyi bak  :opucuk:

Aytii

Aybüke fazla su içemediğim halde zırt pırt çişe gidiyorum 3 litre  :icon_pale:

izemsevi

ozaman ayten başlangıcı olabilir sen bir tahlil yaptır bir tane tek kullanımlık suda eriyen bir ilaç veriyor gece yatmadan idrarını yapıp ilacı içiyorsun ve sabah ilk iş gidip wcye ilacı boşaltıyorsun mikroplar gidiyor ama en önemlisi bolsu iç canım ne kadar içiyorsun suyu.

Aytii

sabaha kadar durmaz bende idrar

ben akşam 9 da çişe gidiyorum mesela

9,05 te tekrar gidiyorum

9,20 de tekrar

9,30 da tekrar

ancak sonrasında uyuya dalabiliyorum

10,30 da tekrar geliyo öyle öyle sabah ediyorum  :sad1: