2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

bende yapmıyo. 2 günde bir gidiyorum tuvalete.  :nazar: nazar olmıyımda  :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

maaşallah cnm çok şükür bende 2 gunde aynı yani :nazar: doktorumda normal olan hergun cıkmam gerekıyormuş ya ben hayatımda hergun cıktığımı hatırlamıyorum  :dontknow: çok saçma geldi
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Selam kızlar biz geldik, kızımla yürüyüş yaptık ama sanırım hoşuna gitmedi içimden çıkacakmış gibi vuruyor çok feci  :y25: :y25:

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 31 Mart , 2011, 16:40:09
maaşallah cnm çok şükür bende 2 gunde aynı yani :nazar: doktorumda normal olan hergun cıkmam gerekıyormuş ya ben hayatımda hergun cıktığımı hatırlamıyorum  :dontknow: çok saçma geldi

bencede saçma. herkes aynı sıklıkta yapmaz ki biz hamileyiz yani  :-\

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 31 Mart , 2011, 16:41:00
Selam kızlar biz geldik, kızımla yürüyüş yaptık ama sanırım hoşuna gitmedi içimden çıkacakmış gibi vuruyor çok feci  :y25: :y25:

selam canım hoşgeldin  :opucuk: o vurmaları dün bende hissettim sanki rahmimde yankı yapıyo gibiydi ama normalmiş merak etme yürüyüşün zararı olmaz kendini çok yormadığın sürece ;)

elif35

teee sen bir 35-36 ya gel ondan sonra vurmak nasılmış görürsün  :k06: :k06: nevrim dönüyordu benim  :k06: :k06:

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

kızlar ben çok yorulmuşum biraz uzanacım elif vuruyor çok böyle oturunca,öptüm sizi :wave:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 31 Mart , 2011, 16:44:29
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 31 Mart , 2011, 16:40:09

bencede saçma. herkes aynı sıklıkta yapmaz ki biz hamileyiz yani  :-\

selam canım hoşgeldin  :opucuk: o vurmaları dün bende hissettim sanki rahmimde yankı yapıyo gibiydi ama normalmiş merak etme yürüyüşün zararı olmaz kendini çok yormadığın sürece ;)

Hoşbulduk canım valla normaldir de sanki içimden çıkacak ya o kadar şiddetli vuruyor şimdi böyleyse ben ilersini düşünemiyorum zaten  :k06: :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: elif35 - 31 Mart , 2011, 16:46:21

teee sen bir 35-36 ya gel ondan sonra vurmak nasılmış görürsün  :k06: :k06: nevrim dönüyordu benim  :k06: :k06:

Selam canım nasılsın bakalım? Fıstığın nasıl? Valla canım baksana daha minnacık şimdiden böyleyse o zamanları düşünemiyorum zaten herhalde daha karnımdayken kavga ederm vurmasın diye  :toothy10: :toothy10:

izemsevi

cankuşlar ben gidiyorum eve gidip daha yemek yapcam ve ne yapacağımı bilmiyorum

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 31 Mart , 2011, 16:58:57
kızlar ben çok yorulmuşum biraz uzanacım elif vuruyor çok böyle oturunca,öptüm sizi :wave:

Hoşbulduk tatlım, yat dinlen tabi bende öptm  :opucuk:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mart , 2011, 17:04:02
cankuşlar ben gidiyorum eve gidip daha yemek yapcam ve ne yapacağımı bilmiyorum

Kolay şeyler yap yorma kendini. Çorba köfte patates makarna  :ehi: :ehi:

Aytii

görüşürüz dünür bende çıkıyorum kızlar öpüyorum sizi  :opucuk: :wave:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 31 Mart , 2011, 17:05:25
görüşürüz dünür bende çıkıyorum kızlar öpüyorum sizi  :opucuk: :wave:

Hadi görüşürüz canım kendinize iyi bakın  :opucuk:

izemsevi