2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

yok canım uzak değil

eşimin kardeşi evleniyo

40 dk lık yer

ama yinede yorulurum

oğlan bizim kız bizim  :laughing7:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

ne güzel canım,hayırlı olsun:) ben çıkıyorum aytim hiç iyi hissetmıyorum kendımı görüşürüz canım :honk:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

sağol canım

bende çıkıyorum yemek yicem

dikkat et kendine lütfen  :-\ doktora görün gerekiyosa

burcu MELEK

selam kızlar nasılsınız bakalım ben cok hastayım aytenim sana dedim simdi kendim iyleşemiyorum+evi tasıycaz ev topluyorum bi yandan kayınbabam memlekete gidiyor kaynanam aksam bize gelecek 4 gün burada kalacak  :-[  :-[  :-[ nete giremem

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 04 Nisan , 2011, 12:44:54
selam kızlar nasılsınız bakalım ben cok hastayım aytenim sana dedim simdi kendim iyleşemiyorum+evi tasıycaz ev topluyorum bi yandan kayınbabam memlekete gidiyor kaynanam aksam bize gelecek 4 gün burada kalacak  :-[  :-[  :-[ nete giremem

Selam canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine ve meleğine, ayrıca kolay gelsin ev toplamak çok zordur bilirim  hele de hamileyken  ::)

burcu MELEK

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 04 Nisan , 2011, 12:52:49

Selam canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine ve meleğine, ayrıca kolay gelsin ev toplamak çok zordur bilirim  hele de hamileyken  ::)
aynen canımya cok kötü oldu bu arada olması valla cok yorulucam cokkk

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 04 Nisan , 2011, 13:01:49

Dikkat et canım yere oturarak paket yap ağır falan taşıma uzanma sakın. Benimde ilk hamileliğime denk gelmişti taşınmak çok fenaydı  :'(

burcu MELEK

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 04 Nisan , 2011, 13:07:57

Dikkat et canım yere oturarak paket yap ağır falan taşıma uzanma sakın. Benimde ilk hamileliğime denk gelmişti taşınmak çok fenaydı  :'(
valla canım dolaplara tırmanmak bi işkence boyda yok   :k06:  :k06: valla zor oluyor en cokta net gidecekya ona sinir oluyorum  :-\  :-\

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 04 Nisan , 2011, 13:15:31
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 04 Nisan , 2011, 13:07:57

valla canım dolaplara tırmanmak bi işkence boyda yok   :k06:  :k06: valla zor oluyor en cokta net gidecekya ona sinir oluyorum  :-\  :-\

Anladım canım ama dolaplara sen uzanma sandalyeye sen çıkma Allah korusun eşin hepsini akşamdan indirsin sende paket yap. İnternet gidicek ama yeni evde gelicek birazcık sıkarsın dişini tatlım napıcaz  :opucuk:

Shadowqueen

Neyse tatlım annem götürecek pc yi ben çıkıyorum seni ve kızını çok öpüyorum görüşürüz  :opucuk:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 04 Nisan , 2011, 13:19:43
Neyse tatlım annem götürecek pc yi ben çıkıyorum seni ve kızını çok öpüyorum görüşürüz  :opucuk:
bizde sizi ve bebeyini öpüyoruz teyzesi kendine iyi bak  :opucuk:  :wave:  :wave:

Aytii

selam canım

geçmiş olsun sanada

havalar dengesiz çok bu sıralar  :sad1: peş peşe hastalanıyoruz  :(

Aytii

Fehi..................................08 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
cigdems..........................12 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
mavinur .............................. 12 Haziran 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Aybüke....................................14 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
afra024...............................16 Haziran 2011  :love9:  (erkek)  :love7:
melek-çağlar.................... 17 Haziran 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Hayat29............................20 Haziran 2011  :love9: (erkek)  :love7:
burcu MELEK ................... 22 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
•❤•pisicikk•❤•   ................... 27 Haziran 2011  :love9: (kız)  :love7:
sekerbebe.......................04 Temmuz 2011  :love9: (kız)  :love7:
güneş..........................05 Temmuz 2011  :love9: (kız) :love7:
selam bakis.................06 Temmuz 2011  :love9:
Emine86......................08 Temmuz 2011  :love9:
Şerife26...................11 Temmuz 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Nur..............................15 Temmuz 2011 :love9: (erkek)  :love7:
**yeşim** ...................... 16 Temmuz 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Shadowqueen.............22 Temmuz 2011  :love9: (kız)  :love7:
๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑..........27 Temmuz 2011  :love9: (erkek)  :love7:
Sarı_civciv.......................28 Temmuz 2011   :love9: (kız)  :love7:
izemsevi.........................04 Ağustos 2011  :love9: (kız) :love7:
mihrimah.......................13 Ağustos 2011  :love9:
ahsenelkasas..............14 Ağustos 2011  :love9:
Muhribe.............................15 Ağustos 2011  :love9: (erkek)  :love7:
sevecen.............................25 Ağustos 2011  :love9:
umut83.............................28 Ağustos 2011  :love9: (kız) :love7:
tatlı bebek.........................31 Ağustos 2011  :love9:

KIZLAR YAZ ANNESİ OLUP LİSTEDE OLMAYANLAR LÜTFEN YAZSINLAR EKLİYELİM  :opucuk: :opucuk:

:binkybaby:  :love9: :binkybaby:  :love9: :binkybaby:  :love9: :binkybaby:  :love9: :binkybaby:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Nisan , 2011, 13:31:20

selam canım

geçmiş olsun sanada

havalar dengesiz çok bu sıralar  :sad1: peş peşe hastalanıyoruz  :(

aynen canım ben gecen cam silerken cok terledim havada esiyordu tabi. bide arkadasın biri ismini verip rencide etmiyeyim  :ehi:  :ehi:  :ehi: don don diye diye aklıma soktu ogün bide don don yedim cok canım cekti tabi böyle oldu  :laughing7:  :laughing7:

Aytii

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

dondon dedim durdum artık bende yiyemiyorum ama geçen gün eşimin ruhu duymadan yedim  :suclu:

benim öksürük geçti çok şükür havalarda bi ısınsaydıda şöyle rahat rahat dolaşsam dondon yesem  :sunny: