2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

valla bilmiyorum artık normal yada sezeryan kolay olur inş hepimizin ki :amin:
melekcim eşim havran ilçesinden

izemsevi

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 31 Mart , 2011, 14:17:02
Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mart , 2011, 14:09:37
cankuşlar ben hafifi öne eğildiğimde benim kzı hiç hoşlanmıyor onu farkettim huysuzlanıyor anca baston yutmuş gibi durcam ozaman hoşuna gidiyor
canım hamilelikte eğilmek yok
dizlerini büküp çökerek in aşağı yoksa batmalar falanda olur

canım mesela iş yerinde işte dizlerimi büküp eğilemiyorum evde yapıyorum ama bazende unutyorum bir sakıncası olurmu. :dontknow:

burcu MELEK

biysüyü bisüyü ütü yaptık geldikk keşke biri gelip yemek yapsa ne mutlu olurdum  :k06:  :k06:  :k06: kız seval korkutma bizi normal dogum zor filan diye ama benim en cok merak etiyim konu normal dogum sonrasında orası eski halini alıyormu yoksa erkekler soguyormuş bu dogrumu  :icon_scratch:  :icon_scratch: burası cok kafamı karıstırıyor birde sezeryanda göbek kalıyormuş  :-\

izemsevi

inşallah afracım hepimiz bir avazda doğururuz banada 28den sonra sanki daha çok çabuk geçer gibi geliyordu.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mart , 2011, 14:20:47
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 31 Mart , 2011, 14:17:02
Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mart , 2011, 14:09:37
cankuşlar ben hafifi öne eğildiğimde benim kzı hiç hoşlanmıyor onu farkettim huysuzlanıyor anca baston yutmuş gibi durcam ozaman hoşuna gidiyor
canım hamilelikte eğilmek yok
dizlerini büküp çökerek in aşağı yoksa batmalar falanda olur

canım mesela iş yerinde işte dizlerimi büküp eğilemiyorum evde yapıyorum ama bazende unutyorum bir sakıncası olurmu. :dontknow:
tatlım bebeğe bi zararı olmaz daha kemik dokusu tam oluşmadığı için
ama ikinizinde sağlığı için çökerek al
poponu havaya dikmekten daha kolay işte o iş yerinde bile olsan

izemsevi

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 31 Mart , 2011, 14:21:25
biysüyü bisüyü ütü yaptık geldikk keşke biri gelip yemek yapsa ne mutlu olurdum  :k06:  :k06:  :k06: kız seval korkutma bizi normal dogum zor filan diye ama benim en cok merak etiyim konu normal dogum sonrasında orası eski halini alıyormu yoksa erkekler soguyormuş bu dogrumu  :icon_scratch:  :icon_scratch: burası cok kafamı karıstırıyor birde sezeryanda göbek kalıyormuş  :-\

burcum fısıtığım züper kahramanım benim  ilalki bir genişleme olur yani koca birşey çıkıyor yani ondan sonra fabrika ayarlarına geri dönmek zor  :ehi: :ehi: canım yokya millet bu seryanı van gölü canavarı yaptı çıktı ha züpper bir şey demiyorum ama abartılan kadarda kötü değil.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mart , 2011, 14:25:00
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 31 Mart , 2011, 14:21:25

burcum fısıtığım züper kahramanım benim  ilalki bir genişleme olur yani koca birşey çıkıyor yani ondan sonra fabrika ayarlarına geri dönmek zor  :ehi: :ehi: canım yokya millet bu seryanı van gölü canavarı yaptı çıktı ha züpper bir şey demiyorum ama abartılan kadarda kötü değil.
canım sen hep bana cevap ver valla gün içinde hiç gülmesemde güldürüyosun beni canımın içi demek fabrika ayarına dönmek zor  :toothy10:   :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

izemsevi

tamam bundan sonra çok dikkat etcem kızlar birde ben 2haftadır ceviz yiyemiyorum tiksindim iyice balıkda haftada bir işte yemeye çalışıyorum süt hiç içemedim oldu bitti zaten annemide 40gün emmişim ama peyniri yoğurtu yumurtayı günlük tüketiyorum.

izemsevi

olur canım benim ama öyle zaten ilk bir evlenince genişliyor ondan sonrada genişlemeye devam ediyor en son noktayıda zaten bebeişler koyuyor bir imza atıyorlar oraya hani duvar yazıları yazarlarya burdan bir izemsevi geçti gibi. :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kardeşine hatıra olur sonrada kardeşid bir imza atar olur biter :k06:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mart , 2011, 14:29:58
olur canım benim ama öyle zaten ilk bir evlenince genişliyor ondan sonrada genişlemeye devam ediyor en son noktayıda zaten bebeişler koyuyor bir imza atıyorlar oraya hani duvar yazıları yazarlarya burdan bir izemsevi geçti gibi. :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kardeşine hatıra olur sonrada kardeşid bir imza atar olur biter :k06:
valla gözüm korktu canımya zaten catım dar ama yinede normal düşünüyodum bugün riskleri okudum comuş i,yce kafam karıştı  :dontknow:  :dontknow:

hümeyra_t_e

bende günde en az 1 bardak süt içiyorum 2 kaşık pekmez 3 hurma hurma yemek doğumu kolaylaştırıyomuş vede bir sürü faydası var..

izemsevi

hurma evt doğumu kolaylaştırıyor şimdi balık yene iyi kötü yiyorumda mayıs haziran ve temmzuda nasıl yiyicem bilmiyorum. burcum züpper kahramanım senin bu hamilelikte bir değişiklik var bebiş için kzıdı erkekti derken şimdi 3hafta önde deniyor en iyisi sen akışına bırak canım valla hergün yeni birşey çıkıyor. :k06:

melek-çağlar

ben çıkıyorum kızlar hepinizi öptüm  :opucuk:

hümeyra_t_e

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mart , 2011, 14:36:28
hurma evt doğumu kolaylaştırıyor şimdi balık yene iyi kötü yiyorumda mayıs haziran ve temmzuda nasıl yiyicem bilmiyorum. burcum züpper kahramanım senin bu hamilelikte bir değişiklik var bebiş için kzıdı erkekti derken şimdi 3hafta önde deniyor en iyisi sen akışına bırak canım valla hergün yeni birşey çıkıyor. :k06:
canım bunlar hep sürekli doktor deyiştiyi için oluyor bence hiç bir doktora 2 kere gidemedim devlette hergün yeni bi doktor cıkıyor karsına e 3 defa filanda hastane deyiştim canım her kafadan bir ses cıkıyor bende okadar karıştımki anlatamam   :'(  :'(  :'(