2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

oğluşun uyandımı benim kız sanırım uyuyor yada hareket ediyor ama ben hissedemiyorum.

Aytii

sabah bir ara öksürmemden dolayı tekmeledi sonra durdu uyuyo  :love9:

izemsevi

benimde sabah bir defa oldu sonra bidaha olmadı böyle sessiz sedasız oturunca korkuyorum ben ayten ya.

melek-çağlar

burcu MELEK

selam kızlar nasılsınız bakalım benim bogazım agrıyor canım bişi yemek istemiyor hemen pekmez içtim. aytencim nasıl oldun sen bakalım

Aytii

e yuh yani Seval.

bu gelişen bir bebek. bırakta uyusun uyansın yani. normal doğan bebekleri görmüyosun heralde  :-\ sürekli uyuyup uyanıyolar

bunlar daha gelişimlerini tamamlamadılar. ne bekliyosunki  :dontknow: hem zaten doktorun sana söylemiyomu normal olduğunu? internetten bak istersen için rahatlasın. 22 haftadan itibaren bebeklerin hareketleri azalır. 28 haftada tekrar yoğunlaşır çünkü artık hem gelişimleri artıyor hemde yerleri daralıyor daha net hissediyosun tekmeleri. korkma bu kadar ;)

izemsevi

slm kızlar ne yapalım bugün herkes bir keyifsiz benimde burcu iki gün ağrıdı ben balla kararbiberi karıştırıp yedim geçti

Aytii

günaydın Melek günaydın Burcu  :opucuk:

ben hala aynıyım Burcu ya  :sad1: gözlerim akıyo çapak oluyo burnum akıyo öksürüyorum  :'( ıhlamur bal süt içiyorum sabah akşam ama banamısın demiyo  :( sende dikkat et kendine benim gibi olmada  :-\

melek-çağlar

çok dondon yedin ondan hasta oldun geçmiş olsun ama dinlenmelisin bir an önce iyileşmen için.

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 01 Nisan , 2011, 10:28:24
e yuh yani Seval.

bu gelişen bir bebek. bırakta uyusun uyansın yani. normal doğan bebekleri görmüyosun heralde  :-\ sürekli uyuyup uyanıyolar

bunlar daha gelişimlerini tamamlamadılar. ne bekliyosunki  :dontknow: hem zaten doktorun sana söylemiyomu normal olduğunu? internetten bak istersen için rahatlasın. 22 haftadan itibaren bebeklerin hareketleri azalır. 28 haftada tekrar yoğunlaşır çünkü artık hem gelişimleri artıyor hemde yerleri daralıyor daha net hissediyosun tekmeleri. korkma bu kadar ;)

drum okadar çok şey söylüyorki ama dinleyene,anlayana :k06: biliyorum canım ama işte ndişelenmedende duramıyorum 14 nisanda muayenemiz var sabızrsızlıkla bekliyorum valla

burcu MELEK

canım hiç öyle şeyler tüketememe biliyomusun ama pekmez içtim düzelir mutlaka sonrada nane limon yaparım. aytencim niye yapmadın dedyimi ben hemen nyapıcamö birebir geliyor ama midem bulanıyor cok suan içemem

izemsevi

kızlar bugün sabah ilk kez süt içtim nesguikle bana alkış :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: yapın benim için süper bir olay dün nesguik alalım dedi eşim belki onla içebilirsin aldık ve içtim çok mutluyum alllahım doğurana kadar içiyim lütfen. :amin:

izemsevi

ayten sen turp bulamadınmı canım burcu balla kararbiber yenir be biiey olmaz melekim panikim naparsın.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Nisan , 2011, 10:34:52
kızlar bugün sabah ilk kez süt içtim nesguikle bana alkış :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: yapın benim için süper bir olay dün nesguik alalım dedi eşim belki onla içebilirsin aldık ve içtim çok mutluyum alllahım doğurana kadar içiyim lütfen. :amin:
:aferin:  :aferin:  :aferin:  :aferin:  :aferin:  :aferin:  :aferin:  :aferin:  :aferin:  :aferin:  hep beraber sevale bi aferin veriyoruz  :ehi:   :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 01 Nisan , 2011, 10:31:34
canım hiç öyle şeyler tüketememe biliyomusun ama pekmez içtim düzelir mutlaka sonrada nane limon yaparım. aytencim niye yapmadın dedyimi ben hemen nyapıcamö birebir geliyor ama midem bulanıyor cok suan içemem

nane limonu içemiyorum  :sad1: ıhlamurun içine bal karıştırıp içiyorum sabahlar saat 5 te  :cildir: sonra iyi geliyo biraz uyuyorum 7 ye kadar ama uyandığımda gözlerimi görseniz  :y25:

Seval benimde kontrolüm 14 Nisanda  :love9: