2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mart , 2011, 11:49:45
evt burcu senin baya az kalmış canım bende inşallah 80lere geldiğimde şafak saycam ya arkadaşıma anlatamam çok sevindim ilk çocuğuda kazayla oldu buda kızı 2yaşında onu hala emziriyor adeti 1aya yakın geçikmiş ama normaldede emzirdiğim için15-20gün gecikiyordu diyor bugün ögretmen okulda idrar testi yapmış hamiş yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ne güzel canım ama arkadaının işi zor valla 2 yaş arayla coz zor bi arkadasım var 3 yasında kızı var bi kızı daha oldu bir kıskanıyor anlatmama kolunu kırdı cocugun kız cok zor günler gecciriyor umarım arkadasın zorluk cekmez. evet canım az kaldı hatta benim bebyim önce gelecek bu sata göre doktor 3 hafta önde dedi gelişimi bitince dogar dedi bakalım neolacak ben mayıstan sonra uzun süre susarsam bilinki dogurdum   :k06:  :k06:

izemsevi

evt bende dedim aynısı artık bıraktırdedim bide 2yaşına kadar zaten emdi maşallah keşke bizimde öyle olsa emzirsek bol olsada sütümüz.

izemsevi

cankuşlar allah nasip ederse bende 2yaş en fazla 3yaş ara istiyorum fazla istemiyorum burcu banada drum 1hafta önde dedi  bebek ama bu doğumu etkilermi bilmiyorum.

burcu MELEK

canım o etkilemzmiş cünkü doktor bana dediki bir hafta filan olsa hani tahmini oldugu için bişi demzdim ama seninki 3 hafta önde hep buna erken derim dedi  :dontknow:    :dontknow: sasırdım hatta birazda korktum dahamı erken diye  :k06:  :k06: bidse kızlar ne marka bebek bezi kulanacaksınız karar verdinizmi eşim dün bir geldi pirima almış poposu için özel ıslak havlu almış ya bana niye danışmadın dedim bugün 13 kişye danıştım diyor işyerinde arkadaslarına sormuş siz ne kulanıyosunuz cocuga diye cok güldüm ay erkeklerde böyle muhabet edermi dedim  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

izemsevi

canım prima iyi bir tercih bende onu düşünüyorum hatta uygun bulursam bazen indirime giriyorlar almayı düşünüyorum canım ben yemeğe çıkıyorum gelirim öptüm hepinizi. :hello:

Aytii

afiyet olsun sana Seval  :hungry:

şimdi beni Belisten aradılar Salı yada Çarşamba getireceklermiş oğlumun karyolasını ve diğer aldıklarımızı  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mart , 2011, 12:01:09
canım prima iyi bir tercih bende onu düşünüyorum hatta uygun bulursam bazen indirime giriyorlar almayı düşünüyorum canım ben yemeğe çıkıyorum gelirim öptüm hepinizi. :hello:
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 31 Mart , 2011, 12:02:31
afiyet olsun sana Seval  :hungry:

şimdi beni Belisten aradılar Salı yada Çarşamba getireceklermiş oğlumun karyolasını ve diğer aldıklarımızı  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

afiyet olsun canım benim esimde toptancıdan alıyor direk arada 3 lira oynuyor .bencede almak lazım ya artık. canım gözün aydın nasıl sabredeceksin sanki cocuklara deyil bize alınıyor esyalar  :laughing7:  :laughing7:

Aytii

:ehi:  :ehi: belli olmaz ben yatabülürüm karyolada oğlum gelene kadar  :toothy10:

çok beğendim beşiği la  :laughing7:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 31 Mart , 2011, 12:08:36
:ehi:  :ehi: belli olmaz ben yatabülürüm karyolada oğlum gelene kadar  :toothy10:

çok beğendim beşiği la  :laughing7:

allah iyiliyini versin senin öyle bişi yapma sıgmazsın  besiye, cocugamı aldın kendinemi  :ehi:   :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

Aytii

ne farkeder oda içimde değilmi sonuçta ikimiz ana oğul uyuruz  :tongue3:

içi geniş karyolanın kıvrılsam sığarım  ;D

oyyyy her sabah onunla uyanıcam Salıdan sonra inşallah  :love9: :love9: :love9: ben artık işede gelemem öyle bırakıpta  :ehi:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 31 Mart , 2011, 12:13:13
ne farkeder oda içimde değilmi sonuçta ikimiz ana oğul uyuruz  :tongue3:

içi geniş karyolanın kıvrılsam sığarım  ;D

oyyyy her sabah onunla uyanıcam Salıdan sonra inşallah  :love9: :love9: :love9: ben artık işede gelemem öyle bırakıpta  :ehi:

sen besiyi bırakamıyosun cocugu nasıl bırakıp işe geleceksin ayten bi söylesene   :k06:  :k06:

Aytii

burcu MELEK

Aytii

çalışıp çalışmayacağım daha belli değil.

oyüzden düşünmüyorum doğduktan sonra nasıl bırakacağımı  :muzz:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 31 Mart , 2011, 12:21:41
çalışıp çalışmayacağım daha belli değil.

oyüzden düşünmüyorum doğduktan sonra nasıl bırakacağımı  :muzz:

cok mecbur deyilsen bırakma canımya cünkü kac günlük dünyada yasıyoruz yarın ne olacamız belli bile deyil cocuk anne sıcaklını alsın doya doya