2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 01 Nisan , 2011, 11:10:20
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 01 Nisan , 2011, 11:05:55
1 Nisan da şaka yapmayı sevmem bana yapanlarada sövüyorum  :ehi:

çatının açılabilir olduğunu doktorun az çok anlar diye düşünüyorum.

canım bizde irsimi ne anlamadım ablamada doktor catın dar ededi o normal istedi 2 gün sancı verdiler yok doguramadı en son sezeryana aldılar cok pişmandı cektiyim acıya deymedi diye ondan bende yine bi beklesen diyorum sonrada korkuyorum aniden sezeryana alırlarsa yada cocuga zarar gelirse diye   :dontknow:  :dontknow:

canım bol bol dua et. Allah kolaylığını veriyor. ben şimdi bir arkadaşa sordum. son zamanda doktor eliyle kontrol ediyomuş içeriyi. açılıp açılmayacağını öyle anlıyomuş. ben önce şaşırdım duyunca bunu ama sonuçta ben doktoruma güveniyorum. bana açılcak derse normal doğurcam Allahım hepimizi bir avazda kurtarsın  :amin: :amin:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 01 Nisan , 2011, 11:13:43
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 01 Nisan , 2011, 11:10:20
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 01 Nisan , 2011, 11:05:55
1 Nisan da şaka yapmayı sevmem bana yapanlarada sövüyorum  :ehi:

çatının açılabilir olduğunu doktorun az çok anlar diye düşünüyorum.

canım bizde irsimi ne anlamadım ablamada doktor catın dar ededi o normal istedi 2 gün sancı verdiler yok doguramadı en son sezeryana aldılar cok pişmandı cektiyim acıya deymedi diye ondan bende yine bi beklesen diyorum sonrada korkuyorum aniden sezeryana alırlarsa yada cocuga zarar gelirse diye   :dontknow:  :dontknow:
:amin:   :amin:  :amin:  :amin: evet zaten o doktor kontroluda önemli onu bekliyorum dört gözle 35 hafatada yapılıyormuş 

canım bol bol dua et. Allah kolaylığını veriyor. ben şimdi bir arkadaşa sordum. son zamanda doktor eliyle kontrol ediyomuş içeriyi. açılıp açılmayacağını öyle anlıyomuş. ben önce şaşırdım duyunca bunu ama sonuçta ben doktoruma güveniyorum. bana açılcak derse normal doğurcam Allahım hepimizi bir avazda kurtarsın  :amin: :amin:

izemsevi

ay burcu kötü olmuş ya niye yolluyorlarki az da değil 2ay ya senin doğuma gelcek nerdeyse eşim hamile felan dememişmiki.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Nisan , 2011, 11:21:03
ay burcu kötü olmuş ya niye yolluyorlarki az da değil 2ay ya senin doğuma gelcek nerdeyse eşim hamile felan dememişmiki.
canım kimse yollamıyorki işi kendi alacak kendi işi gecende söyledi bende olurmu ya ben dogum yaparsam dedim ama iyi bir iş dedi dünde teklif verdim alıcam dedi bende bişi demedim .sonuçta balıkesir ankara nerdeyse 8 saat bunu düşünmüştür bide diyoki annemlerin yanına gidersin asla dedim beni biliyosun gitmem

izemsevi

aman burcu sakın gitme kayınvalidenlere okadın seni gününden önce doğurtur allah göstermesin tek evde kalabilirsen evinde kal eşinde iyi işde olsa doğum önü almasaymış canım ya

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Nisan , 2011, 11:29:26
aman burcu sakın gitme kayınvalidenlere okadın seni gününden önce doğurtur allah göstermesin tek evde kalabilirsen evinde kal eşinde iyi işde olsa doğum önü almasaymış canım ya
öyle deme canım anasına para lazım gecen yılda hep dısarıdaydı ben 7 ay yanlızdım alışkınım yani tabi geldi serkan işten nekadar para aldın aldım ama bitti alıp alıp yollamıştı annesi gile simdide öyle yapacak diyorum özele gidelim para yok oysa varda bize yok canım. aman gitsin ben evimde kalırım ama doguma gidersaem asla aramam asla tek giderim sonra arasa dogum yaptım derim ama ondan sonra tek kaldıgım için cok bozulurum 

izemsevi

ya burcu ben senin eşindeki anne sevgisini anlamadım yemin ederim tamam insan sever ama bununki farklı bişey ya çözemedim. ve çok sinireniyorum ya hiç aklına gelmiyormu ya doğum yaparsa sonuçta bizim bunlar ilk çocuklarımız 2.değil.3.değil ilk yani.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Nisan , 2011, 11:38:56
ya burcu ben senin eşindeki anne sevgisini anlamadım yemin ederim tamam insan sever ama bununki farklı bişey ya çözemedim. ve çok sinireniyorum ya hiç aklına gelmiyormu ya doğum yaparsa sonuçta bizim bunlar ilk çocuklarımız 2.değil.3.değil ilk yani.
canım annesi iyi biri olsa o söyler oglum esin hamile gitme diye amam tiftikleyen o al oglum işleri ihtiyacımız var diyor kardesin ünüversite okuyor diye. evet canım onunki piskolojik tedavi görülmesi gereken sekilde gercekten normal deyil canım ikna etsem kesin doktora götürürüm amam dedyim gibi yanımda olmazsa asla afetmem onu . aramamda sancım var diye kimseyede söylemem cok merak eiyosan yanımda kalsaydın derim ben

izemsevi

bencede burcu eşin olmazsa kayınvalideni bile arama dersin ozaman göndeririken aklınız nerdeydi benim otelaşta sizi aramamkmı aklıma geldi böyle bir bencillik olmaz ya insan evladına bukadar eziyet edermi bence eşin farkındada adamcağız bişey yapamıyor ne yapsın 2eve bakmak bu devirde kolay değilki oda zamanı gelince çok pişna olacak boşuna geçirdiği ve kendini bu kadar yıprattığı için kendine çok kızacak zaten böyle kayınvalidelerin niye oğullarını evlendirdiklerini anlamam kardeşim evlendirme ya kendine resmen köle yapmış adamcağızı oda annem babm diye ses çıkartamıyor.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

canım zaten evlendiyinde 27 yasındaydı agladı kırize girdi sen küçüksün oglum di,ye esim kendi zoruyla evlendi ona kalsa evlendirirmiydi 29 yasında cocugu duyunca dediki  sen kendin daha cocuksun oglum az kalsın diyecektimki madem cocuk niye 3 evi yıktınız basına madem cocuk ya. evet hayatım asla aramaki aklıma gelmedi demem bu defa patllarım valla aramadım derim kocam yok seni napayım ben. canım eşim farkında ama cok düşkün bir  hala onlardan korkuyor iki  yapacak bişi yok yani  :-\  :-\

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 01 Nisan , 2011, 11:55:51
ben geldimmm şekerlerrrr
hoşgeldin canım nasılsın bende sana havadis verecektim ucuzlukla ilgili

izemsevi

hoşgeldin pisicik burcucum hiç canını sıkma inan yakın olsaydık şöyle 1-2saatlik yol valla gelirdim yanında olmak isterdim bunu tüm samimiyetimle söylüyorum zamanla inşallah değişir diyorum allah tüm bu yaşadıkalrından sonra eminim mükafatını verecektir canlar ben yemeğe gidiyorum.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Nisan , 2011, 12:02:05
hoşgeldin pisicik burcucum hiç canını sıkma inan yakın olsaydık şöyle 1-2saatlik yol valla gelirdim yanında olmak isterdim bunu tüm samimiyetimle söylüyorum zamanla inşallah değişir diyorum allah tüm bu yaşadıkalrından sonra eminim mükafatını verecektir canlar ben yemeğe gidiyorum.
canım benim allah razı olsun senin bunları söylemen bile yeterli. canım biliyorum zaten birgün mutlaka yasadıklarımın karsılını alıcam. afiyet bal olsun size  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşbulduk canlarımmm :opucuk: nasılsınız bakalım burcummm beklıyorum havadislerini canımmm geç yazabılırım kusura bakmayın bır yandan yemek yapıyorum okula gıtmeden halledeyım dedim
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.