2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

kızlar bende daha çok acıkmaya başladım dün gece miğdem kazındı resmen direndim yemeyim diye ama yapamadım uyuyamadım çünkü sonra kalktım bişeyler atıştırdım yattım ozaman uyudum burcu kızımın beşiğini ve uygku setini aldık dün

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 31 Mart , 2011, 11:09:34
iyim canım oguzumuz nasıl bakalım esine cok gecmiş olsun cabuk atlatır inşallah.canım niye nane limon kaynatıp bal koymuyosun bir bardak iç süper enerji ve gecer hem dogal sen öksürdükçe bebeş sarsılıyor  :k06:  :k06:  :k06:

sağol canım inşallah atlatır  :amin:

zencefil bal denedim süt bal denedim ıhlamur denedim olmadı   :-[

akşama nane limon denerim turp bulamazsam inşallah fayda eder artık. zaten sarsıldığını hissediyorum yavrumun  :y25: kendim için değil o rahat etsin istiyorum aslında. yoksa öksürük umurumda değil ama öksürdükçe oda içerde oraya buraya vuruyo kıyamam  :(

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mart , 2011, 11:13:22
kızlar bende daha çok acıkmaya başladım dün gece miğdem kazındı resmen direndim yemeyim diye ama yapamadım uyuyamadım çünkü sonra kalktım bişeyler atıştırdım yattım ozaman uyudum burcu kızımın beşiğini ve uygku setini aldık dün

aç durma zaten. dayımın kızıyla görüştüm dün. 29 haftasında ve 11 kilo almış. doktoru artık alma demiş. ama 11 haftası var  :-\ illaki alır. akşamları ekmek yemiyorum diyo acıksamda bir elma yiyorum yatıyorum öyle diyo aç aç uyuyorum diyo ama bence hiç iyi değil hem bebeğe zararlı hemde anne rahat edemez öyle

izemsevi

canım akşamalrı bende ekmek yemiyorum yiyecek olsamda çok az yiyorum ama aç kalmıyorum sadece bu aralar farkettim daha fazla acıktığımı senin akraba canım epey almış bencede yesin ya bizbence yaza denkgelseydi fazlada yine almazdık ama en fazla kışın kilo alınıyor yazın maşallah çok bereketli oluyor her şey bol meyve sebze kaloriside az .kızlar meyveyide fazla yemeyin çünkü meyvelerde şeker oranı yksek olduğu için fazlası zararmış dr bana günlük 300gr ye dedi bir elma bir muz vaya bir portakal bir elma ama abartanlar maşallah hepsinden yiyor.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mart , 2011, 11:13:22
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 31 Mart , 2011, 11:15:10
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 31 Mart , 2011, 11:09:34
iyim canım oguzumuz nasıl bakalım esine cok gecmiş olsun cabuk atlatır inşallah.canım niye nane limon kaynatıp bal koymuyosun bir bardak iç süper enerji ve gecer hem dogal sen öksürdükçe bebeş sarsılıyor  :k06:  :k06:  :k06:

sağol canım inşallah atlatır  :amin:

zencefil bal denedim süt bal denedim ıhlamur denedim olmadı   :-[

akşama nane limon denerim turp bulamazsam inşallah fayda eder artık. zaten sarsıldığını hissediyorum yavrumun  :y25: kendim için değil o rahat etsin istiyorum aslında. yoksa öksürük umurumda değil ama öksürdükçe oda içerde oraya buraya vuruyo kıyamam  :(

evet canım ben sayfayı actımda mutlaka gecmişi okuyorum baktım resimlerine coook güzel benim uyku seti onun yesili birde oyun minderi kirli sepeti ve biberonlugu var. ama cok güzelmiş cok beyendim besiyi allhım güle güle saglıkla kulanmayı nasip etsin. aytencim gecen arkadas hastaydı oda hamile indim bunu yaptım seker deyil bal kattım bi saatte düzeldi valla sonra bi kaşıkta pekmez yedirdim. pekmezi zaten yemek gerek hem demir için hemde cok süt içtiyimiz için mutlaka yap düzelirsin oguzumuzda içerde carpmasın oraya buraya   :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

Aytii

:k06:  neyapsın çocuk kaç şiddetle geliyosa ona artık

burcu MELEK

bir video izlemiştim anne dans ettimi çoçukta dans ediyor anne hızla bişi yaptımı o içerde zıplıyor cok gülmüştüm seninkide korkuyodur yazık  :ehi:   :ehi:  :ehi: kızlar cocugum suan benim seimi cok iyi tanıyormuş ona sarkı söylemem ve sık sık konuşmam gerekmiş ben konusunca hemen hareket ediyor bebeyim

Aytii

hareket ettiğinde konuşursam duruyo benimkide sonra tekrar başlıyo ben susunca  :love9:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 31 Mart , 2011, 11:33:05
hareket ettiğinde konuşursam duruyo benimkide sonra tekrar başlıyo ben susunca  :love9:
dinliyor annesi ve cok komik bişi aksam bazen asla hareket etmiyor esim gelip elini karnıma koydumu ve konuştumu hemen onada oynuyor cocuk elinin sıcaklıgını ve onunda sesini tanırmış komsum okadar elini atıyor hemen duruyor  cadı kızım benim bizi biliyor artık  :muzz:  :muzz:  :muzz:  yarın 28 oluyoruz kızlar bugün bu haftayıda geride bıraktık

izemsevi

kızlar can arkadşım hamileymiş şimdi aradı 8+2 günlükmüş  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mart , 2011, 11:38:16
kızlar can arkadşım hamileymiş şimdi aradı 8+2 günlükmüş  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
ne güzel canım  allah saglıklı hayırlı evlat nasip etsin. safak :82  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :hello2:  :hello2:   :hello2:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  az kaldı az cok az  teyzeleri

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Mart , 2011, 11:38:16

gözü aydın arkadaşının  :flowers:

izemsevi

2.çocuğu ilki kızı ve 2yaşında

izemsevi

evt burcu senin baya az kalmış canım bende inşallah 80lere geldiğimde şafak saycam ya arkadaşıma anlatamam çok sevindim ilk çocuğuda kazayla oldu buda kızı 2yaşında onu hala emziriyor adeti 1aya yakın geçikmiş ama normaldede emzirdiğim için15-20gün gecikiyordu diyor bugün ögretmen okulda idrar testi yapmış hamiş yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Aytii

emzirmeyi bırakması lazım  :-\ sakıncalıymış hem emzirdiği çocuğa hemde karnındaki minnoşa