2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 01 Nisan , 2011, 13:24:15
çok şükür iyiyiz canım benim 27+4 olduk ,siz nasılsınız prensesin nasıl?ben artık çok yoruluyorum gizemcim ya okula bıle gittiğimde nefes nefese kalıyorum sanırım zaman ılerledıkce ve agırlık arttıkça her gecen gun zorlanacagım

Maşallah size kocaman olmuş prensesin yaaaa  :nazar: Canım benizde 22+1 haftalık olduk fakat karnım çok büyüdüğü için ben şimdiden yatakta dönerken kalkarken ve yürürken zorlanıyorum, sen yine iyisin tatlım  :icon_thumright:

elif35

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 31 Mart , 2011, 17:03:19
Alıntı yapılan: elif35 - 31 Mart , 2011, 16:46:21
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 31 Mart , 2011, 16:41:00
Selam kızlar biz geldik, kızımla yürüyüş yaptık ama sanırım hoşuna gitmedi içimden çıkacakmış gibi vuruyor çok feci  :y25: :y25:

teee sen bir 35-36 ya gel ondan sonra vurmak nasılmış görürsün  :k06: :k06: nevrim dönüyordu benim  :k06: :k06:

Selam canım nasılsın bakalım? Fıstığın nasıl? Valla canım baksana daha minnacık şimdiden böyleyse o zamanları düşünemiyorum zaten herhalde daha karnımdayken kavga ederm vurmasın diye  :toothy10: :toothy10:

benim fıstık çok fena oldu teyzesi valla yürüteçle ordan oraya koşuyo bişeyleri deviriyor az az emeklemeye başladı  :cildir: yürüdümü yandığımın resmidir  :sad1: bu arada kızına çok güzel isim bulmuşsun  :aferin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: elif35 - 01 Nisan , 2011, 13:39:24
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 31 Mart , 2011, 17:03:19
Alıntı yapılan: elif35 - 31 Mart , 2011, 16:46:21
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 31 Mart , 2011, 16:41:00
Selam kızlar biz geldik, kızımla yürüyüş yaptık ama sanırım hoşuna gitmedi içimden çıkacakmış gibi vuruyor çok feci  :y25: :y25:

teee sen bir 35-36 ya gel ondan sonra vurmak nasılmış görürsün  :k06: :k06: nevrim dönüyordu benim  :k06: :k06:

Selam canım nasılsın bakalım? Fıstığın nasıl? Valla canım baksana daha minnacık şimdiden böyleyse o zamanları düşünemiyorum zaten herhalde daha karnımdayken kavga ederm vurmasın diye  :toothy10: :toothy10:

benim fıstık çok fena oldu teyzesi valla yürüteçle ordan oraya koşuyo bişeyleri deviriyor az az emeklemeye başladı  :cildir: yürüdümü yandığımın resmidir  :sad1: bu arada kızına çok güzel isim bulmuşsun  :aferin:

Ayyy teyzesi yir onu yirrrrr, büyümüşte yürüteçle geziyormuymuş evde. Allah'ım zaman ne çabuk geçiyor ya Rabbim bizlere de göstersin bu zamanları. Canım şimdi onun en yaramaz zamanları geliyor yürümeye başladığında birazcık dilin yanacak ama napıcaksın işte  :k06: :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar ben çıkıyorum dersim var yetişmem lazım,kendinize ve meleklerinize çok iyi bakın :opucuk: :wave:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 01 Nisan , 2011, 13:50:43
kızlar ben çıkıyorum dersim var yetişmem lazım,kendinize ve meleklerinize çok iyi bakın :opucuk: :wave:

Tamam tatlım sende kendine ve kızına çok iyi bak öptük  :opucuk: :opucuk:

Shadowqueen

Bende çıkıyorum kızlar annem pc yi götürecek iş yerine çok öptm sizi görüşürüz  :opucuk: :opucuk:

izemsevi

slm kızlar acayip sinirliyim.ben kamuda çalışıyorum teknik kadroda hafta sonuda cumartesi 1gün çalışıyorum onun izninide pazartesi kullanıyorum cumarteside yarım gün felan değil normal mesai sabah 8-akşam 5 yapıyorum ama yaz gelince hafta sonu mesaisini uzatıyorlar (akşam 7.30 oluyor.) ve hafta sonu hep ayaktayım yani ilk aylar yorulmuyordum ama şimdi artık çok yoruluyorum belim baya agrıyor .birdahaki haftadan itibaren saat 7.30 olacakmış hafta sonu ya gittim kendi müdürüme dedim ona başka birim bakıyor orayla görüş dedi bende orayla görüştüm 1.5 ay oldu hala cevap vermediler dedim ya kızlar ben sabah 8kiz akşam 7.30a kadar nasıl ayakta kalıyım koca yaz günü ya bide dedim yani risklide bir durumum var dye adamlar hiç sallamıyor öyle moralim bozukki ve kamuda sözleşmeli olduğum için çok sesimide çıkartamıyorum allaha dua ediyorum insaflı biri çıksın ya resmen sinirden ağlamak üzereyim masa başı olsa neyse hep ayakta insan düşünmezmi haftada  bir kez gidiyorum ama her hafta gidiyorum.ve inanın birgün kendime gelemiyorum.

serife26

seval bu durumda biraz dişini sıkacaksın ve sonrada rapor alacaksın gibi görünüyor eğer pozisyonunu değiştirmezlerse,ayakta ben 6 saat duramıyorum,düşünemiyorum seni ki ilerleyen aylarda çok daha fazla ağırlaşacaksın,adamların umrunda olmaz,benim müdürde kişilerin özel hayatları beni ilgilendirmiyor demişti,hamilelikle ilgili bi problemim varken,kızmış bişeylere,hepsi dengesiz bunların.

izemsevi

şerife valla sinir bir durum canım kadrolu personel 24.haftadan itibaren nöbet tutamaz diye yazıyor ama sözleşmeli personelde böyle bir şey varmı bilmiyorum yada olsada bunu bizim kurum uygularmı onuda bilmiyorum.yani ne yapacagımı bilmiyorum. :dontknow:

serife26

ben nöbetten düştüm mesela,sözleşmelilerde olmaması garip cidden,ama biyerde okumuştum sanki hamile bayanlara gebelik döneminde çalışmalarda kolaylık sağlama yükümlülükleri vardı,sen de haklarını iyice araştır netten iyisimi,snin çalıştığın kurum ne?

izemsevi

belediye canım ya hakkımız var tabiki ama biliyorsun bu hakkın nekadarını sana kullandırılar. bazen druma diyorum ayakta duramaz raporu alıyım diye öyle yazsın diyorum bu seferde biliyorsun isterse drlar doğum izninin 1ayını doğum sonrasını atıyorlar çalışmasında sakınca yoktur diye bu sefer sonra bide öyle rapor alırsam derler hani senin ayakta çalışamaz durumun vardı şimdi nasıl bu raporla çalışmak istiyorsun derlerse ne derim

serife26

dene bakalım bi saat 7,5 kadar fln çalışmayı,baktın olmuyor,alacağın ücret senden kıymetli değil,ben de çalışmayacağım,iznim gelince ayrılacağım ki çoook para lazım bize de,bisürü ev taksiti ödüyoruz,birikmiş yok fln ama ben kendimde güç göremezsem yapcak bişe kalmaz,raporu al madem sen,doktorlar ayarlar bir şekilde....neyse cnm eşim geldi benim,çıkmam lazım,hakkında hayırlısı diyelim,görüşürüz.

izemsevi

canım tşkler benim derdimi en azından dinlediğin için allah razı olsun zaten canım benim 30gün rapaor hakkım var fazlasını alamıyorum ve hafta sonunda çalıştığım danda ücret almıyorum sadece izin kullanıyorum

serife26

amin canım Allah hepimizden razı olsun inşallah :amin:  :amin:  :amin:
sen de sıkma canını,hayırlısı olur inş...

burcu MELEK

kim varmış kim yokmuş herkes bugün evde galiba.  :hello:  :hello: