2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

VALLAH BU BİLEK MUHABBETİNDEN SONRA BİRAZ TİKSİNÇİM KEVSER AMA İYİYİM YANİ  :basardim:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BUGUN YEMEK YAPMAMIŞTIM SAGOLSUN K.VALDEM YEMEK GÖNDERMİŞ 2ÇEŞİT ALLAH RAZI OLSUN ONDAN  :love3:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

AYBÜKE KIZ  :director:

ORANA SOKTULARSA O BİLEĞE KADAR ÇATININ NE DURUMDA OLDUĞUNU ANLAMIŞ OLMALARI LAZIM DEMEDİLERMİ BİŞEY SANA  :icon_scratch:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

<<AyBüKe>>

Merhaba kevser'cim nasıl gidiyo hamişlik  :opucuk:

Yok be Ayten o kadar sokmamıştır tabi ama ben o kadar kastımki kendimi çok hissettim kasarsan acır dedi ebe zaten .. Rahat olman lazımmış , ee bide utanıyo insan ama sonradan bıraktım kendimi nolucaksa bitsin bi an önce dedim sonra acımadı bile hemen bitti zaten korkulcak bişey yokmuş yani canım biz kafamızda büyütüyoruz ama doğum nasıl olur onu bilemem tabi  :laughing7: 

Allahtan ebeler ve hemşireler iyiydi devlet hastanesi ya bide hep korkuttular beni çok aksiler diye ama bunlar gençti hep, canımlı cicimli konuştular benimle rahatlattılar Allah razı olsun onlardan  :amin: 

Aytii

İYİ BARİ

YA ORAYA EL GİRDİ YANİ OZAMAN SENİN KIZ RAHAT ÇIKAR ALLAHIN İZNİYLE AMA YİNEDE ÇATININ NE DURUMDA OLDUĞUNU SÖYLEYEBİLİRLERDİ UYUZLAR  :caca:

izemsevi

evt ayten yaklaşık bileğe kadar giriyor 37-38.haftalarda yapılıyor alttan muayene ben alttan muayene 3-4 defa oldum ama öyle tabi elle değil normal vajinal ultrasonla ben 3aylık hamileyken bir kadın geldi ama artık son 2haftasıymış maşallah bir karnı vardıki sorma bebğide daha 2hafta olmasına rağmen 4.150grmış dr normal doğum yapman çok riskli demiş bu inatla normal doğurcam beni alttan muayene edin demiş.sonra kız içeri girdi ama nasıl bağırıyor ondan hemen sonrada ben gircem tırstım resmen sekreter korkma ona alttan abkıyor elini soktuğu için çatısıda dar canı acıyor ondan dedi seninde son 2haftanda yapılcak dedi anam dedimmmmmmmmmmmmmmm :honk: :honk: :honk: :honk:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Allah razı olsun kızlar sağolun biraz kalkıp size bakayım dedim yatacagım yhıne bırazdan :icon_pale:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

<<AyBüKe>>

Evet bak o benim tee sonradan aklıma geldi resmen çatı muayenesi yaptı sayılır yani dene sormadıysam akıllı kafam benim  :sad1:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 05 Nisan , 2011, 15:29:51
   Merhaba kevser'cim nasıl gidiyo hamişlik  :opucuk:

Yok be Ayten o kadar sokmamıştır tabi ama ben o kadar kastımki kendimi çok hissettim kasarsan acır dedi ebe zaten .. Rahat olman lazımmış , ee bide utanıyo insan ama sonradan bıraktım kendimi nolucaksa bitsin bi an önce dedim sonra acımadı bile hemen bitti zaten korkulcak bişey yokmuş yani canım biz kafamızda büyütüyoruz ama doğum nasıl olur onu bilemem tabi  :laughing7: 

Allahtan ebeler ve hemşireler iyiydi devlet hastanesi ya bide hep korkuttular beni çok aksiler diye ama bunlar gençti hep, canımlı cicimli konuştular benimle rahatlattılar Allah razı olsun onlardan  :amin: 

CANIM MAŞALLAH İYİ GİDİYOR ŞİMDİLİK Bİ SORUNUMUZ YOK  :hello2: :hello2:

Aytii

birdaha gitmeyecekmisin nasılsa Aybüke? ozaman sor ;)

Seval senin bu yorumunu okuyunca aklıma Avrupa Yakasındaki Burhan geldi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Dünürümmm  :opucuk: :opucuk: senin ne işin var burda çabuk git uzan dinlen  :caca: iyi olduğunu duymak istiyorum geçti bitti diyeceksin bana tez zamanda tamammı  :)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Nisan , 2011, 15:32:13
Allah razı olsun kızlar sağolun biraz kalkıp size bakayım dedim yatacagım yhıne bırazdan :icon_pale:
:icon_pale: :icon_pale: CANIM NE OLDU HASTAMISIN SEN

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

yata yata sırtlarım ağırdı canım benim ya biraz kalkayaım dedim merak etme yatacagım birazdan yıne :opucuk: çok şükür doktorun verdiği damla iyi geldi serum fizyolojik damla diye birşey açıldı burnum sadece genizlerimde yanma var limon çayı yaptım ılık ılık onu içiyorum işte

kevsercim evet soğuk algınlığımı desem gribal enfeksiyonmu öyle birşey :sad1: akşam dahada fenalaştım yanma ve gözlerımde sulanma vardı ama aksanm burnum tıkandı cok fena nefes alamadım sabahta acıllık oldum işte
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Nisan , 2011, 15:37:59
yata yata sırtlarım ağırdı canım benim ya biraz kalkayaım dedim merak etme yatacagım birazdan yıne :opucuk: çok şükür doktorun verdiği damla iyi geldi serum fizyolojik damla diye birşey açıldı burnum sadece genizlerimde yanma var limon çayı yaptım ılık ılık onu içiyorum işte

kevsercim evet soğuk algınlığımı desem gribal enfeksiyonmu öyle birşey :sad1: akşam dahada fenalaştım yanma ve gözlerımde sulanma vardı ama aksanm burnum tıkandı cok fena nefes alamadım sabahta acıllık oldum işte
CANIM ÇOKKK GECMİŞ OLSUN ALLAH A EMANET OLUN BEBİŞİNLE YA ÜZÜLDÜM  :honk: