2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 02 Nisan , 2011, 13:45:28
bende diyorum ağır yağlı birşey yesem tamam zaten ozaman dahada çok oluyor ama dikkat ediyorum hafif şeyler yemeye çalışıyorum yine oluyor yine oluyor .haftaya kontrolumuz var bakalım inşallah hersey yolundadaır 4 haftadır görmuyorum kızımı
evet canım agır yediyinde daha kötü. hersey yolundadır içini ferah tut canım

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BEN ESKİDEN YEMEK YİYİP UZANIYODUM KARNIM SIKIŞIYO DİYE.ŞİMDİ UZANAMIYORUM YEDİKLERİM GERİ GELİYO.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 02 Nisan , 2011, 13:52:04
BEN ESKİDEN YEMEK YİYİP UZANIYODUM KARNIM SIKIŞIYO DİYE.ŞİMDİ UZANAMIYORUM YEDİKLERİM GERİ GELİYO.
nurcum evde olursan az az sık sık ye ozaman olmuyor

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 02 Nisan , 2011, 13:54:02

EVET CANIM ÖYLE YAPARIM ŞİMDİ EVE GİDİNCE ÇOK ACIKMIŞ OLUYORUM İŞTAHIM DA AÇILDI MAŞALLAH FAZLA KAÇIRIYORUM AMA YANMA ÇOK FENA SON AYLARDA DAHA ÇOK OLCAKMIŞ
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 02 Nisan , 2011, 14:02:29
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 02 Nisan , 2011, 13:54:02

EVET CANIM ÖYLE YAPARIM ŞİMDİ EVE GİDİNCE ÇOK ACIKMIŞ OLUYORUM İŞTAHIM DA AÇILDI MAŞALLAH FAZLA KAÇIRIYORUM AMA YANMA ÇOK FENA SON AYLARDA DAHA ÇOK OLCAKMIŞ
evet canım daha cok oluyor ama miniklerimize deyer    :icon_thumright:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar bugün itibarıyle 10 kılo almışım 57 yım artık ???
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 02 Nisan , 2011, 14:11:08
kızlar bugün itibarıyle 10 kılo almışım 57 yım artık ???
masallah canım az almışsın ben 13 aldım valla ama sadece göyüslerim 5 kilo gelir  :ehi:  :ehi:

burcu MELEK

kızlar ben biraz uzanayım cok kötüyüm gercekten belki düzelirim   :-\  :-\ kendinize ve bebişlere iyi bakın  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

tamam cnm bende uzanacagım görüşürüz sonra sanırım grip olmuum hafıf kırgınlıkta var uzerımde :wave:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

geçmiş olsun fıstıklar dinleninnn çabuk iyileşin  :opucuk: :opucuk:

Shadowqueen

elvan&busenur

biz varız kızımla siz nasılsınız bakalım :flowers:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: elvan&busenur - 03 Nisan , 2011, 14:13:19
biz varız kızımla siz nasılsınız bakalım :flowers:

Selam hoşgeldin canım, bizde kızımla geldik  :k06: iyiyiz valla nasıl olalım siz nasılsınız ?

elvan&busenur

slm kızlar nasılsınız biz çok hastayız grip olduk yatyoruz size bir selam verelim dedik :crybaby2: