2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 01 Nisan , 2011, 12:10:48
hoşbulduk canlarımmm :opucuk: nasılsınız bakalım burcummm beklıyorum havadislerini canımmm geç yazabılırım kusura bakmayın bır yandan yemek yapıyorum okula gıtmeden halledeyım dedim
m  gelsin san si gcn imtti toptancıdan pirima ve hgisin baıl syonlu ıslak havlusundan aldı . dün markete bir gittik aldıgı pirima gimatta 9 lira markette 17 liraydı sok olduk ıslak havluda gimatta 2.50.markette aynısı 5.40 inanamadık carfurdan cıktık diyer marketlere baktık oralardada aynı dalin markette 13 gimatta 8 lira yani canım bez lacagın zaman filan esine söyle gimattaki toptancıdan alın herseyinizi yarıyarıya resmen cok büyük fark var. biz normalde kagıt havlu filan herseyi ordan cok ucuza alıyoduk ama bukadarının bilincinde deyildik. aklında olsun tatlım

burcu MELEK

canım kusura bakma bazı yerler eksik olmuş pil zayıflamış deyişeyim

Shadowqueen

Selam yaz anneleri, kızımla bizde geldik nasılsınız bakalım?  :flowers:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 01 Nisan , 2011, 12:46:06
hosgeldiniz canım kızın nasıl bakalım. kac hafta oldun sen

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 01 Nisan , 2011, 12:47:38

Hoşbulduk canım, kızım çok iyi maşallah teyzesi, sürekli tekmeliyor anasını. 22 hafta 1 günlük olduk 2 hafta gerideyiz

burcu MELEK

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 01 Nisan , 2011, 12:52:59

Hoşbulduk canım, kızım çok iyi maşallah teyzesi, sürekli tekmeliyor anasını. 22 hafta 1 günlük olduk 2 hafta gerideyiz
gelişim olaraklmı geridesiniz canım masllah kocaman olmuş bende bugün 28 oldum  :muzz:   :muzz:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 01 Nisan , 2011, 12:54:18
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 01 Nisan , 2011, 12:52:59

gelişim olaraklmı geridesiniz canım masllah kocaman olmuş bende bugün 28 oldum  :muzz:   :muzz:

Canım benim sat 15 ekim ama geç döllenme olmuş meleğim o yüzden 2 hafta geride sata göre. Sizede maşallah kocaman olmuşsunuz  :nazar:

Aytii

kızlar ne yapıyosunuz

işlerle uğraştım takip edemedim

Gizemciğim hoşgeldin canım nasılsın  :opucuk:

serife26

ben de geldim ama her an gidebilirim :ehi: :ehi: selam olsun herkese...
bugün biri bana dediki:karnın kocaman olmuş,ben 9 aylıkken bu kadar değildi,geçen haftada bir başkası demişti ama benim cnm sıkıldı bu duruma ki aldığım kilo 26. haftada 7 kilo fln,karnım da dedikleri kadar büyük değil ve de bir maşallah diyen yok malesef,nazardan gitcem ben bu gidişle,sıkıldım okuldaki öğretmenlerin bazılarının bu sözlerinden,karnımdan gözlerini alamıyorlar ya....

burcu MELEK

evet teyzesi kocaman olduk benim kızımda sata göre 3 hafta büyük 30 un üstünde gelişimi  :k06:  :k06:  :k06: cok iyi bakıyorum demekkki  :ehi:  :ehi:  :ehi:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 01 Nisan , 2011, 12:56:33
kızlar ne yapıyosunuz

işlerle uğraştım takip edemedim

Gizemciğim hoşgeldin canım nasılsın  :opucuk:

Kolay gelsin canım benim

Hoşbulduk çok şükür iyiyiz canım  :opucuk: Siz nasılsınız bakalım?

Aytii

Alıntı yapılan: serife26 - 01 Nisan , 2011, 12:57:18
bugün biri bana dediki:karnın kocaman olmuş,ben 9 aylıkken bu kadar değildi,geçen haftada bir başkası demişti ama benim cnm sıkıldı bu duruma ki aldığım kilo 26. haftada 7 kilo fln,karnım da dedikleri kadar büyük değil ve de bir maşallah diyen yok malesef,nazardan gitcem ben bu gidişle,sıkıldım okuldaki öğretmenlerin bazılarının bu sözlerinden,karnımdan gözlerini alamıyorlar ya....

aman salla Şerife ağzı olan konuşuyo. banada diyenler var karnın çok çıkmış artık diye. e be gerizekalı çıkacak tabi 6 ayın içine girdim hamileyim ya HAMİLE dahası varmı?  :ehi:

burcu MELEK

hoşgeldin canım nazarlık tak koluna filan birde nazar duası oku sürekli

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 01 Nisan , 2011, 12:58:41

aman salla Şerife ağzı olan konuşuyo. banada diyenler var karnın çok çıkmış artık diye. e be gerizekalı çıkacak tabi 6 ayın içine girdim hamileyim ya HAMİLE dahası varmı?  :ehi:
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

Aytii

yemeğe gidiyoruz biz oğluşla  :hungry: görüşürüz  :opucuk: