2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Nisan , 2011, 10:36:33
ayten sen turp bulamadınmı canım burcu balla kararbiber yenir be biiey olmaz melekim panikim naparsın.
canım benim kötü bir takıntım var tuzluyla tatlıyı bir arada asla tüketemem karabiber tuzlu deyil ama yemeklere konuyoyor  canım birde midem cok bulanıyor bide istemeden yersem sonu kötü olacak

izemsevi

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 01 Nisan , 2011, 10:37:10
Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Nisan , 2011, 10:34:52
kızlar bugün sabah ilk kez süt içtim nesguikle bana alkış :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: yapın benim için süper bir olay dün nesguik alalım dedi eşim belki onla içebilirsin aldık ve içtim çok mutluyum alllahım doğurana kadar içiyim lütfen. :amin:
:aferin:  :aferin:  :aferin:  :aferin:  :aferin:  :aferin:  :aferin:  :aferin:  :aferin:  :aferin:  hep beraber sevale bi aferin veriyoruz  :ehi:   :ehi:

tabi aferin verin ben sütten nefret ediyorum allah günah yazmasın ama ne yapıyım içemiyorum.annemi bile sadece 40gün emmişimbide hiç emmemişim oyüzden bugün benim için önemli birgün tarihe geçmeli. ayten senin kaçta benim 12de öğlen.

Aytii

12,20 de benim  ::) ama içeriye girmem 1,30 u bulur  :k06:

izemsevi

bende genelde beklemiyorum ama ara sıra beklediğimde oluyor benim dr tüp bebk içinde geliyorlar geçen gittiğimde 3 tane genç kız vardı 3de tüp bebk için gelmişler dr inceliyor yapılması gerekenleri yapıyor son olarak sonuç alamzsa ankara yada istanbula gönderiyor 3üde okadar heycanlılardıki belli yüzlerinden tutacakmı tutmayacakmı tüple koyulduktan 12 gün sonra hamile olup olmadığımızı öğreneceğiz diye aralarında öyle konuşuyorlardı geçen hafta bir tahlili göstermek için dr uğradığımda sekreterine sordum 2sinin tutmuş birinin tutmamış çok üzüldüm kızlardan biri bana ogün soruyordu hamilelik nasıl bişey anlıyormusun insan anlarmış diyor hiç bişey diyemedimki boğazımda herşey düğümlendi sanki.

burcu MELEK

canım allah layik olan herkese bu duyguyu yasatsın isteyen herkese versin  :amin:  :amin:  :amin:

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 01 Nisan , 2011, 10:53:26
canım allah layik olan herkese bu duyguyu yasatsın isteyen herkese versin  :amin:  :amin:  :amin:

amin  :amin: :amin: :amin: :amin: ben çok dua ediyorum Rabbim bizlere sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin kolay doğumlar nasip etsin ve tüm isteyen kadınlara çocuk nasip etsin diye  :amin: :amin: :amin:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 01 Nisan , 2011, 10:54:44
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 01 Nisan , 2011, 10:53:26

amin  :amin: :amin: :amin: :amin: ben çok dua ediyorum Rabbim bizlere sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin kolay doğumlar nasip etsin ve tüm isteyen kadınlara çocuk nasip etsin diye  :amin: :amin: :amin:
:amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

burcu MELEK

kafam corba gibi karıştı kızlar normal dogummu sezeryanmı diye napıcamı sasırdım ya uffffffff cok zorrrrrrrr bu işler

Aytii

ben normalde kararlıyım. tabi doktorum bana herşey düzgün gidiyo derse normal istiyorum. sonuçta bebek döndükten sonra ve çatım açılabiliyosa neden sağlıklı olanı seçmeyeyim? alt tarafı biraz sancı çekerim doğunca rahatlarım. ama sezeryan amelyat o anda iyi hoş bebeğin gelişi ama sonrası var. amelyat yeri herzaman acı verir. Rabbim kim nasıl istiyosa gönlüne göre versin  :amin:

izemsevi

Burcu canım ben her şekilde normal doğum yapıcam acısınada katlanırım diyorsan normal yap ama okadar acıya katlanamam dayanamam diyorsan sezeryan yap ben hep baştan beri allah nasip ederse inşallah sezeryan dedim herkesin acı eşiği farklıdır kimi az hisseder kimi çok birde canım ilk gebeliklerde normal doğumda az açılma oluyor ama 2.ve özellikle 3.gebeliklerde açılma fazla olduğundan daha az sancılı ve daha kısazamnda doğum yapıyorsun zaman daralıyor karraını bence ver bir an önce. düşün ben sezeryanı bile epidural istemiyorum genel anestezi şeklinde olsun isteiyorum.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 01 Nisan , 2011, 11:02:00
ben normalde kararlıyım. tabi doktorum bana herşey düzgün gidiyo derse normal istiyorum. sonuçta bebek döndükten sonra ve çatım açılabiliyosa neden sağlıklı olanı seçmeyeyim? alt tarafı biraz sancı çekerim doğunca rahatlarım. ama sezeryan amelyat o anda iyi hoş bebeğin gelişi ama sonrası var. amelyat yeri herzaman acı verir. Rabbim kim nasıl istiyosa gönlüne göre versin  :amin:
canım ben dogum sancısından deyil çatı dar olunca cocukta hasar oluyormuş ondan korktum hep normal istiyodum yoksa . bu arada bugün 1 nisan unuttunuzmu kızlar saka yapan oldumu esimi arayıp doguruyorum desem adam bayılır saka oldunu acıklayamam diye korkuyorum

Aytii

1 Nisan da şaka yapmayı sevmem bana yapanlarada sövüyorum  :ehi:

çatının açılabilir olduğunu doktorun az çok anlar diye düşünüyorum.

izemsevi

sakın öyle şakalar yapma burcu erkekler sert gözüksede emin ol pamuk gibi yumuşaklar çok etkilenir bu sefer gerçek doğurusun adam ozaman inanmaz fareli köyün kavalcısına dönersin. hem normal doğumda hem sezeryanlı doğumda sıkıntı yaşayanlar mutlaka olmuştur oyüzden bu kişisel bir karar kimsenin dediklerini duymayın dikkate almayın kendiniz karar verin a şahsının normal doğumdur çok kolay olur ama seninde kolay olacağı anlamına gelmiyor  veya olmayacağı işte bu bilinmezlik sanırım ancak yaşayarak öğreniriz.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 01 Nisan , 2011, 11:05:55
1 Nisan da şaka yapmayı sevmem bana yapanlarada sövüyorum  :ehi:

çatının açılabilir olduğunu doktorun az çok anlar diye düşünüyorum.

canım bizde irsimi ne anlamadım ablamada doktor catın dar ededi o normal istedi 2 gün sancı verdiler yok doguramadı en son sezeryana aldılar cok pişmandı cektiyim acıya deymedi diye ondan bende yine bi beklesen diyorum sonrada korkuyorum aniden sezeryana alırlarsa yada cocuga zarar gelirse diye   :dontknow:  :dontknow:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Nisan , 2011, 11:08:59
sakın öyle şakalar yapma burcu erkekler sert gözüksede emin ol pamuk gibi yumuşaklar çok etkilenir bu sefer gerçek doğurusun adam ozaman inanmaz fareli köyün kavalcısına dönersin. hem normal doğumda hem sezeryanlı doğumda sıkıntı yaşayanlar mutlaka olmuştur oyüzden bu kişisel bir karar kimsenin dediklerini duymayın dikkate almayın kendiniz karar verin a şahsının normal doğumdur çok kolay olur ama seninde kolay olacağı anlamına gelmiyor  veya olmayacağı işte bu bilinmezlik sanırım ancak yaşayarak öğreniriz.
evet canım o şakayı yapamam zaten dedimye bayılır saka oldunuda acıklayamam  :k06:  :k06:  :k06:  :k06: esim bir hafta sonra 2 aylına il dısına cıkacak dün söyleyince cok üzüldüm balıkesire gidecek cok korktum ya dogum yaparsam o arada oda mecburum dedi   :y25:  :y25:  :y25: